ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Pasztet z tuńczykiem i ziołami |
| Waga: | 14.4 kg |
| Skład: | Wieprzowina 30%, Ziemniaki 5%, Bulion 27.9%, Drożdże piwne suszone 0.1%, Jukka Mojave 0.1%, Koper włoski 0.1%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11%, Tłuszcz surowy 6.5%, Olej z łososia 0.2%, Popiół surowy 1.2%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.6% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.2%, Jednowodny siarczan cynku, Składniki mineralne 1%, Wapń 0.3%, Witamina A, Witamina D, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 36 |
Smak: Pasztet z tuńczykiem i ziołami
Liczba sztuk w opakowaniu: 36
Smak: Pasztet z tuńczykiem i ziołami
Liczba sztuk w opakowaniu: 36
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Łosoś |
| Waga: | 30 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.6 |
| Skład: | Łosoś 55%, Ziemniaki 26%, Hydrolizowane drożdże 0.5%, Drożdże piwne, Ekstrakt z rozmarynu, Jukka Mojave, Mąka grochowa... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Zawartość tłuszczu 18%, Ekstrakty z tokoferolu z olejów roślinnych, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.3%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek choliny, Cynk organiczny, D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.9%, Fruktooligosacharydy, Glukozamina, L-karnityna... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 30 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Pasztet z tuńczykiem i ziołami |
| Waga: | 9.6 kg |
| Skład: | Wieprzowina 30%, Ziemniaki 5%, Bulion 27.9%, Drożdże piwne suszone 0.1%, Jukka Mojave 0.1%, Koper włoski 0.1%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11%, Tłuszcz surowy 6.5%, Olej z łososia 0.2%, Popiół surowy 1.2%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.6% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.2%, Jednowodny siarczan cynku, Składniki mineralne 1%, Wapń 0.3%, Witamina A, Witamina D, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Łosoś |
| Waga: | 20 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.6 |
| Skład: | Łosoś 55%, Ziemniaki 26%, Hydrolizowane drożdże 0.5%, Drożdże piwne, Ekstrakt z rozmarynu, Jukka Mojave, Mąka grochowa... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Zawartość tłuszczu 18%, Ekstrakty z tokoferolu z olejów roślinnych, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.3%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek choliny, Cynk organiczny, D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.9%, Fruktooligosacharydy, Glukozamina, L-karnityna... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 20 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Śledź z groszkiem |
| Waga: | 7.2 kg |
| Skład: | Śledź 30%, Indyk 25%, Zielony groszek 4%, Ekstrakt małży zielonych Perna canaliculus 0.002%, Jukka Mojave 0.003%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 10%, Tłuszcz surowy 6%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.25%, Beta glukany 0.003%, DHA 0.15%, EPA 0.01%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Boswellia serrata 0.002%, Cynk, Fosfor 0.2%, Fruktooligosacharydy 0.003%, Glukozamina 0.03%, Jodek potasu... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 18 |
Wartość poza zestawem:
225,18 zł
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Łosoś |
| Waga: | 7.2 kg |
| Skład: | Łosoś 30%, Wątroba z kurczaka 25%, Drożdże piwne 1.5%, Łuski i nasiona psyllium 0.5%, Suszone algi 0.5%... |
| Składniki analityczne: | Tłuszcz 8%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.3%, Beta glukany 0.005%, Białko 9%, DHA 0.15%, EPA 0.01%... |
| Witaminy i minerały: | Aminokwasowy chelat manganowy, Biotyna, Chelat aminokwasów miedzi hydrat, Chelat aminokwasowy cynku... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 18 |
Wartość poza zestawem:
233,28 zł
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Śledź z groszkiem |
| Waga: | 4.8 kg |
| Skład: | Śledź 30%, Indyk 25%, Zielony groszek 4%, Ekstrakt małży zielonych Perna canaliculus 0.002%, Jukka Mojave 0.003%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 10%, Tłuszcz surowy 6%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.25%, Beta glukany 0.003%, DHA 0.15%, EPA 0.01%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Boswellia serrata 0.002%, Cynk, Fosfor 0.2%, Fruktooligosacharydy 0.003%, Glukozamina 0.03%, Jodek potasu... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Łosoś |
| Waga: | 4.8 kg |
