ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
Kod: Z578703-8159915
| Smak: | Kurczak z dynią i owoc granatu |
|---|---|
| Waga: | 20 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
Bez zboża i glutenu
Niski indeks glikemiczny
Liczba sztuk w opakowaniu: 8
Bez zboża i glutenu
Niski indeks glikemiczny
Liczba sztuk w opakowaniu: 8
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Dziczyzna |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dziczyzna 26%, Wołowina 25%, Wieprzowina 24%, Dorsz 5%, Jaja 3%, Żurawina 2%, Borówki 1%, Marchew 1%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz surowy 15%, Celuloza sproszkowana, Popiół surowy 7%, Wilgotność 16%, Włókno surowe 3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.8%, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Indyk |
| Waga: | 2.4 kg |
| Skład: | Mieszanka mięśni indyka i podrobów z indyka, Mieszanka mięśni z kurczaka i podrobów z kurczaka |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 16%, Tłuszcz surowy 11%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 70%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Minerały, Witaminy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Senior, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina z groszkiem |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dehydratyzowana jagnięcina 26%, Łuski i nasiona psyllium, Groch żółty 25%, Hydrolizowana wątroba z kurczaka 2%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 34%, Tłuszcz surowy 8.5%, Beta glukany, Białko z żółtego grochu, Hydrolizowane białko indyka 10%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 1.2%, Fruktooligosacharydy 0.013%, Jod, L-karnityna... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Groch |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Jukka Mojave 0.02%, Hydrolizat wątroby drobiowej 2%, Suszone algi 0.5%, Suszony rokitnik zwyczajny 0.015%... |
| Składniki analityczne: | Zawartość tłuszczu 16%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.8%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.3%, Beta glukany, Białko surowe 19%... |
| Witaminy i minerały: | Aminokwasowy chelat manganowy, Biotyna, Chelat aminokwasów żelaza, Chelat aminokwasowy miedzi, Chlorek choliny... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 2.4 kg |
| Skład: | Mieszanka mięśni i podrobów z kurczaka |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 16%, Tłuszcz surowy 11%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 70%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Minerały, Witaminy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 2.4 kg |
| Skład: | Mieszanka mięśni jagnięcych i podrobów jagnięcych, Mieszanka mięśni wołowych i podrobów wołowych... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 16%, Tłuszcz surowy 11%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 70%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Minerały, Witaminy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina |
| Waga: | 2.4 kg |
| Skład: | Mieszanka mięśni wołowych i podrobów wołowych |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 16%, Tłuszcz surowy 11%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 70%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Minerały, Witaminy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 840 g |
| Skład: | Łopatka i żeberka jagnięce 40%, Nasiona komosy ryżowej ekstrahowane 5%, Brokuły, Nasiona babki płesznik, Szparagi |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11.5%, Hydrolizowane białko rybne, Tłuszcz surowy 3%, Popiół surowy 3.3%, Wilgotność 75%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek choliny, Cynk, DL-metionina, Glukozamina, Mangan, Miedź, Selen, Siarczan chondroityny, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Junior,Senior |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 9 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Kurczak 7%, Jaja, Nasiona, Owoce, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Oleje i tłuszcze, Kwasy tłuszczowe Omega 6, Białko 23.3%, Białkowe ekstrakty warzywne, Surowy błonnik 2.3%... |
| Witaminy i minerały: | Beta-karoten, Fosfor, Magnez, Minerały, Sód, Wapń 1.08%, Witamina A, Witamina C, Witamina D, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 16.2 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.6 |
| Skład: | Kukurydza, Mączka z chleba świętojańskiego, Mączka z cykorii, Ryż, Suszone mięso nowozelandzkich małż zielonych... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 25%, Hydrolizowane białko drobiowe, Suszone białko drobiowe, Tłuszcz drobiowy, Tłuszcz surowy 17%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.95%, Jod, L-karnityna, Mangan, Miedź, Minerały, Selen, Sód 0.45%, Tauryna... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Junior,Senior |
