Popularność
30 produktów
Loading
Materiał: Tworzywo sztuczne
Okna: Tak
Podłoga: Tak
Dach: Dwuspadowy
Drzwi: Podwójne
Waga [kg]: 55.2
Praktyczny i kompaktowy
Solidna konstrukcja
2 299 99
153,33 zł x 15 rat 0%

i do września nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w sobotę
lub zamów telefonicznie 756 756 756
5 999 99
6 219,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
6 219,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
Sprawdź leasing dla firm
6 999 99
7 549,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
7 549,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
Sprawdź leasing dla firm
6 999 99
7 549,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
7 549,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
Sprawdź leasing dla firm

Domek narzędziowy


Domek narzędziowy to praktyczne miejsce do przechowywania rozmaitych sprzętów ogrodowych, a także sezonowych, gabarytowo większych zabawek, elektronarzędzi, mebli ogrodowych i tarasowych , a nawet rowerów czy dużej, spalinowej kosiarki. Posiadanie domku narzędziowego sprawia, że wszystkie wymienione akcesoria i urządzenia nie zalegają w garażu, piwnicy czy innym miejscu w domu. Odpowiedni domek narzędziowy powinien być dobrany wielością do potrzeb rodziny i ilości sprzętów, które mają być w nim składowane. Jeśli planujemy przechowywanie akcesoriów nie tylko na podłodze czy półkach, ale również na hakach umiejscowionych na ścianach czy pod sufitem, warto też zadbać o stabilność całej konstrukcji.


Umiejscowienie i montaż


Domek narzędziowy, w zależności od planowanej konstrukcji, może być w pełni mobilnym budynkiem, jak i takim, który na stałe zostanie zaaranżowany w naszą przydomową przestrzeń. Domki, w których wymagana jest stabilna konstrukcja, mogą zostać ustawione na betonowej płycie, a do wielu konstrukcji użytkownicy wykonują dodatkowy fundament. Taki zabieg ogranicza wtedy przenoszenie domku, niemniej możemy mieć pewność, że urządzenia i narzędzia ogrodnicze składowane wewnątrz budowli są bezpiecznie chronione przed warunkami atmosferycznymi.


Na działkę i do ogrodu


Domek narzędziowy będzie bardzo dobrym rozwiązaniem zarówno do przechowywania rozmaitych narzędzi działkowych, jak i tych, których używamy w ogrodzie przy domu. Nie musi być wyposażony w żadną dodatkową instalację, choć oświetlenie może okazać się praktycznym i komfortowym dodatkiem, nawet w domku, który wyposażony jest w okno. Wewnątrz możemy przechowywać rozmaite narzędzia, a także odzież roboczą i inne sprzęty, użytkowane jedynie sezonowo.


Materiał wykonania


Domek narzędziowy, w zależności od przeznaczenia, może być wykonany z drewna, metalu lub tworzywa sztucznego. W ślad za tym parametrem możemy określić również wytrzymałość konstrukcji, zarówno na upływ czasu, jak i warunki atmosferyczne. Warto dodać, że domki narzędziowe, zwłaszcza te, które wykonane są z tworzywa sztucznego, cieszą się dużą popularnością z uwagi na cenę oraz łatwość samodzielnego montażu, a także mobilność. Coraz bardziej popularne są również domki wykonane z tak zwanego tworzywa kompozytowego.


Kolorystyka i wzornictwo


Domek narzędziowy możemy kupić w dowolnym kolorze. Najbardziej popularne są te, które kolorystyką przypominają drewno oraz występujące w kolorach naturalnych, jak zieleń, brąz oraz ciemna szarość. Domki narzędziowe mogą być również czarne, a także tak zwane „surowe” z możliwością samodzielnego pokrycia wybranym kolorem farby lub impregnatu do drewna.


Wyposażenie i akcesoria


Domek narzędziowy, w zależności od przeznaczenia i wielkości, może być wyposażony w szereg rozmaitych akcesoriów, usprawniających przechowywanie. Akcesoria mogą być zarówno częścią zestawu, jak i stanowić odrębne elementy, które można dokupić w kolejnym etapie lub też wykonać samodzielnie. Do najbardziej praktycznych należą półki, haki, a także listwy magnetyczne, które będą w stanie utrzymać drobne  narzędzia ręczne metalowe.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756