Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 Ti Gaming X Slim White 12GB DLSS 3

Kod: 613343
Porównaj
Rodzaj pamięci: GDDR 6X
Ilość pamięci RAM [MB]: 12288
Szyna danych [bit]: 192
Typ złącza: PCI Express 4.0 x16
Chłodzenie: Aktywne
Obsługa wielu monitorów: 4
Zobacz opis produktu
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 Ti Gaming X Slim White 12GB DLSS 3
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 Ti Gaming X Slim White 12GB DLSS 3
4 156 05
415,60 zł x 10 rat 0%

i do października nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

i do października nie płacisz

Opis produktu

NVIDIA DLSS 3, Ada Lovelace i pełny ray tracing
NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Coś więcej niż szybkość

Architektura NVIDIA Ada Lovelace sprawia, że wszystkie napędzane nią układy graficzne NVIDIA® GeForce RTX™ z serii 40 działają z ultrawydajnością. To dzięki skokowi w zakresie wydajności i grafiki, która została oparta na sztucznej inteligencji. Teraz wirtualne światy zyskają na realizmie, a ich szczegółowość pozwoli Ci zauważyć najmniejsze detale. W kartach zastosowano też rewolucyjną technologię DLSS 3, która poprawia wydajność gier nawet czterokrotnie!

NVIDIA GeForce RTX z serii 40*Zdjęcie poglądowe.

Hiperrealistyczna. Hiperszybka.

Ta sama architektura Ada umożliwia układowi graficznemu wyzwolenia całej potęgi ray tracingu, co oznacza znaczne zwiększenie realizmu gry przez symulację zachowania światła w rzeczywistości. Teraz wirtualny świat stanie się realny jak nigdy przedtem, a to dzięki połączeniu mocy układów GeForce RTX z serii 40 z rdzeniami RT trzeciej generacji.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Czym jest NVIDIA DLSS 3? Rewolucyjną techniką opartą na rdzeniach Tensor czwartej generacji oraz akceleratorze przepływu optycznego. Generuje ona większą liczbę klatek wysokiej jakości za pomocą SI, poprawia wydajność układów, a także płynność gry. Mimo łudząco podobnej nazwy do DLSS jest zupełnie to rozwiązanie, które nie było stosowane w kartach graficznych starszych niż GeForce RTX z serii 40.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Zwiększ wydajność dzięki SI

Technologia DLSS3 próbkuje obrazy w niższych rozdzielczościach i na ich podstawie generuje dodatkowe klatki w wysokiej rozdzielczości, tym samym znacznie zwiększając wydajność wszystkich układów GPU GeForce RTX. Koniecznie sprawdź, jak bardzo wpłynie to na Twoje gry!

1. Microsoft Flight Simulator | 2. Warhammer 40,000: Darktide | 3. Unreal Engine 5: Lyra Demo (RT) | 4. F1® 22 (RT) | 5. Unity Enemies Demo (RT) | 6. Cyberpunk 2077 (New RT Overdrive) | 7. NVIDIA Racer RTX (Full RT) | 8. Justice (Full RT) | 9. Portal with RTX (Full RT)

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Rozdzielczość 3840 × 2160, najwyższe ustawienia w grze, tryb superrozdzielczości DLSS „Performance”, generowanie klatek DLSS na karcie RTX 4090, i9-12900K, 32 GB pamięci RAM, 64-bitowy system Windows 11. Wszystkie dane dotyczące funkcji generowania klatek DLSS oraz gry Cyberpunk 2077 z nowym trybem ray tracingu „Overdrive” oparte na wersjach przedpremierowych.


Zwycięstwo mierzone w milisekundach

O przewadze nad przeciwnikami często decydują ułamki sekund. Przez to, że unikalna technologia NVIDIA Reflex zapewnia minimalne opóźnienia i doskonałą responsywność, łatwiej wysuniesz się na prowadzenie. Dzięki zestawowi technik redukcji i pomiaru opóźnień systemowych w grach turniejowych, znacznie szybciej będziesz w stanie zareagować, namierzyć cel i precyzyjnie wycelować.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Podnieś poziom kreatywnego tworzenia

Twoje kreatywne projekty zyskają zupełnie nowe oblicze. Układy GPU GeForce RTX z serii 40 umożliwią Ci wypróbowanie akceleracji SI we wszelkich kreatywnych aplikacjach, a przepływ pracy poprawisz za sprawą narzędzi NVIDIA Studio oraz platformie dedykowanych sterowników. Niezależnie od tego, czy obrabiasz wideo w wysokiej rozdzielczości, renderujesz skomplikowane modele 3D czy łączysz się i współpracujesz przez platformę NVIDIA Omniverse™ - układy GPU GeForce RTX pozwolą Ci rozwinąć skrzydła.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Strumieniuj jak mistrz

