Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj: | Podkłady chłonne i maty dla zwierząt |
|---|---|
| Typ: | Podkłady higieniczne XL |
| Zastosowanie: | Nauka czystości i ochrona podłogi |
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Proszek |
| Waga [g]: | 1000 |
| Zastosowanie: | Do klatek |
| Informacje dodatkowe: | Pomaga zapobiegać rozwojowi bakterii, Ulega rozkładowi, Wchłania wilgoć |
| Wyposażenie: | 4 x neutralizator 250 g |
Wartość poza zestawem:
43,16 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Proszek |
| Waga [g]: | 750 |
| Zastosowanie: | Do klatek |
| Informacje dodatkowe: | Pomaga zapobiegać rozwojowi bakterii, Ulega rozkładowi, Wchłania wilgoć |
| Wyposażenie: | 3 x neutralizator 250 g |
Wartość poza zestawem:
32,37 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Proszek |
| Waga [g]: | 500 |
| Zastosowanie: | Do klatek |
| Informacje dodatkowe: | Pomaga zapobiegać rozwojowi bakterii, Ulega rozkładowi, Wchłania wilgoć |
| Wyposażenie: | 2 x neutralizator 250 g |
Wartość poza zestawem:
21,58 zł
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
|---|---|
| Typ: | Proszek |
| Waga [g]: | 1800 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Pozbawiony toksyn i szkodliwych substancji |
| Wyposażenie: | 4 x neutralizator 450 g |
Wartość poza zestawem:
23,28 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Spray |
| Pojemność [ml]: | 1000 |
| Zastosowanie: | Do klatek, Do kuwet, Do legowisk |
| Informacje dodatkowe: | Długotrwałe działanie, Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety |
| Wyposażenie: | 4 x neutralizator 250 ml |
Wartość poza zestawem:
40,48 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Spray |
| Pojemność [ml]: | 1000 |
| Waga [g]: | 1000 |
| Zastosowanie: | Do klatek, Do kuwet, Do legowisk |
| Informacje dodatkowe: | Akceptowalny przez wszystkie zwierzęta, Długotrwałe działanie |
| Wyposażenie: | 4 x neutralizator 250 ml |
Wartość poza zestawem:
37,76 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Spray |
| Pojemność [ml]: | 1000 |
| Zastosowanie: | Do klatek, Do kuwet, Do legowisk |
| Informacje dodatkowe: | Akceptowalny przez wszystkie zwierzęta, Długotrwałe działanie, Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety |
| Wyposażenie: | 4 x neutralizator 250 ml |
Wartość poza zestawem:
37,12 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Proszek |
| Waga [g]: | 2000 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Może być stosowany w połączeniu ze żwirkiem, Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety... |
| Wyposażenie: | 4 x neutralizator 500 g |
Wartość poza zestawem:
47,96 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Spray |
| Pojemność [ml]: | 1000 |
| Waga [g]: | 1000 |
| Zastosowanie: | Do klatek, Do kuwet, Do legowisk |
| Informacje dodatkowe: | Akceptowalny przez wszystkie zwierzęta, Długotrwałe działanie |
| Wyposażenie: | 4 x neutralizator 250 ml |
Wartość poza zestawem:
37,08 zł
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
|---|---|
| Typ: | Proszek |
| Waga [g]: | 1800 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Wykonany z naturalnego mineralnego surowca |
| Wyposażenie: | 4 x pochłaniacz 450 g |
Wartość poza zestawem:
27,32 zł
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
|---|---|
| Typ: | Proszek |
| Waga [g]: | 1800 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Pozbawiony toksyn i szkodliwych substancji |
| Wyposażenie: | 4 x neutralizator 450 g |
Wartość poza zestawem:
26,72 zł
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
|---|---|
| Typ: | Żel krzemionkowy |
| Waga [g]: | 800 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Wchłania wilgoć |
| Wyposażenie: | 4 x pochłaniacz 200 g |
Wartość poza zestawem:
35,76 zł
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
|---|---|
| Typ: | Granulki |
