| Rodzaj: | Zestaw naprawczy do felg aluminiowych |
|---|---|
| Zastosowanie: | Naprawa uszkodzeń, rys i ubytków felg aluminiowych |
| Informacje: |
Szybkoschnąca masa naprawcza
Kompletny zestaw z farbą srebrną
Szybkoschnąca masa naprawcza
Kompletny zestaw z farbą srebrną
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
| Rodzaj: | Spray |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do odrdzewiania i luzowania zapieczonych połączeń (śruby, nakrętki, zawiasy... |
| Pojemność: | 250 ml |
| Informacje: |
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
| Rodzaj: | Spray |
|---|---|
| Zastosowanie: | Łańcuchy motocyklowe O-Ring, X-Ring, Z-Ring |
| Pojemność: | 100 ml |
| Informacje: |
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
| Rodzaj: | Wosk twardy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do lakieru samochodowego (kolorowego i metalicznego) |
| Pojemność: | 500 ml |
| Informacje: |
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
Najtańsza dostawa:
13 złote i 99 groszy
Wysyłka w 2 dni robocze
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
13 złote i 99 groszy
Najtańsza dostawa:
13 złote i 99 groszy
Wysyłka w 2 dni robocze
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
13 złote i 99 groszy
Najtańsza dostawa:
13 złote i 99 groszy
Wysyłka w 2 dni robocze
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
13 złote i 99 groszy
Najtańsza dostawa:
13 złote i 99 groszy
Wysyłka w 2 dni robocze
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
13 złote i 99 groszy
| Rodzaj: | Smar do łańcucha motocyklowego |
|---|---|
| Zastosowanie: | Łańcuchy napędowe motocykli (O-ring, X-ring, Z-ring) |
| Pojemność: | 400 ml |
| Informacje: |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Polerowanie lakieru |
|---|---|
| Zastosowanie: | Usuwanie drobnych rys i zmatowień z lakieru samochodowego; polerowanie powierzchni lakierowanych |
| Pojemność: | 150 g |
| Informacje: |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Uszczelniacz do opon |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do opon bezdętkowych (do 16 cali), uszczelnia przebicia do 3 mm |
| Pojemność: | 500 ml |
| Informacje: |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
