ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
Kod: 2046992
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Junior |
|---|---|
| Smak: | Łosoś z groszkiem |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dehydratyzowany łosoś 30%, Groch żółty 25%, Hydrolizowany sos z łososia 2%, Jukka Mojave 0.013%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 27%, Zawartość tłuszczu 14%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 1.2%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 0.85%... |
| Witaminy i minerały: | Aminokwasowy chelat manganowy, Biotyna, Chelat aminokwasowy miedzi, Chelat aminokwasowy żelaza, Chlorek choliny... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Senior, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Śledź z groszkiem |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dehydratyzowany śledź 28%, Groch żółty 24%, Hydrolizowana wątroba z kurczaka 2%, Siemię lniane 6%, Błona skorupek jaj... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 29%, Hydrolizowane białko łososia 10%, Tłuszcz surowy 13%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 3.3%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.6%, Fruktooligosacharydy, Jod, Kolagen, L-karnityna... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Junior |
|---|---|
| Smak: | Śledź |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dehydratyzowany śledź 26%, Jaja 2%, Drożdże browarnicze 1%, Jukka Mojave 0.02%, Hydrolizowany sos z łososia 2%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 25%, Hydrolizowane białko z łososia 12%, Zawartość tłuszczu 16%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.2%... |
| Witaminy i minerały: | Aminokwasowy chelat manganowy, Biotyna, Chelat aminokwasowy miedzi, Chelat aminokwasowy żelaza, Chlorek choliny... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Junior |
|---|---|
| Smak: | Łosoś |
| Waga: | 12.2 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.25 |
| Skład: | Borówki amerykańskie, Mączka mięsna z ryb oceanicznych, Mięso z łososia 21%, Wędzone mięso z łososia 4%, Bataty... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 25%, Tłuszcz surowy 15%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.3%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.4%... |
| Witaminy i minerały: | Chelat aminokwasów manganu hydrat, Chelat aminokwasów miedzi (II) hydrat, Chelat aminokwasów żelaza (II) hydrat... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Przewidywana dostępność: 27.05.2026
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior,Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Łosoś |
| Waga: | 5.6 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.95 |
| Skład: | Łosoś 17%, Borówki amerykańskie, Łosoś wędzony 4%, Mączka z mięsa łososia 2%, Bataty, Mączka z ryb oceanicznych... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 27%, Tłuszcz surowy 15%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.3%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.4%, Białko z groszku... |
| Witaminy i minerały: | Chelat aminokwasów manganu hydrat, Chelat aminokwasów miedzi (II) hydrat, Chelat aminokwasów żelaza (II) hydrat... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Półwilgotna, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Świeża ryba i ryż |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Świeże ryby 50%, Świeży kurczak 20%, Ananas, Drożdże browarnicze, Dynia, Gruszka, Kminek, Kolendra, Kurkuma... |
| Składniki analityczne: | Tłuszcz surowy 16.5%, Białko surowe 28.5%, Popiół surowy 8.7%, Wilgotność 19%, Włókno surowe 2% |
| Witaminy i minerały: | Brak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Ryba |
| Waga: | 2 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Ekstrakt drożdżowy, Gluten kukurydziany, Niacyna, Orkisz, Owies zwyczajny, Siemię lniane, Suszone drożdże piwne... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 16%, Tłuszcz surowy 18%, Ekstrakty z tokoferolu z olejów roślinnych, Kwasy tłuszczowe 0.45%... |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Chlorowodorek L-lizyny, Cynk, D-pantotenian wapnia, DL-metionina... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Junior |
|---|---|
| Smak: | Ryba |
| Waga: | 3 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Mączka rzepakowa |
| Składniki analityczne: | Białko grochu, Tłuszcz surowy 18%, Białko 30%, EPA/DHA, Olej rybny, Olej rzepakowy, Popiół surowy 7%... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Minerały, Monohydrat, Pentahydrat siarczanu miedzi, Selenin sodu... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Łosoś |
| Waga: | 14 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Zboża pełnoziarniste 85%, Ryby i produkty rybne, Łosoś 4%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Warzywa... |
| Składniki analityczne: | Białko 23%, Roślinne ekstrakty białkowe, Oleje i tłuszcze surowe 10%, Popiół surowy 7%, Przeciwutleniacze... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Jednowodny siarczan manganu, Jednowodny siarczan żelaza, Minerały... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Łosoś |
| Waga: | 2.3 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.4 |
| Skład: | Słodkie ziemniaki 11%, Świeżo mrożony łosoś 18%, Sos z łososia 2%, Suszony miąższ buraczany 3%, Zielony groszek... |
| Składniki analityczne: | Białko 24%, Zawartość tłuszczu 12%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 1.2%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.7%, Olej słonecznikowy... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.9%, Fruktooligosacharydy 0.25%, Minerały, Wapń 1.2% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Ryba z ziemniakami |
| Waga: | 5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.4 |
| Skład: | Suszone wysłodki buraczane 4%, Ekstrakt z herbaty, Ekstrakt z rozmarynu, Mączka rybna, Sos rybny, Ziemniaki |
| Składniki analityczne: | Białko 22%, Tłuszcz drobiowy, Zawartość tłuszczu 15%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.78%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.83%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.78%, Fruktooligosacharydy, Jod, Mangan, Miedź, Minerały, Wapń 1.1%, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Łosoś z tuńczykiem |
| Waga: | 7 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Suszony tuńczyk 15%, Łosoś 20%, Siemię lniane 5%, Algi 0.5%, Jagody, Żółty groszek, Ciecierzyca, Cytrusy... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Zawartość tłuszczu 19%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.7%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 2.3%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 1.1%, Fruktooligosacharydy, Inulina, Jod, Mangan, Miedź... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Bezzbożowa, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Ryby białe morskie |
| Waga: | 2 |
| Skład: | Biała ryba (37%, w tym świeża biała ryba 22%, odwodniona biała ryba 15%), 10% suszony łosoś, 10% groch... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe: 27,5%, Tłuszcz surowy: 16,5%, Materia nieorganiczna: 8,5%, Włókno surowe: 5%, Wilgotność: 10%. |
| Witaminy i minerały: | Witamina A -24 000 j.m., witamina D3-1700 j.m, żelazo(siarczan żelaza) - 88 mg/kg... |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Senior |
|---|---|
| Smak: | Łosoś |
| Waga: | 900 g |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Suszony łosoś 22%, Drożdże, Mączka grochowa, Mączka z chleba świętojańskiego, Owoce, Suszone bataty, Suszone ziemniaki... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 25%, Białko ziemniaczane, Hydrolizowane białko rybne, Hydrolizowane białko zwierzęce, Tłuszcz drobiowy... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.8%, Jod, L-karnityna, Magnez 0.09%, Mangan, Miedź, Selen, Sód 0.4%, Tauryna... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

