ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 7.2 kg |
| Skład: | Mieszanka mięśni i podrobów z kurczaka |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 16%, Tłuszcz surowy 11%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 70%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Minerały, Witaminy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 18 |
Liczba sztuk w opakowaniu: 18
Liczba sztuk w opakowaniu: 18
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 7.2 kg |
| Skład: | Mieszanka mięśni jagnięcych i podrobów jagnięcych, Mieszanka mięśni wołowych i podrobów wołowych... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 16%, Tłuszcz surowy 11%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 70%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Minerały, Witaminy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 18 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina |
| Waga: | 7.2 kg |
| Skład: | Mieszanka mięśni wołowych i podrobów wołowych |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 16%, Tłuszcz surowy 11%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 70%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Minerały, Witaminy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 18 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 2.52 kg |
| Skład: | Łopatka i żeberka jagnięce 40%, Nasiona komosy ryżowej ekstrahowane 5%, Brokuły, Nasiona babki płesznik, Szparagi |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11.5%, Hydrolizowane białko rybne, Tłuszcz surowy 3%, Popiół surowy 3.3%, Wilgotność 75%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek choliny, Cynk, DL-metionina, Glukozamina, Mangan, Miedź, Selen, Siarczan chondroityny, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 18 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Junior,Senior |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 27 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Kurczak 7%, Jaja, Nasiona, Owoce, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Oleje i tłuszcze, Kwasy tłuszczowe Omega 6, Białko 23.3%, Białkowe ekstrakty warzywne, Surowy błonnik 2.3%... |
| Witaminy i minerały: | Beta-karoten, Fosfor, Magnez, Minerały, Sód, Wapń 1.08%, Witamina A, Witamina C, Witamina D, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 18 |
Wartość poza zestawem:
1 119,06 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Junior,Senior |
|---|---|
| Smak: | Indyk z groszkiem |
| Waga: | 36 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dehydratyzowany indyk 30%, Hydrolizat wątroby drobiowej 2%, Jukka Mojave 0.012%, Łuski i nasiona babki płesznik 0.5%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 37%, Zawartość tłuszczu 12%, Ekstrakty z tokoferolu z olejów roślinnych, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.5%... |
| Witaminy i minerały: | Aminokwasowy chelat manganowy, Biotyna, Chelat aminokwasowy żelaza, Chelat miedzi z aminokwasami, Chlorek choliny... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 18 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wieprzowina z indykiem |
| Waga: | 7.2 kg |
| Skład: | Ekstrakt z juki, Indyk 21%, Wieprzowina 60%, Przyprawy, Woda, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko sojowe, Białko surowe 9.2%, Popiół 1.9%, Tłuszcz surowy 6.8%, Wilgotność 75.1%, Włókno surowe 1.3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Składniki mineralne, Witamina A, Witamina D3, Witamina E, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 18 |
Wartość poza zestawem:
160,20 zł
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Indyk |
| Waga: | 4.8 kg |
| Skład: | Mieszanka mięśni indyka i podrobów z indyka, Mieszanka mięśni z kurczaka i podrobów z kurczaka |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 16%, Tłuszcz surowy 11%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 70%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Minerały, Witaminy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Senior, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina z groszkiem |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dehydratyzowana jagnięcina 26%, Łuski i nasiona psyllium, Groch żółty 25%, Hydrolizowana wątroba z kurczaka 2%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 34%, Tłuszcz surowy 8.5%, Beta glukany, Białko z żółtego grochu, Hydrolizowane białko indyka 10%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 1.2%, Fruktooligosacharydy 0.013%, Jod, L-karnityna... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Groch |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Jukka Mojave 0.02%, Hydrolizat wątroby drobiowej 2%, Suszone algi 0.5%, Suszony rokitnik zwyczajny 0.015%... |
