- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (38)
Komputery i tablety (8)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (5)
Fitness i sport (4)
Dom (3835)
Warsztat i ogród (111)
Zabawki i LEGO (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 20 |
| Strumień światła [lm]: | 4000 |
| Klasa ochrony [IP]: | IP65 |
| Temperatura barwowa [K]: | 6000 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Kolor: | Zielony |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 30 |
| Napięcie [V]: | 3.7 |
| Strumień światła [lm]: | 3000 |
| Klasa ochrony [IP]: | IPX3 |
| Temperatura barwowa [K]: | 2700 - 6500 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Kolor: | Czarno-pomarańczowy |
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Ilość źródeł światła: | 4 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kolor: | Złoty |
| Źródło światła: | Żarówka LED |
| Temperatura barwowa [K]: | 3000 |
|---|---|
| Materiał: | Metal |
| Ilość źródeł światła: | 3 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kolor: | Czarny |
| Źródło światła: | Wbudowany LED |
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Ilość źródeł światła: | 2 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kolor: | Czarny |
| Źródło światła: | Żarówka LED |
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Ilość źródeł światła: | 2 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kolor: | Biały |
| Źródło światła: | Żarówka LED |
| Temperatura barwowa [K]: | 3000 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kolor: | Czarny |
| Źródło światła: | Wbudowany LED |
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kolor: | Złoty |
| Źródło światła: | Żarówka LED |
| Temperatura barwowa [K]: | 3000 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kolor: | Złoty |
| Źródło światła: | Wbudowany LED |
| Temperatura barwowa [K]: | 3000 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kolor: | Biały |
| Źródło światła: | Wbudowany LED |
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Ilość źródeł światła: | 2 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kolor: | Biały |
| Źródło światła: | Żarówka LED |
| Temperatura barwowa [K]: | 3000 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kolor: | Biały |
| Źródło światła: | Wbudowany LED |
| Temperatura barwowa [K]: | 3000 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kolor: | Biały |
| Źródło światła: | Wbudowany LED |
| Temperatura barwowa [K]: | 3000 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kolor: | Biały |
| Źródło światła: | Wbudowany LED |
| Rodzaj: | Lampa gruntowa wbijana |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | 220-230V |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Czujnik: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampa gruntowa wbijana |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | 220-240V |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Czujnik: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Lampa gruntowa wbijana |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | 220-240V |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Czujnik: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampa gruntowa wbijana |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | 220-240V |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Czujnik: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Styl: | Nowoczesny |
| Kolor: | Biały |
| Moźliwość ściemniania: | Nie |
| Źródło światła: | Żarówka LED |
| Napięcie [V]: | 220-240 |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa ogrodowa |
| Rodzaj zasilania: | Sieciowe |
| Klasa szczelności: | IP54 |
| Czujnik: | Nie |
| Kolor: | Szary |
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Styl: | Nowoczesny |
| Kolor: | Złoty |
| Moźliwość ściemniania: | Nie |
| Źródło światła: | Żarówka LED |
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Styl: | Nowoczesny |
| Kolor: | Biały |
| Moźliwość ściemniania: | Nie |
| Źródło światła: | Żarówka LED |
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Styl: | Nowoczesny |
| Kolor: | Czarny |
| Moźliwość ściemniania: | Nie |
| Źródło światła: | Żarówka LED |
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Styl: | Nowoczesny |
| Kolor: | Biały |
| Moźliwość ściemniania: | Nie |
| Źródło światła: | Żarówka LED |
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Styl: | Nowoczesny |
| Kolor: | Czarny |
| Moźliwość ściemniania: | Nie |
| Źródło światła: | Żarówka LED |
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Styl: | Nowoczesny |
| Kolor: | Złoty |
| Moźliwość ściemniania: | Nie |
| Źródło światła: | Żarówka LED |