Produkt archiwalny
Laptop ASUS VivoBook Go E410MA-EK1990WS 14" N4020 4GB RAM 128GB SSD Windows 11 Home S
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Laptop ASUS VivoBook Go E410MA-EK1990WS 14" N4020 4GB RAM 128GB SSD Windows 11 Home S
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneNarzędzie do wydajnej pracy
Lekka oraz elegancka konstrukcja
Laptop ASUS E410 charakteryzuje się stylową i lekką obudową. Dzięki temu można go zabrać w podróż, aby mieć stały dostęp do niezbędnych informacji oraz plików. Ekran o przekątnej 14 cali wyświetla obraz w jakości FullHD. Jego rozdzielczość to 1920 x 1080 pikseli. Prezentowany model ma 4 GB pamięci RAM DDR4 oraz dysk SSD o pojemności 128 GB.
Niezawodny procesor
Prezentowany laptop ma procesor Intel Celeron, który został stworzony z myślą o codziennych wyzwaniach. Dzięki niemu możesz ze spokojem oglądać filmy, grać w wirtualne gry komputerowe czy korzystać z wymagających narzędzi informatycznych. Nie musisz rezygnować z żadnych przyjemności. To wszystko bez ryzyka zacięć i zawieszeń. Procesor ma dwa rdzenie oraz dwa wątki. Jego taktowanie wynosi od 1,10 do 2,80 GHz.
Doskonała grafika
Laptop ASUS E410 został wyposażony w kartę graficzną Intel UHD Graphics 600. Dzięki temu możesz oglądać filmy w doskonałej jakości 4K, gdy podłączysz zewnętrzny ekran. Ciesz się wszystkimi możliwościami urządzenia.
Bez odbijającego się światła
Matowa matryca zapewnia komfortowe użytkowanie o każdej porze dnia. Nie musisz rezygnować z pracy lub relaksu w słoneczne dni. Specjalna powłoka pochłania i rozprasza światło, abyś Ty mógł cieszyć się idealną widocznością. Wszystkie kolory oraz szczegóły będą odpowiednio zauważalne.
Wbudowane elementy
Laptop ASUS E410 ma wbudowane głośniki stereo, kamerkę oraz mikrofon. Dzięki temu możesz prowadzić rozmowy wideo z każdego miejsca na świecie. Nie musisz zabierać ze sobą dodatkowego sprzętu, ponieważ wszystkie niezbędne elementy zostały zamieszczone w urządzeniu.
Obsługiwane złącza
Prezentowany model laptopa ma złącze USB 2.0, złącze USB 3.0, złącze USB 3.1 typu C oraz HDMI. Dostępne jest wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe. Zasilacz podpinany jest do wejścia DC-in.
Nowoczesny system operacyjny
W laptopie ASUS E410 został zainstalowany system Windows 11. Pozwala on na dostęp do wszystkich aplikacji oraz do efektywnego korzystania z sieci internetowej.
Zawartość zestawu
Zestaw zawiera: laptop ASUS E410MA-EK1990W w kolorze biało-srebrnym, zasilacz oraz instrukcję obsługi.
Zadbaj o swoją wygodę
W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt skonfigurujemy za Ciebie.
Nasi informatycy po raz pierwszy uruchomią system i wprowadzą podstawowe ustawienia oraz zainstalują sterowniki dostarczone przez producenta. Oprócz tego skonfigurujemy zabezpieczenia, założymy partycję HDD oraz sparujemy urządzenia takie jak mysz czy drukarka. Zainstalujemy także oprogramowanie zakupione przez klienta i pozostawimy komputer gotowy do pracy.
Pamiętaj, że nieprawidłowe ustawienie lub brak zabezpieczenia komputera może narazić na niebezpieczeństwo Twoje dane.
Dane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | Intel Celeron N4020 |
| Liczba rdzeni: | 2 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 4 |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics 600 |
| System operacyjny: | Windows 11 Home S |
| Rodzaj laptopa: | Notebook |
| Waga [kg]: | 1.3 |
Procesor | |
| Procesor: | Intel Celeron N4020 |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 2 |
| Liczba wątków: | 2 |
| Pamięć podręczna: | 4MB Cache |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 2.8 |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel UHD Graphics 600 |
RAM | |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 4 |
| Typ pamięci RAM: | DDR4 |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 0 |
| Zajęte sloty na pamięć RAM: | 1x 4GB (wlutowane) |
| Wolne sloty na pamięć RAM: | 0 |
Karta graficzna | |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics 600 |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 128 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe 3.0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci dyskowej: | Nie |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 14 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Rodzaj podświetlenia: | LED |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 60 |
| Jasność matrycy [cd/m2]: | 220 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | 78% screen-to-body ratio, Format obrazu: 16:9, Matryca z pokryciem barw 45% NTSC |
Łączność | |
| Wi-Fi: | Tak (Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac)) |
| Bluetooth: | Tak (Moduł Bluetooth 5.1) |
Złącza | |
| Złącza: | 1 x DC-in (wejście zasilania)1 x HDMI 1.41 x USB 2.01 x USB 3.2 Gen. 11 x USB Type-C 3.2 Gen. 11 x Wyjście słuchawkowe/głośnikowe |
Bateria, zasilacz | |
| Pojemność baterii [Wh]: | 42 |
| Typ baterii: | Litowo-jonowa |
| Liczba komór: | 3 |
| Moc zasilacza [W]: | 33 |
| Dodatkowe informacje o zasilaczu: | Wejście: 100-240V AC, 50/60Hz, Wtyk okrągły 4.0 mm, Wyjście: 19V DC, 1.75A, 33W |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
Zabezpieczenia | |
| Zabezpieczenia: | Szyfrowanie TPM |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
System, oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Windows 11 Home S |
| Dołączone oprogramowanie: | Microsoft Office 365 Personal (Subskrypcja na 12 miesięcy, wymagana aktywacja w ciągu 6 miesięcy od aktywacji Windowsa) |
Dźwięk i audio | |
| Kamera internetowa: | VGA, Wbudowana kamera |
| Głośniki: | SonicMaster, Wbudowany głośnik |
| Mikrofon: | Wbudowany mikrofon |
Klawiatura | |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Podświetlana klawiatura: | Nie |
| Wydzielona klawiatura numeryczna: | Nie |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad z NumberPad |
Wymiary, budowa | |
| Obudowa i wykonanie: | Plastikowa obudowa, Plastikowa pokrywa matrycy |
| Kolor obudowy: | Biało-srebrny |
| Wysokość [cm]: | 1.84 |
| Szerokość [cm]: | 32.5 |
| Głębokość [cm]: | 21.7 |
| Waga [kg]: | 1.3 |
Pozostałe informacje | |
| Funkcje AI: | Nie |
| Certyfikat TCO: | Nie |
| Rodzaj karty graficznej: | Zintegrowana |
| Rodzaj laptopa: | Notebook |
| Seria laptopa: | Asus VivoBook Go |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Parametry | |
| Kod producenta: | E410MA-EK1990WS |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | ASUS GLOBAL PTE LTD |
| Ulica i numer budynku: | 15A CHANGI BUSINESS PARK CENT |
| Kod pocztowy: | 501 |
| Miasto: | 05-01 EIGHTRIUM 486035 SINGAPO |