- Strona główna ›
- Komputery i tablety ›
- Podzespoły komputerowe ›
- Pamięci RAM ›
- Pamięć RAM G.SKILL Ripjaws X 8GB 2400MHz
Pamięć RAM G.SKILL Ripjaws X 8GB 2400MHz
Polecane produkty podobne
Opis produktu
G.SKILL RipjawsX podnosi poprzeczkę pod względem doświadczenia komputerowego i oczekiwań dotyczących wydajności. Oferuje częstotliwość taktowania 2400 MHz oraz opóźnienie CL11. Pojemność jednego modułu wynosi 4 GB a pojemność zestawu 8 GB. Wyposażone w obsługę profili XMP i obsługę dwu kanałową, dzięki którym Twoje systemy Intel i AMD z łatwością przebiją się przez wszystkie gry i programy! Każdy zestaw pamięci RipjawsX jest poddawany licznym testom zgodności i testom obciążeniowym i zapewnia entuzjastom komputerów PC całkowicie bezproblemowe przetaktowywanie w celu podniesienia ich systemów Intel do ekstremalnych poziomów wydajności, przy jednoczesnym zachowaniu stabilności systemu. Jako niezrównane rozwiązanie pamięci DDR3, pamięć RipjawsX jest najlepszym wyborem.
Dane techniczne
| Pojemność pamięci [GB]: | 8 |
|---|---|
| Typ pamięci: | DDR 3 |
| Taktowanie pamięci [MHz]: | 2400 |
| Opóźnienie CAS: | 11 |
| Napięcie [V]: | 1.65 |
| Liczba kości pamięci: | 2 |
| Typ złącza: | UDIMM |
Nie znalazłeś produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
