Poradniki Eksperta

Rower crossowy do 2000 zł – ranking [TOP10]

 2024-05-20 

Rower crossowy to pojazd uniwersalny dla miłośników różnych terenów. Doskonale radzi sobie zarówno na drogach asfaltowych, jak i polnych czy leśnych ścieżkach. Rower crossowy do 2000 zł będzie wyposażony w amortyzowany widelec, a nawet skutecznie działające hamulce tarczowe. To rower idealny do szybkiej i dynamicznej jazdy po drogach utwardzonych oraz w lekkim terenie.

1

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

10.0 / 10

Uniwersalne opony Kenda

Przedni hamulec tarczowy hydrauliczny 

Uchwyty zapewniające pewny chwyt

Brak prowadzenie linek w ramie

Rower crossowy Indiana X-Cross 3.0 to pojazd kierowany do miłośników jazdy zarówno po drogach asfaltowych, jak i lubiących jazdę po ścieżkach leśnych i polnych. Wykonany jest z lekkiego aluminium i wyposażony w 24-biegowy napęd, dzięki czemu sprawnie porusza się w każdym ternie. Komfort jazdy podnosi amortyzowany widelec przedni.

2

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

10.0 / 10

Amortyzowany wspornik siodełka

Hydrauliczne hamulce tarczowe

Amortyzator Suntour NVX

Manetki RapidFire

Napęd Shimano Cues

Mały zakres przełożeń

Rower crossowy do 2000 zł Indiana X-Cross 4.0 to uniwersalny pojazd do dynamicznej i szybkiej jazdy, zarówno po drogach utwardzonych, jak i w lekkim terenie. Geometria ramy pozwala na wygodną jazdę i jednocześnie na dynamiczne kręcenie nogami. Odpowiednio dobrane opony sprawiają, że rower lekko toczy się po asfalcie, ale dzięki głębszemu bieżnikowi tak samo sprawnie poradzi sobie na szutrowych i piaszczystych drogach. 20-biegowy napęd Shimano Cues pozwala dobrać odpowiedni bieg do aktualnie pokonywanej drogi, a mocne hydrauliczne hamulce tarczowe zatrzymają go skutecznie w każdych warunkach.

3

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

10.0 / 10

Aluminiowa rama o komfortowej geometrii

Antypoślizgowe, ergonomiczne chwyty

Regulacja skoku amortyzatora

24-biegowy napęd Shimano

Trzyblatowa korba

Dość ciężki amortyzator

Dzięki lekkiej aluminiowej ramie oraz dość szerokim, uniwersalnym oponom Kenda rower crossowy Indiana X-Cross 3.0 szybko i lekko pojedzie po utwardzonych drogach oraz poradzi sobie w lekkim terenie. Jazdę w terenie ułatwia amortyzowany widelec Suntour, którego skok po wyjechaniu na asfalt możemy zablokować. 24-biegowe przerzutki działają szybko i precyzyjnie, co pozwala na płynną zmianę biegów w trakcie jazdy, nawet podczas pokonywania trudnych terenów.

Przerzutki Shimano

Aluminiowa rama

Komfortowe siodełko

Zewnętrzne prowadzenie linek

Rower crossowy Indiana X-Cross 2.0 to pojazd stworzony dla miłośników wypraw za miasto, w stronę terenów zielonych. Doskonale radzi sobie zarówno na drogach utwardzonych, jak i w lekkim terenie. Dynamiczną jazdę umożliwia 21-biegowy napęd, dzięki któremu zawsze dopasujemy odpowiedni bieg do danej trasy. To bardzo dobry rower crossowy do 2000 zł.

Lekka aluminiowa rama

Hamulce Shimano

Duże koła

Brak hamulców tarczowych

Indiana X-Cross 2.0 to ciekawy rower crossowy do 2000 zł dla osób, które uwielbiają aktywność na świeżym powietrzu. Został zbudowany na aluminiowej ramie o nowoczesnej konstrukcji, pozwalającej uzyskać komfortową pozycję jazdy, ale też wyglądającej elegancko, dzięki linkom poprowadzonym wewnątrz. Również podzespoły tego jednośladu pochodzą od renomowanych dostawców. Jest to między innymi 21-biegowy napęd Shimano.

