OLED48B5*
OLED55B5*
OLED65B5*
OLED77B5*
OLED83B5*
www
.lg.c
om
*MFL721398082501REV00*
x 4
(M4 x L30)
77”
48/55/65”
x 6
(M4 x L30)
83”
x 4
(M4 x L10.5)
Head
washer
ղࢶQU
৮ࢿػࠂઁೞৈ
1BUIGJOEFS6OJUF৻ࢶઁ
QU"MJHOTUSPLFPVUTJEF
x 1
1
83”
1
48”
55/65/77”
83”
77”