| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Ryba |
| Waga: | 19.2 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 7%, Popiół surowy 2.5%, Roślinne ekstrakty białkowe, Tłuszcz surowy 4.5%, Wilgotność 82%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Minerały, Tauryna, Żelazo |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 70%, Ryby i produkty rybne, Ryba 4%, Cukry, Zboża |
Liczba sztuk w opakowaniu: 24
Liczba sztuk w opakowaniu: 24
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Tuńczyk |
| Waga: | 28.8 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 72 |
| Składniki analityczne: | Białko 6.7%, Guma kasja, Materia nieorganiczna 1.2%, Roślinne ekstrakty białkowe, Wilgotność 83.7%, Włókno surowe 0.2%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.12%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Tauryna, Wapń 0.17%, Witamina B1, Witamina E, Żelazo |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Ryby i produkty rybne, Tuńczyk 4%, Cukry, Zboża |
Wartość poza zestawem:
381,60 zł
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Ryba |
| Waga: | 12.8 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 16 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 7%, Popiół surowy 2.5%, Roślinne ekstrakty białkowe, Tłuszcz surowy 4.5%, Wilgotność 82%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Minerały, Tauryna, Żelazo |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 70%, Ryby i produkty rybne, Ryba 4%, Cukry, Zboża |

