SMOCZKI USPOKAJAJĄCE
SMOCZKI DO BUTELEK
SMOCZKI ANTYKOLKOWE
| Rodzaj: | Silikonowe smoczki |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 18-36 m |
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Bezpieczny i higieniczny |
| Wyposażenie: | 1 x etui do smoczka, 2 x smoczek do uspokajania |
| Rodzaj: | Do butelki |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 6-18 m |
| Materiał wykonania: | Lateks |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Anatomiczny kształt, Miękki i delikatny, Nie zawiera BPA (Bisfenolu A), System antykolkowy |
| Wyposażenie: | 2 x smoczek na butelkę |
| Rodzaj: | Uspokajający |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 18-36 m |
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Anatomiczny kształt, Dopasowuje się do podniebienia, Kształtem przypomina pierś matki, Nie zawiera BPA (Bisfenolu A)... |
| Wyposażenie: | 1 x etui do sterylizacji, 2 x smoczek do uspokajania |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Uspokajający |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 18-36 m |
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Anatomiczny kształt, Dopasowuje się do podniebienia, Kształtem przypomina pierś matki, Nie zawiera BPA (Bisfenolu A)... |
| Wyposażenie: | 1 x etui do sterylizacji, 2 x smoczek do uspokajania |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Uspokajający |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 0-6 m |
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Dopasowuje się do podniebienia, Nie zawiera BPA (Bisfenolu A), Zachowuje naturalny rytm ssania |
| Wyposażenie: | 1 x etui, 2 x smoczek do uspokajania |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Smoczek silikonowy |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 18 m+ |
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Anatomiczny kształt |
| Wyposażenie: | 1 x etui do sterylizacji, 2 x smoczek do uspokajania |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Uspokajający |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 18-36 m |
| Materiał wykonania: | Lateks |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Dopasowuje się do podniebienia, Nie zawiera BPA (Bisfenolu A), Zachowuje naturalny rytm ssania |
| Wyposażenie: | 2 x smoczek do uspokajania, Pudełko wielokrotnego użytku |
Produkt chwilowo niedostępny
Przewidywana dostępność: 29.05.2026
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Uspokajający |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 18-36 m |
| Materiał wykonania: | Lateks |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Dopasowuje się do podniebienia, Nie zawiera BPA (Bisfenolu A), Zachowuje naturalny rytm ssania |
| Wyposażenie: | 2 x smoczek do uspokajania, Pudełko wielokrotnego użytku |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Uspokajający |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 0-2 m |
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Dopasowuje się do podniebienia, Nie zawiera BPA (Bisfenolu A), Zachowuje naturalny rytm ssania |
| Wyposażenie: | 1 x etui, 2 x smoczek do uspokajania |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Uspokajający |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 0-6 m |
| Materiał wykonania: | Lateks |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Dopasowuje się do podniebienia, Nie zawiera BPA (Bisfenolu A), Zachowuje naturalny rytm ssania |
| Wyposażenie: | 1 x etui, 2 x smoczek do uspokajania |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Do butelki |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 0-6 m |
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Anatomiczny kształt, Miękki i delikatny, Nie zawiera BPA (Bisfenolu A), System antykolkowy |
| Wyposażenie: | 2 x smoczek na butelkę |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
