- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (38)
Komputery i tablety (8)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (5)
Fitness i sport (4)
Dom (3838)
Warsztat i ogród (110)
Zabawki i LEGO (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
|---|---|
| Zasilanie: | 48V |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 18 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary [mm]: | 45x130x215 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj: | Zestaw szynowy |
|---|---|
| Zasilanie: | 240V |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 10 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Kolor: | Czarny |
| Ilość źródeł światła: | 3 |
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
|---|---|
| Zasilanie: | 240V |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 10 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Kolor: | Biały |
| Wymiary [mm]: | 210x130x60 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
|---|---|
| Zasilanie: | 240V |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 10 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Kolor: | Mosiężny / złoty |
| Wymiary [mm]: | 125x92x52 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
|---|---|
| Zasilanie: | 240V |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 24 |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary [mm]: | 180x130x65 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
|---|---|
| Zasilanie: | 48V |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 7.9 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary [mm]: | 200x120x35 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
|---|---|
| Zasilanie: | 240V |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 10 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Kolor: | Biały |
| Wymiary [mm]: | 108x140x82 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
|---|---|
| Zasilanie: | 240V |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 10 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary [mm]: | 147x118x78 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
|---|---|
| Zasilanie: | 240V |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 12 |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary [mm]: | 150x156x135 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
|---|---|
| Zasilanie: | 240V |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 20 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary [mm]: | 195x138x89 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
|---|---|
| Zasilanie: | 240V |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 10 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Kolor: | Biały |
| Wymiary [mm]: | 280x200x81 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
|---|---|
| Zasilanie: | 48V |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 4.7 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary [mm]: | 135x60x30 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
|---|---|
| Zasilanie: | 240V |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 18 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Kolor: | Biały |
| Wymiary [mm]: | 111x120x120 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
|---|---|
| Zasilanie: | 240V |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 10 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Kolor: | Szary / aluminiowy |
| Wymiary [mm]: | 125x92x52 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Materiał: | Drewno |
|---|---|
| Kolor: | Jasne drewno |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | GU10 |
| Moźliwość ściemniania: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Rodzaj: | Plafon |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 5 |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Kolor: | Biały |
| Wymiary [mm]: | 90x90x90 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Typ źródła światła: | Moduł LED |
| Rodzaj: | Plafon |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 5 |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Kolor: | Szary / aluminiowy |
| Wymiary [mm]: | 90x90x90 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Typ źródła światła: | Moduł LED |
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | Wbudowany LED |
| Styl: | Nowoczesny |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Temperatura barwowa [K]: | 4000 |
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | Wbudowany LED |
| Styl: | Nowoczesny |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Temperatura barwowa [K]: | 4000 |
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | Chromowany / srebrny |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | E14 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Ilość źródeł światła: | 3 |
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | E14 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Ilość źródeł światła: | 3 |
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | GU10 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Ilość źródeł światła: | 4 |
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | Wbudowany LED |
| Styl: | Nowoczesny |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Temperatura barwowa [K]: | 3000 |
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | Wbudowany LED |
| Styl: | Nowoczesny |
| Ilość źródeł światła: | 4 |
| Temperatura barwowa [K]: | 4000 |
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | Wbudowany LED |
| Styl: | Nowoczesny |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Temperatura barwowa [K]: | 3000 |
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | GU10 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Ilość źródeł światła: | 4 |
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | E27 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | GU10 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | GU10 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Ilość źródeł światła: | 4 |