Karty graficzne - KOLOR: Biały
(33)Filtry
Kolejność wyświetlania produktów
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Kolor: Biały
CENA
zł
_
zł
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
(23)
PROMOCJE
Cena z kodem
(3)
Chłodzenie wodne Hydria 20% taniej
(27)
RATY
30 rat 0% RRSO 0% i kod rabatowy o wartości 2 rat na kolejne zakupy
(20)
Do 30 rat 0% i do sierpnia nie płacisz RRSO 0% na wybrane produkty objęte akcją
(31)
Do 50 rat 0% i do sierpnia nie płacisz RRSO 0%
(31)
MARKA
GIGABYTE
(9)
ASUS
(5)
MSI
(3)
SAPPHIRE
(4)
ASROCK
(2)
PRODUCENT CHIPSETU
NVIDIA
(17)
AMD
(14)
Intel
(2)
MODEL
Radeon RX
(14)
Intel
(2)
GeForce RTX
(17)
GeForce GTX
GeForce GT
ILOŚĆ PAMIĘCI RAM
32 GB
(1)
20 GB
(1)
16 GB
(20)
12 GB
(4)
10 GB
(2)
RODZAJ PAMIĘCI
GDDR7
(15)
GDDR6X
(2)
GDDR6
(16)
GDDR4
GDDR5
SZYNA PAMIĘCI
512 bit
(1)
320 bit
(2)
256 bit
(17)
192 bit
(4)
160 bit
(1)
RODZAJ ZŁĄCZA
PCIe 5.0 x8
(4)
PCIe 5.0 x16
(24)
PCIe 4.0 x16
(3)
PCIe 4.0 x16 (tryb x8)
(2)
PCIe 4.0 x8
RODZAJE WYJŚĆ
DisplayPort
(33)
HDMI
(33)
Czytnik kart pamięci SD - 1 szt.
DVI
RJ-45 (LAN) - 1 szt.
RAY TRACING
Tak
(33)
Nie
TECHNIKA UPSCALINGU
AMD FSR 4
(13)
Nvidia DLSS 4
(15)
Nvidia DLSS 3
(1)
Nvidia DLSS 2
(1)
Intel XeSS
(2)
TYP CHŁODZENIA
Półpasywne
(21)
Aktywne
(12)
Wodne
Pasywne
REKOMENDOWANA MOC ZASILACZA [W]
1000
(1)
900
(1)
850
(8)
800
(5)
750
(6)
PODŚWIETLENIE
Tak
(22)
Nie
(11)
LICZBA WENTYLATORÓW
3
(26)
2
(7)
4
1
Brak
POBÓR MOCY [W]
360
(4)
317
(1)
300
(1)
250
(2)
245
(1)
LICZBA OBSŁUGIWANYCH MONITORÓW
4
(29)
3
(4)
5
2
FORMAT PCB
ATX
(33)
SFF
Low Profile
ITX
Mini-ITX
LICZBA ZAJMOWANYCH SLOTÓW
2
(4)
2.2
(1)
2.305
(1)
2.4
(1)
2.45
(2)
OBSŁUGIWANE BIBLIOTEKI
CUDA
(2)
DirectX
(32)
OpenCL
(24)
Shader Model
(2)
Vulkan
(11)
DLA GRACZY
Tak
(32)
Nie
(1)
DŁUGOŚĆ [mm]
od 200 do 249
(6)
od 250 do 299
(9)
od 300 do 349
(15)
od 350
(3)
do 199
KOLOR
Wyczyść (1)
Biały
Biały
(33)
Biało-srebrny
(6)
Biało-szary
(1)
Czarno-biały
(2)
Czarno-czerwony
(1)
Czarno-srebrny
(32)
OCENA UŻYTKOWNIKÓW
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
5
od 4
od 3
Podobne kategorie
- Procesory (125)
- Płyty główne (348)
- Pamięci RAM (169)
- Napędy optyczne (42)
- Chłodzenie komputera (259)
- Obudowy do komputera (625)
- Zasilacze do komputera (287)
- Karty dźwiękowe (22)
- Karty sieciowe PC (164)
- Pasty termoprzewodzące (86)
- Termopady (69)
- Wewnętrzne czytniki kart pamięci (1)
- Dyski wewnętrzne SSD (342)
- Dyski wewnętrzne HDD (80)
- Dyski SSD M.2 (254)
- Podzespoły komputerowe (4700)
- Chłodzenia procesorów (380)
- Uchwyty do kart graficznych (4)
- Kontrolery wentylatorów (7)
- Akcesoria do podzespołów komputerowych (46)
NVIDIA
AMD
RTX 50..
RX 90..
Kolejność wyświetlania produktów
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Przełącz na widok kafelkowy
Kod: 2075606
| Układ graficzny: | Radeon RX 7900 XT |
|---|---|
| Pamięć: | 20 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 313 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | Intel Arc B570 |
|---|---|
| Pamięć: | 10 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 (tryb x8) |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 242 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 4070 Ti Super |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6X |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 305 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Poradniki eksperta
Komputery i tablety
Komputery i tablety
Komputery i tablety
Komputery i tablety




