Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (59)
Fitness i sport (95)
Dom (6492)
Warsztat i ogród (1)
Outlet (8)
Znaleziono w kategoriach: (6621)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Poduszka |
|---|---|
| Rozmiar [cm]: | 50 x 70 |
| Materiał poszycia: | Mikrofibra |
| Wypełnienie: | Włókno poliestrowe HCS |
| Wzór: | Inny |
| Informacje dodatkowe: | Miękka i przyjemna w dotyku, Możliwość prania w 95°C, Puszysta i lekka |
| Rozmiar [cm]: | 220 x 200 |
|---|---|
| Materiał: | Bawełna - satyna |
| Rodzaj zapięcia: | Zamek |
| Wzór: | Liście |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 125 g/m2, Nie czyścić chemicznie, Prać w temperaturze 40°C |
| Zawartość zestawu: | 1 x poszewka na kołdrę 220 x 200 cm, 2 x poszewka na poduszkę 70 x 80 cm |