| Skład: | Łosoś 30%, Wątroba z kurczaka 25%, Drożdże piwne 1.5%, Łuski i nasiona psyllium 0.5%, Suszone algi 0.5%... |
| Składniki analityczne: | Tłuszcz 8%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.3%, Beta glukany 0.005%, Białko 9%, DHA 0.15%, EPA 0.01%... |
| Witaminy i minerały: | Aminokwasowy chelat manganowy, Biotyna, Chelat aminokwasów miedzi hydrat, Chelat aminokwasowy cynku... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
Wartość poza zestawem:
155,52 zł
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Pasztet z tuńczykiem i ziołami |
| Waga: | 4.8 kg |
| Skład: | Wieprzowina 30%, Ziemniaki 5%, Bulion 27.9%, Drożdże piwne suszone 0.1%, Jukka Mojave 0.1%, Koper włoski 0.1%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11%, Tłuszcz surowy 6.5%, Olej z łososia 0.2%, Popiół surowy 1.2%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.6% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.2%, Jednowodny siarczan cynku, Składniki mineralne 1%, Wapń 0.3%, Witamina A, Witamina D, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Łosoś |
| Waga: | 10 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.6 |
| Skład: | Łosoś 55%, Ziemniaki 26%, Hydrolizowane drożdże 0.5%, Drożdże piwne, Ekstrakt z rozmarynu, Jukka Mojave, Mąka grochowa... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Zawartość tłuszczu 18%, Ekstrakty z tokoferolu z olejów roślinnych, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.3%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek choliny, Cynk organiczny, D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.9%, Fruktooligosacharydy, Glukozamina, L-karnityna... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Śledź z groszkiem |
| Waga: | 2.4 kg |
| Skład: | Śledź 30%, Indyk 25%, Zielony groszek 4%, Ekstrakt małży zielonych Perna canaliculus 0.002%, Jukka Mojave 0.003%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 10%, Tłuszcz surowy 6%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.25%, Beta glukany 0.003%, DHA 0.15%, EPA 0.01%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Boswellia serrata 0.002%, Cynk, Fosfor 0.2%, Fruktooligosacharydy 0.003%, Glukozamina 0.03%, Jodek potasu... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Łosoś |
| Waga: | 2.4 kg |
| Skład: | Łosoś 30%, Wątroba z kurczaka 25%, Drożdże piwne 1.5%, Łuski i nasiona psyllium 0.5%, Suszone algi 0.5%... |
| Składniki analityczne: | Tłuszcz 8%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.3%, Beta glukany 0.005%, Białko 9%, DHA 0.15%, EPA 0.01%... |
| Witaminy i minerały: | Aminokwasowy chelat manganowy, Biotyna, Chelat aminokwasów miedzi hydrat, Chelat aminokwasowy cynku... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Łosoś z marchewką i ryżem |
| Waga: | 9 kg |
| Skład: | Łosoś 35%, Kurczak 30%, Wołowina 22%, Marchew 4%, Ryż naturalny brązowy 4%, Rosół, Nasiona babki płesznik |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 12%, Tłuszcz surowy 7.5%, Popiół surowy 1.5%, Wilgotność 77%, Włókno surowe 0.8% |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Fosfor 0.25%, Siarczan miedzi, Tlenek cynku, Tlenek manganu (II), Wapń 0.3%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 30 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Ryba z dynią |
| Waga: | 37.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Świeża ryba 40%, Suszony kurczak 20%, Gryka 4%, Wątróbka z kurczaka, Dynia 10%, Burak liściowy 0.2%, Pietruszka 0.05%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Zawartość tłuszczu 14%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.8%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.9%, Beta glukany... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 1%, Kolagen, Probiotyki Enterococcus faecium, Siarczan chondroityny, Wapń 1.4% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 15 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Łosoś z dorszem i melonem Cantaloupe |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dorsz 10%, Łosoś 20%, Kurkuma 0.2%, Suszona marchewka, Suszone borówki, Suszony melon kantalupa 0.5%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Tłuszcz surowy 18%, Ekstrakty z tokoferolu z olejów roślinnych, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.6%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek potasu, Chlorek sodu, DL-metionina, Fosfor 0.7%, Fruktooligosacharydy, Glukozamina, Siarczan chondroityny... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 30 |
Wartość poza zestawem:
1 499,70 zł