| Składniki analityczne: | Zawartość tłuszczu 16%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.8%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.3%, Beta glukany, Białko surowe 19%... |
| Witaminy i minerały: | Aminokwasowy chelat manganowy, Biotyna, Chelat aminokwasów żelaza, Chelat aminokwasowy miedzi, Chlorek choliny... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 4.8 kg |
| Skład: | Mieszanka mięśni i podrobów z kurczaka |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 16%, Tłuszcz surowy 11%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 70%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Minerały, Witaminy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
Wartość poza zestawem:
101,88 zł
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 4.8 kg |
| Skład: | Mieszanka mięśni jagnięcych i podrobów jagnięcych, Mieszanka mięśni wołowych i podrobów wołowych... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 16%, Tłuszcz surowy 11%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 70%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Minerały, Witaminy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina |
| Waga: | 4.8 kg |
| Skład: | Mieszanka mięśni wołowych i podrobów wołowych |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 16%, Tłuszcz surowy 11%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 70%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Minerały, Witaminy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 1.68 kg |
| Skład: | Łopatka i żeberka jagnięce 40%, Nasiona komosy ryżowej ekstrahowane 5%, Brokuły, Nasiona babki płesznik, Szparagi |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11.5%, Hydrolizowane białko rybne, Tłuszcz surowy 3%, Popiół surowy 3.3%, Wilgotność 75%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek choliny, Cynk, DL-metionina, Glukozamina, Mangan, Miedź, Selen, Siarczan chondroityny, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Junior,Senior |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 18 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Kurczak 7%, Jaja, Nasiona, Owoce, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Oleje i tłuszcze, Kwasy tłuszczowe Omega 6, Białko 23.3%, Białkowe ekstrakty warzywne, Surowy błonnik 2.3%... |
| Witaminy i minerały: | Beta-karoten, Fosfor, Magnez, Minerały, Sód, Wapń 1.08%, Witamina A, Witamina C, Witamina D, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Dziczyzna |
| Waga: | 36 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dziczyzna 26%, Wołowina 25%, Wieprzowina 24%, Dorsz 5%, Jaja 3%, Żurawina 2%, Borówki 1%, Marchew 1%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz surowy 15%, Celuloza sproszkowana, Popiół surowy 7%, Wilgotność 16%, Włókno surowe 3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.8%, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
Wartość poza zestawem:
686,40 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Junior,Senior |
|---|---|
| Smak: | Indyk z groszkiem |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dehydratyzowany indyk 30%, Hydrolizat wątroby drobiowej 2%, Jukka Mojave 0.012%, Łuski i nasiona babki płesznik 0.5%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 37%, Zawartość tłuszczu 12%, Ekstrakty z tokoferolu z olejów roślinnych, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.5%... |
| Witaminy i minerały: | Aminokwasowy chelat manganowy, Biotyna, Chelat aminokwasowy żelaza, Chelat miedzi z aminokwasami, Chlorek choliny... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wieprzowina z indykiem |
| Waga: | 4.8 kg |
| Skład: | Ekstrakt z juki, Indyk 21%, Wieprzowina 60%, Przyprawy, Woda, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko sojowe, Białko surowe 9.2%, Popiół 1.9%, Tłuszcz surowy 6.8%, Wilgotność 75.1%, Włókno surowe 1.3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Składniki mineralne, Witamina A, Witamina D3, Witamina E, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z jagnięciną |
| Waga: | 4.8 kg |
| Skład: | Jagnięcina i wołowina w bulionie 98.5% |
| Składniki analityczne: | Oleje i tłuszcze surowe 9%, Białko surowe 11.7%, Popiół surowy 1.4%, Wilgotność 77.7% |
| Witaminy i minerały: | Cynk (jednowodny siarczan cynku), D-pantotenian wapnia, Jednowodny siarczan manganu, Jod (bezwodny jodan wapnia)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 24.3 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.6 |
| Skład: | Kukurydza, Mączka z chleba świętojańskiego, Mączka z cykorii, Ryż, Suszone mięso nowozelandzkich małż zielonych... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 25%, Hydrolizowane białko drobiowe, Suszone białko drobiowe, Tłuszcz drobiowy, Tłuszcz surowy 17%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.95%, Jod, L-karnityna, Mangan, Miedź, Minerały, Selen, Sód 0.45%, Tauryna... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |

