Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (59)
Fitness i sport (95)
Dom (6492)
Warsztat i ogród (1)
Outlet (8)
Znaleziono w kategoriach: (6621)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar [cm]: | 160 x 200 |
|---|---|
| Materiał: | Bawełna - satyna |
| Rodzaj zapięcia: | Zamek |
| Wzór: | Liście |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 125 g/m2 |
| Zawartość zestawu: | 1 x poszewka na kołdrę 160 x 200 cm, 2 x poszewka na poduszkę 70 x 80 cm |
| Rodzaj: | Dekoracyjna |
|---|---|
| Rozmiar [cm]: | 24 |
| Materiał poszycia: | Poliester - welwet |
| Wypełnienie: | Poliester |
| Wzór: | Gładki |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 220 g/m2, Lekki połysk, Miękka i przyjemna w dotyku |