ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 4 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Składniki analityczne: | Białko 30.4%, Celuloza 2%, Cukry, Materia nieorganiczna 8%, Oleje i tłuszcze, Przeciwutleniacze... |
| Witaminy i minerały: | Cynk (siarczan cynku, jednowodny), Fosfor 0.93%, Jodek potasu, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny)... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Cykoria 2%, Kurczak 4%, Suszony groszek 1%, Suszona marchewka 0.5%, Cukry... |
Liczba sztuk w opakowaniu: 5
Liczba sztuk w opakowaniu: 5
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Wołowina |
| Waga: | 11.4 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 27.5%, Popiół surowy 7.2%, Włókno surowe 2.7%, Zawartość tłuszczu 9% |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Biotyna, Cynk (uwodniony glicynowy chelat cynku (postać stała)), D-pantetonian wapnia... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Ryby i składniki pochodzenia rybiego, Wołowina 4%... |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Wołowina |
| Waga: | 5.7 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 27.5%, Popiół surowy 7.2%, Włókno surowe 2.7%, Zawartość tłuszczu 9% |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Biotyna, Cynk (uwodniony glicynowy chelat cynku (postać stała)), D-pantetonian wapnia... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Ryby i składniki pochodzenia rybiego, Wołowina 4%... |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina z dynią i borówkami |
| Waga: | 5 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Skład: | Dehydratyzowane białko jagnięce 30%, Jagnięcina 32%, Suszone jabłka, Suszona dynia 5%, Kurkuma 0.2%... |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 2 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 32%, Hydrolizowane białko drobiowe, Popiół surowy 7%, Suszone białko drobiowe 39%, Tłuszcz drobiowy... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk, Fosfor 0.95%, Jod, Kwas foliowy, Magnez 0.1%, Mangan, Miedź, Minerały, Niacyna, Potas 0.6%, Selen... |
| Skład: | Zioła i owoce, Bataty, Mączka z grochu, Suszona wątróbka drobiowa, Wysłodki buraczane |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.