6

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.0 / 10

Hamulec tarczowy

Amortyzator SR Suntour

Opony Deli

Brak amortyzowanego wspornika siodła

Indiana X-Cross 4 to rower do szybkiej jazdy. 27 biegi doskonale sprawdzą się na zróżnicowanym terenie i pozwolą dostosować odpowiedni do warunków jazdy. Przednia przerzutka Shimano i tylna Shimano AAltus świetnie sprawdzą się podczas jazdy na szybkich trasach, jak i w lekkim terenie. Przerzutki wyróżniają się duża trwałością i sprawnym działaniem, dzięki czemu zmiana biegów jest płynna i szybka. Również hydrauliczne hamulce tarczowe charakteryzuje niezawodne i skuteczne działanie.

Aluminiowa rama

Przerzutka przednia Shimano Tourney

Przerzutka tylna Shimano Acera

Przerzutki różnych producentów

Rower crossowy do 2000 zł Indiana X-Cross 3.0 to uniwersalny pojazd dla kobiet, który dobrze się sprawdzi się zarówno na drogach asfaltowych, polnych oraz leśnych. Aluminiowa rama posiada charakterystykę pozwalającą na uzyskanie wygodnej wyprostowanej pozycji podczas jazdy. Sprawną i dynamiczną jazdę zapewnią 24-biegowe przerzutki, a o przyczepność i komfort w terenie zadba z kolei amortyzowany widelec.

Aluminiowa rama

Napęd 24-biegowy

Opony o uniwersalnym bieżniku

Brak hamulców hydraulicznych

Rower crossowy Indiana X-Cross 3.0 to jednoślad zaprojektowany dla miłośniczek podroży praktycznie w każdym terenie. Doskonale radzi sobie na drogach asfaltowych i ścieżkach leśnych czy polnych. Zarówno na trasach utwardzonych i w lekkim terenie pozwala na dynamiczną i pełną wyzwań jazdę. Rower posiada aluminiową ramę, a jej geometria pozwala na jazdę z dość wyprostowaną pozycją. Posiada 24 biegów, dzięki którym szybko dobierzemy odpowiednie przełożenie do pokonywanej drogi. Ten rower crossowy do 2000 zł wyposażony został w hamulce tarczowe i amortyzator.

9

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

8.5 / 10

Amortyzowany widelec

Duże 28-calowe koła

Hamulec tarczowy hydrauliczny

Brak regulowanego wspornika kierownicy

Indiana X-Cross 4.0 to rower crossowy do 2000 zł, który został wyposażony w lekka aluminiową ramę z wewnętrznym prowadzeniem linek oraz 27-biegowy osprzęt marki Shimano. Dzięki podzespołom Shimano rower sprawnie i szybko przyśpiesza, łatwo pokonuje wzniesienia i przeszkody, a także skutecznie hamuje. Przyczyniają się do tego również wytrzymałe opony Deli oraz amortyzowany widelec Suntour. Dodatkowo komfort podnosi amortyzowany wspornik siodła.

10

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

8.5 / 10

przerzutka Shimano CUES

Duży zakres przełożeń

Duże opony

Prosta wersja amortyzatora

Indiana X-Cross 4 to ciekawy rower crossowy do 2000 zł kierowany do kobiet lubiących podróżować z dala od terenów miejskich i utwardzonych dróg. Za sprawą amortyzatora Suntour oraz uniwersalnych opon Schwalbe rower nie tylko jest komfortowy, ale zapewnia dobra przyczepność w lekkim terenie. Przednia i tylna przerzutka Shimano CUES oferują aż 27-biegi. Dzięki tak dużemu zakresowi łatwo dobierzemy odpowiedni do aktualnie pokonywanej trasy.

Powrót

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756