| Przeznaczenie: | Małe zwierzęta (króliki, świnki morskie, koty, psy, szczenięta) |
|---|---|
| Materiał: | Stal + tworzywo sztuczne |
| Wymiary [cm]: | 144 x 74 x 37 cm |
| Cechy: | Kojec modułowy, stabilna konstrukcja, podkładki antypoślizgowe, do użytku wewnątrz i na zewnątrz |
| Wyposażenie: | Przęsła konstrukcyjne, złączki montażowe, podkładki antypoślizgowe, opaski zaciskowe, młotek do montażu... |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Przeznaczenie: | Chomiki, myszy, małe gryzonie |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo, metal |
| Wymiary [cm]: | 47 × 30 × 50 cm |
| Cechy: | Możliwość dowolnej aranżacji wnętrza; w zestawie akcesoria widoczne na zdjęciu |
| Wyposażenie: | Klatka NUXIE XR23, Domek, Kołowrotki, Pojnik, Schodki, Zjeżdzalnie, Instrukcja obsługi, Opakowanie producenta |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Przeznaczenie: | Papugi i większe ptaki |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo, metal |
| Wymiary [cm]: | 37 × 28 × 63 CM |
| Cechy: | Nowoczesna, transparentna konstrukcja; wysuwana tacka; łatwy dostęp; ogranicza rozsypywanie zabrudzeń |
| Wyposażenie: | Klatka NUXIE RX19, Domek, Żerdzie, Drabinka wspinaczkowa, Karmniki, Instrukcja obsługi, Opakowanie producenta |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Przeznaczenie: | Dla psa, kota, zwierząt |
|---|---|
| Materiał: | Metal, plastik |
| Wymiary [cm]: | 122 × 74 × 80cm |
| Cechy: | 2x wejście z blokadami, montaż bez użycia narzędzi, wysuwana taca, łatwa pielęgnacja i czyszczenie, składana... |
| Wyposażenie: | Metalowa klatka, wysuwana taca, 2x drzwiczki z systemem blokad, uchwyt transportowy, instrukcja |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Przeznaczenie: | Dla psa |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary [cm]: | 90 x 90 x 60 |
| Cechy: | Składana |
| Wyposażenie: | Brak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Przeznaczenie: | Dla psa |
|---|---|
| Materiał: | Plastik, Stal |
| Wymiary [cm]: | 106 x 70 x 77.5 |
| Cechy: | 2 zamykane wejścia, Łatwe do czyszczenia, Łatwy w użyciu, Otwierane drzwiczki z boku |
| Rozmieszczenie prętów [mm]: | 37 |
| Wyposażenie: | 1 x tacka na brud |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
