Popularność
30 produktów
Loading
Materiał: Linka, Tworzywo sztuczne
Długość [m]: 5
Automatyczna: Tak
Funkcje dodatkowe: System hamowania i blokowania smyczy
Kolor: Czarny
Przepinana: Nie
Ergonomiczny design
Wygodny system zwijania
31 03
U Ciebie
W sklepie jutro
lub zamów telefonicznie 756 756 756

Rekomendacje Klientów

Smycz automatyczna


Smycz automatyczna pozwala na wygodną kontrolę psa w warunkach spacerowych. Tego typu rozwiązanie doskonale sprawdza się zarówno w dużym mieście, jak i na łonie natury, dając opiekunowi poczucie komfortu. Smycz automatyczna w przeciwieństwie do tych tradycyjnych rozwiązań, nie wymaga praktycznie żadnego udziału opiekuna podczas spacerów. System sprężynowy zwija materiał, gdy ten zostanie poluzowany, czyli w przypadku, gdy pies zbliża się do opiekuna. W momencie, gdy się oddala, smycz jest rozwijana, pozostając jednak na tyle napięta, aby pies miał świadomość jej obecności. Opiekun może w dowolnej chwili skorzystać z przycisku zaciskowego, aby długość smyczy, nie zmieniała się niezależnie od ruchów zwierzęcia.


Odpowiedni wybór


Smycz automatyczna powinna być dobrana ze szczególnym uwzględnieniem rozmiarów i masy psa. Każdy model dostępny w sprzedaży przystosowany jest do innych ras psów i cechuje się głównie wytrzymałością. Określa się ją na podstawie wagi psa. W naszych sklepach znajdziesz smycze stworzone z myślą o zwierzętach o wadze do 10, 15, a nawet 50 kilogramów. Odpowiednie dobranie długości smyczy jest nie mniej istotne. W tej kwestii możesz wybrać smycz krótką, czyli do 5 metrów, lub długą sięgającą nawet 20 metrów. Smycz dla psa automatyczna o odpowiednim ergonomicznym kształcie zapewni Ci komfort w trakcie spacerów. Materiały użyte do produkcji gwarantują wysoką wytrzymałość, nawet w razie upadku lub opadów atmosferycznych.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756