| Waga [g]: | 800 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Pomaga zapobiegać rozwojowi bakterii, Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety, Wchłania wilgoć |
| Wyposażenie: | 4 x pochłaniacz 200 g |
Wartość poza zestawem:
31,36 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Żel krzemionkowy |
| Pojemność [ml]: | 1000 |
| Waga [g]: | 1000 |
| Zastosowanie: | Do klatek, Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety, Ulega rozkładowi, Wchłania wilgoć |
| Wyposażenie: | 4 x neutralizator 250 g |
Wartość poza zestawem:
45,72 zł
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
|---|---|
| Typ: | Proszek |
| Waga [g]: | 1200 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Pozbawiony toksyn i szkodliwych substancji, Produkt pochodzenia roślinnego, Ulega rozkładowi, Wchłania wilgoć... |
| Wyposażenie: | 4 x pochłaniacz 300 g |
Wartość poza zestawem:
29,84 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Granulki |
| Waga [g]: | 2000 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Pomaga zapobiegać rozwojowi bakterii, Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety |
| Wyposażenie: | 4 x neutralizator 500 g |
Wartość poza zestawem:
35,60 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Granulki |
| Waga [g]: | 2000 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety, Zapobiega przyklejaniu się żwirku do dna kuwety |
| Wyposażenie: | 4 x neutralizator 500 g |
Wartość poza zestawem:
37,76 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Granulki |
| Waga [g]: | 2000 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Może być stosowany w połączeniu ze żwirkiem, Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety, Wchłania wilgoć... |
| Wyposażenie: | 4 x neutralizator 500 g |
Wartość poza zestawem:
38,00 zł
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
|---|---|
| Typ: | Proszek |
| Waga [g]: | 1350 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Pozbawiony toksyn i szkodliwych substancji |
| Wyposażenie: | 3 x neutralizator 450 g |
Wartość poza zestawem:
17,46 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Spray |
| Pojemność [ml]: | 750 |
| Zastosowanie: | Do klatek, Do kuwet, Do legowisk |
| Informacje dodatkowe: | Długotrwałe działanie, Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety |
| Wyposażenie: | 3 x neutralizator 250 ml |
Wartość poza zestawem:
30,36 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Spray |
| Pojemność [ml]: | 750 |
| Waga [g]: | 750 |
| Zastosowanie: | Do klatek, Do kuwet, Do legowisk |
| Informacje dodatkowe: | Akceptowalny przez wszystkie zwierzęta, Długotrwałe działanie |
| Wyposażenie: | 3 x neutralizator 250 ml |
Wartość poza zestawem:
28,32 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Spray |
| Pojemność [ml]: | 750 |
| Zastosowanie: | Do klatek, Do kuwet, Do legowisk |
| Informacje dodatkowe: | Akceptowalny przez wszystkie zwierzęta, Długotrwałe działanie, Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety |
| Wyposażenie: | 3 x neutralizator 250 ml |
Wartość poza zestawem:
27,84 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Proszek |
| Waga [g]: | 1500 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Może być stosowany w połączeniu ze żwirkiem, Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety... |
| Wyposażenie: | 3 x neutralizator 500 g |
Wartość poza zestawem:
35,97 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Spray |
| Pojemność [ml]: | 750 |
| Waga [g]: | 750 |
| Zastosowanie: | Do klatek, Do kuwet, Do legowisk |
| Informacje dodatkowe: | Akceptowalny przez wszystkie zwierzęta, Długotrwałe działanie |
| Wyposażenie: | 3 x neutralizator 250 ml |
Wartość poza zestawem:
27,81 zł
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
|---|---|
| Typ: | Proszek |
| Waga [g]: | 1350 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Wykonany z naturalnego mineralnego surowca |
| Wyposażenie: | 3 x pochłaniacz 450 g |
Wartość poza zestawem:
20,49 zł