Niesamowita grafika i niezakłócona transmisja na żywo sprawi, że Twoi widzowie wciągną się w grę tak samo, jak Ty! Imponująca jakość i wydajność obrazu enkoder NVIDIA (NVENC) zapewnia Ci dostęp do zaawansowanych funkcji przesyłania strumieniowego, które umożliwią zaprezentowanie najlepszych momentów rozgrywki w najdrobniejszych detalach. Do dyspozycji masz także aplikację NVIDIA Broadcast, która przekształci każde pomieszczenie w profesjonalne studio nagrań dzięki efektom opartym na SI, takim jak wirtualne tło, usuwanie szumów i inne.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Odkryj gamingową technologię

Wydajność w świetnym wydaniu

Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 Ti Gaming X Slim White to doskonały wybór dla graczy i profesjonalistów poszukujących wydajności połączonej z eleganckim wyglądem. Biały, smukły design karty doskonale komponuje się z każdą obudową PC, dodając jej estetyki i stylu. To nie tylko potężny komponent, ale też element dekoracyjny, który podkreśla charakter użytkownika i jego podejście do konfiguracji komputera.

Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 Ti Gaming X Slim White 12GB DLSS 3 cechy wygląd obudowa

Rewolucyjna architektura

MSI GeForce RTX 4070 Ti Gaming X Slim White opiera się na rewolucyjnej architekturze NVIDIA Ada Lovelace. Dzięki temu zapewnia użytkownikom nadzwyczajną moc obliczeniową, która sprawia, że nawet wymagające gry i aplikacje graficzne działają płynnie i bez zakłóceń. Dzięki technologii Ray Tracing i DLSS 3 ten model oferuje realistyczne efekty świetlne i płynną grafikę w wysokiej rozdzielczości.

Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 Ti Gaming X Slim White 12GB DLSS 3 architektura technologie

Skuteczne chłodzenie

Innowacyjny system chłodzenia TRI FROZR 3 wykorzystuje trzy wentylatory TORX 5.0, miedzianą płytę bazową oraz ciepłowody Core Pipe, zapewniając wyjątkową efektywność w odprowadzaniu ciepła. Ta zaawansowana konstrukcja nie tylko skutecznie obniża temperaturę komponentów, ale również utrzymuje optymalny poziom hałasu, co przekłada się na komfortową pracę i rozgrywkę.

Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 Ti Gaming X Slim White 12GB DLSS 3 chłodzenie temperatura

Solidność na każdym poziomie

Karta MSI GeForce RTX 4070 Ti Gaming X Slim White wyróżnia się też trwałością. Dzięki zastosowaniu układu DrMOS karta zapewnia efektywne dostarczanie napięcia do kluczowych komponentów, minimalizując straty mocy. Dodatkowo duża liczba podkładek termicznych wykonanych z ceramiki odprowadzają nadmiar ciepła, chroniąc komponenty przed przegrzewaniem. MSI dodatkowo zabezpiecza kartę, stosując płytę drukowaną o wysokiej odporności na uszkodzenia elektryczne. Troska o każdy detal przekłada się na niezawodność i długotrwałą wydajność.

Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 Ti Gaming X Slim White 12GB DLSS 3 trwałość wytrzymałość

Rewelacyjne parametry

MSI GeForce RTX 4070 Ti Gaming X Slim White może pochwalić się też parametrami, takimi jak częstotliwość taktowania dochodząca do 2745 MHz, a także 12 GB pamięci GDDR6X, 7680 rdzeni CUDA. To zapewnia szybkie renderowanie grafik i możliwość grania w wymagające gry. Karta oferuje też pełne wsparcie bibliotek DirectX 12 Ultimate i OpenGL 4.6. Co więcej, trzy złącza DisplayPort 1.4a i jedno HDMI 2.1a pozwala podłączyć nawet 4 monitory jednocześnie.

Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 Ti Gaming X Slim White 12GB DLSS 3 parametry porty

Uwolnij pełen potencjał

Za pomocą aplikacji MSI Center użytkownik może dostosować wydajność systemu i prędkość obrotową wentylatorów, tworząc profile odpowiadające różnorodnym potrzebom. Natomiast program MSI Afterburner to narzędzie do overclockingu, które umożliwia precyzyjne sterowanie parametrami karty jak napięcie, czy taktowanie. Dzięki niemu użytkownik może łatwo monitorować kluczowe parametry pracy karty i wydobywać z niej maksymalną wydajność.

Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 Ti Gaming X Slim White 12GB DLSS 3 aplikacja ustawienia

Zawartość opakowania

Opakowanie zawiera: kartę graficzną MSI GeForce RTX 4070 Ti Gaming X Slim White 12GB, kabel zasilający 16-pin na 2x8-pin, wspornik oraz instrukcję obsługi.

Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 Ti Gaming X Slim White 12GB DLSS 3 opakowanie zestaw

Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj pamięci: GDDR 6X
Układ graficzny: GeForce RTX 4070 Ti
Ilość pamięci RAM [MB]: 12288
Szyna danych [bit]: 192
Typ złącza: PCI Express 4.0 x16
Chłodzenie: Aktywne
Obsługiwane standardy: DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Raty i Leasing

Dodaj przydatne usługi

Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.

Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 Ti Gaming X Slim White 12GB DLSS 3
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 Ti Gaming X Slim White 12GB DLSS 3
4 156 05
415,60 zł x 10 rat 0%

i do października nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

i do października nie płacisz

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 4156,05 zł
4 156 05