- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (38)
Komputery i tablety (8)
Rowery i hulajnogi (5)
Fitness i sport (4)
Dom (3201)
Warsztat i ogród (90)
Zabawki i LEGO (1)
Książki, muzyka, film (2)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj gwintu: | Zintegrowany LED |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 12 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Typ źródła światła: | LED |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampa gruntowa wbijana |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | 220-240V |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Czujnik: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampa gruntowa wbijana |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | 220-240V |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Czujnik: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampa gruntowa wbijana |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | 220-240V |
| Klasa szczelności: | IP54 |
| Czujnik: | Nie |
| Kolor: | Czarny |