| Przeznaczenie: | Dla psa |
|---|---|
| Rozmiar: | XS |
| Materiał: | Poliester teteronowy |
| Zapięcie: | Zatrzask |
| Zakres regulacji: | 23 - 33 cm |
| Cechy: | Wytrzymała |
| Dodatkowe informacje: | Zdobienie, Regulacja |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Przeznaczenie: | Dla psa |
|---|---|
| Rozmiar: | S/M |
| Materiał: | Tworzywo termoplastyczne |
| Zapięcie: | Klamra |
| Dodatkowe informacje: | Regulacja |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Przeznaczenie: | Dla psa |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Materiał: | Neopren |
| Zapięcie: | Klamra |
| Dodatkowe informacje: | Zdobienie, Regulacja |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Przeznaczenie: | Dla psa |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Materiał: | Neopren, Tworzywo TPU |
| Zapięcie: | Klamra |
| Dodatkowe informacje: | Regulacja |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Przeznaczenie: | Dla psa |
|---|---|
| Rozmiar: | S |
| Materiał: | Tworzywo termoplastyczne |
| Zapięcie: | Klamra |
| Zakres regulacji: | 28 - 36 cm |
| Dodatkowe informacje: | Odblaskowa, Zdobienie, Regulacja |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Przeznaczenie: | Dla psa |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Materiał: | Neopren, Tworzywo TPU |
| Zapięcie: | Klamra |
| Dodatkowe informacje: | Regulacja |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Przeznaczenie: | Dla psa |
|---|---|
| Rozmiar: | S |
| Materiał: | Poliester |
| Zapięcie: | Zatrzask |
| Zakres regulacji: | 31 - 43 cm |
| Dodatkowe informacje: | Regulacja |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Przeznaczenie: | Dla psa |
|---|---|
| Rozmiar: | M/L |
| Materiał: | Skóra ekologiczna |
| Zapięcie: | Zatrzask |
| Zakres regulacji: | 43 - 68 cm |
| Cechy: | Łatwy do utrzymania w czystości, Wytrzymała |
| Dodatkowe informacje: | Regulacja |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Przeznaczenie: | Dla psa |
|---|---|
| Rozmiar: | M/L |
| Materiał: | Tworzywo termoplastyczne |
| Zapięcie: | Klamra |
| Dodatkowe informacje: | Zdobienie, Regulacja |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Przeznaczenie: | Dla psa |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Materiał: | Tworzywo termoplastyczne |
| Zapięcie: | Klamra |
| Dodatkowe informacje: | Zdobienie, Regulacja |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
