| Pojemność [ml]: | 1000 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo PP |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Higieniczne przechowywanie żywności, Łatwe czyszczenie, Wygodny uchwyt, Żywność dłużej zachowuje świeżość |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 1000 ml |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Pojemność [ml]: | 1200 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Higieniczne przechowywanie żywności, Łatwe czyszczenie |
| Zawartość zestawu: | 1 x nóż, 1 x pojemnik 1200 ml, 1 x widelec |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Pojemność [ml]: | 1000 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo PP |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Przylegająca uszczelka, Regulowane przegrody, Wyjmowana uszczelka |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 1000 ml |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Pojemność [ml]: | 2000 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo PP |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Przylegająca uszczelka, Regulowane przegrody, Wyjmowana uszczelka |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 2000 ml, 1 x wkład chłodzący |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Pojemność [ml]: | 355 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Higieniczne przechowywanie żywności, Łatwe czyszczenie, Żywność dłużej zachowuje świeżość |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 355 ml |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Pojemność [ml]: | 900 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Hermetyczny, Higieniczne przechowywanie żywności |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 900 ml |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Pojemność [ml]: | 1800 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Bez BPA, Higieniczne przechowywanie żywności |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 1800 ml |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.