|---|---|
| Smak: | Indyk z groszkiem |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dehydratyzowany indyk 30%, Hydrolizat wątroby drobiowej 2%, Jukka Mojave 0.012%, Łuski i nasiona babki płesznik 0.5%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 37%, Zawartość tłuszczu 12%, Ekstrakty z tokoferolu z olejów roślinnych, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.5%... |
| Witaminy i minerały: | Aminokwasowy chelat manganowy, Biotyna, Chelat aminokwasowy żelaza, Chelat miedzi z aminokwasami, Chlorek choliny... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wieprzowina z indykiem |
| Waga: | 2.4 kg |
| Skład: | Ekstrakt z juki, Indyk 21%, Wieprzowina 60%, Przyprawy, Woda, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko sojowe, Białko surowe 9.2%, Popiół 1.9%, Tłuszcz surowy 6.8%, Wilgotność 75.1%, Włókno surowe 1.3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Składniki mineralne, Witamina A, Witamina D3, Witamina E, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Dziczyzna |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dziczyzna 26%, Wołowina 25%, Wieprzowina 24%, Dorsz 5%, Jaja 3%, Żurawina 2%, Borówki 1%, Marchew 1%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz surowy 15%, Celuloza sproszkowana, Popiół surowy 7%, Wilgotność 16%, Włókno surowe 3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.8%, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 8.1 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.6 |
| Skład: | Kukurydza, Mączka z chleba świętojańskiego, Mączka z cykorii, Ryż, Suszone mięso nowozelandzkich małż zielonych... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 25%, Hydrolizowane białko drobiowe, Suszone białko drobiowe, Tłuszcz drobiowy, Tłuszcz surowy 17%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.95%, Jod, L-karnityna, Mangan, Miedź, Minerały, Selen, Sód 0.45%, Tauryna... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Suszony kurczak 50%, Kukurydza, Suszone borówki, Suszony rozmaryn, Hydrolizowana wątróbka z kurczaka... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 31%, Tłuszcz surowy 22%, Ekstrakty z tokoferolu z olejów roślinnych, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.25%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, Fosfor 1.1%, Jod, Kolagen, Mangan, Miedź, Selen, Siarczan chondroityny, Sód 0.2%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Senior |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 16 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.2 |
| Skład: | Kukurydza, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Jęczmień, Owies, Produkty pochodzenia roślinnego, Pszenica, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 12.5%, Roślinne ekstrakty białkowe, Oleje i tłuszcze, Białko 20.7%, Cukry 1.5%, Popiół surowy 5%... |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Cynk, Fosfor 0.6%, Jod, L-karnityna, Magnez 0.10%, Mangan, Miedź, Potas 0.68%, Selen, Sód 0.22%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.5 |
| Skład: | Kurczak 50%, Kukurydza, Suszone borówki, Chrząstka, Drożdże browarnicze, Hydrolizat muszli skorupiaków... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 31%, Zawartość tłuszczu 18%, Ekstrakty z tokoferolu z olejów roślinnych, Kwasy tłuszczowe Omega 3... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chelat aminokwasów żelaza, Chelat aminokwasowy cynku, Chlorek choliny, Cynk, Fosfor, Fosfor 1%, Jod, Mangan... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Senior |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 16 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.3 |
| Skład: | Kurczak 8%, Warzywa, Nasiona, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Roślinne ekstrakty białkowe, Oleje i tłuszcze, Białko 25.4%, Błonnik surowy 13%, Popiół surowy 5.3%... |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Cynk, Fosfor 0.62%, Jod, Magnez 0.13%, Mangan, Miedź, Minerały, Potas 0.77%, Selen, Sód 0.33%, Wapń 0.8%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Rodzaj karmy: | Półwilgotna, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Ryba z ryżem |
| Waga: | 4 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Świeże ryby 45%, Świeży kurczak 20%, Ananas, Drożdże browarnicze, Dynia, Gruszka, Kminek, Kolendra, Kurkuma... |
| Składniki analityczne: | Białko 26.5%, Popiół 8.7%, Tłuszcz surowy 14.9%, Wilgotność 19%, Włókno 2% |
| Witaminy i minerały: | Brak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |

