ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
| Smak: | Kurczak z dynią i owoc granatu |
|---|---|
| Waga: | 14 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
Liczba sztuk w opakowaniu: 2
Liczba sztuk w opakowaniu: 2
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 14 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Siemię lniane 3%, Algi 0.5%, Jagody, Mączka z mięsa jagnięcego 30%, Żółty groszek, Ciecierzyca, Cytrusy, Drożdże piwne... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 29%, Zawartość tłuszczu 18%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 1.1%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.3%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, D-pantotenian wapnia, Fosfor 1.3%, Jod, Mangan, Miedź, Niacynamid, Selen, Tauryna, Wapń 1.6%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 14 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dehydratyzowana jagnięcina 42%, Ryż 33%, Drożdże piwne, Jukka Mojave, Mąka grochowa, Nasiona ostropestu plamistego... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 28%, Tłuszcz surowy 17%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.5%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.1%, Beta glukany... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 1.1%, Fruktooligosacharydy, Glukozamina, Probiotyki Lactobacillus helveticus, Siarczan chondroityny, Sód 0.4%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Mięsny |
| Waga: | 14 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Kukurydza, Łuski i nasiona psyllium, Mąka kukurydziana, Gluten kukurydziany, Gluten pszenny, Mączka z aksamitki, Ryż... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 14%, Hydrolizowane białko drobiowe, Oleje i tłuszcze surowe 18%, EPA/DHA 0.55%, Konserwanty... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.2%, Jod, Klinoptylolit pochodzenia osadowego, Mangan, Miedź, Minerały, Potas 0.6%, Selen, Sód 0.35%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Senior,Junior |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina z wieprzowiną i wołowiną |
| Waga: | 14 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Wołowina 16%, Dehydratyzowana jagnięcina 15%, Dehydratyzowana wieprzowina 8%, Surowa wieprzowina 2%, Świeży jarmuż... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 27%, Oleje i tłuszcze surowe 16%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.3%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.2%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek choliny, Chlorek potasu, Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 1.1%, Miedź, Niacyna, Sól, Tauryna, Wapń 1.6%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 7 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Senior,Junior |
|---|---|
| Smak: | Drób z jajkami i rybą |
| Waga: | 14 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.4 |
| Skład: | Świeże mięso kurczaka 25%, Świeże organy kurczaka 6%, Dehydratyzowana sardynka 4%, Dehydratyzowana sieja kanadyjska 4%... |
| Składniki analityczne: | Tłuszcz surowy 13%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.2%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.9%, Białko surowe 42%, Błonnik jabłkowy... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 1.1%, Miedź organiczna, Probiotyki Enterococcus faecium, Wapń 1.4%, Witamina B1 (tiamina)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 7 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Junior,Senior |
|---|---|
| Smak: | Mięsny |
| Waga: | 14 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.4 |
| Skład: | Surowa jagnięcina 5%, Surowy dzik 5%, Surowy łosoś 5%, Dehydratyzowana sardynka 3.5%, Dehydratyzowana wieprzowina 3.5%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 38%, Tłuszcz surowy 18%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 1%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.5%, DHA 0.3%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 1.2%, Kwas foliowy, Niacyna, Probiotyki Enterococcus faecium, Wapń 1.8%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 7 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Junior,Senior |
|---|---|
| Smak: | Kaczka z dynią |
| Waga: | 14 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Świeże mięso kaczki 18%, Świeże organy kaczki 7%, Dehydratyzowane mięso kaczki 17%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 31%, Oleje i tłuszcze surowe 15%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.8%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.2%... |
| Witaminy i minerały: | Arginina 1.68%, Chlorek 0.45%, Chondroityna, Cynk, Cystyna 0.31%, Fenyloalanina 1.26%, Fosfor 0.9%, Glukozamina... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 7 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Waga: | 14 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.1 |
| Skład: | Hydrolizat wątroby drobiowej, Mączka z aksamitki wzniesionej, Pulpa buraczana, Ryż |
| Składniki analityczne: | Białko 24%, Hydrolizowany izolat białka sojowego, Tłuszcz 16%, Tłuszcze zwierzęce, Kwasy tłuszczowe Omega 3... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor, Sole mineralne, Wapń 0.8%, Witamina A - suplement |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 14 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Jagnięcina 18%, Ryż 9%, Kukurydza, Digest, Gluten pszenny, Grys kukurydziany, Pszenica, Suszona pulpa buraczana |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 27%, Suszone białko drobiowe, Tłuszcz surowy 9.5%, Tłuszcze zwierzęce... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, L-karnityna, Pentahydrat siarczanu miedzi, Selenin sodu... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Senior |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 14 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 18%, Kurczak 4%, Warzywa, Zboża pełnoziarniste 53%, Suszona cykoria 1.1%... |
| Składniki analityczne: | Białko 24%, Roślinne ekstrakty białkowe, Oleje i tłuszcze, Oleje i tłuszcze surowe 10%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.3%... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Jednowodny siarczan manganu, Jednowodny siarczan żelaza, Minerały... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Senior |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 14 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 20%, Jagnięcina 4%, Warzywa, Zboża pełnoziarniste 53%, Suszona cykoria 1.1%... |
| Składniki analityczne: | Białko 24%, Roślinne ekstrakty białkowe, Oleje i tłuszcze, Oleje i tłuszcze surowe 10%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.3%... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Jednowodny siarczan manganu, Jednowodny siarczan żelaza, Minerały... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Waga: | 14 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Hydrolizowana wątroba drobiowa, Mączka z aksamitki, Mąka ryżowa, Ryż, Wysłodki buraczane |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 21%, Hydrolizowany izolat białka sojowego, Tłuszcze zwierzęce, EPA/DHA 0.33%, Konserwanty... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Klinoptylolit pochodzenia osadowego, Mangan, Miedź, Minerały, Selen, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Łosoś |
| Waga: | 14 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Zboża pełnoziarniste 85%, Ryby i produkty rybne, Łosoś 4%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Warzywa... |
| Składniki analityczne: | Białko 23%, Roślinne ekstrakty białkowe, Oleje i tłuszcze surowe 10%, Popiół surowy 7%, Przeciwutleniacze... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Jednowodny siarczan manganu, Jednowodny siarczan żelaza, Minerały... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Indyk |
| Waga: | 14 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Zboża 47%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 16%, Warzywa, Produkty pochodzenia roślinnego |
| Składniki analityczne: | Białko 28%, Roślinne ekstrakty białkowe, Oleje i tłuszcze surowe 12%, DHA 0.05%, Popiół surowy 7.5%, Włókno surowe 2.5% |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Jednowodny siarczan manganu, Jednowodny siarczan żelaza... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

