Poradniki Eksperta

Odkurzacze PHILIPS PowerPro Aqua i SpeedPro Max Aqua

Odkurzanie jest czynnością, którą przeprowadza się wszędzie – w domu, w biurze, w hotelach i szkołach. Jest to praca o tyle potrzebna, co niezwykle nużąca, zwłaszcza, jeśli do odkurzenia mamy większą powierzchnię.


Odkurzacz PHILIPS PowerPro


Możemy jednak ułatwić sobie pracę, korzystając z nowoczesnych odkurzaczy marki Philips. Odkurzacze Power Pro Aqua Philips oraz odkurzacze SpeedPro Max Aqua powstały po to, aby ułatwić życie!

Philips Power Pro Aqua – dlaczego warto zainteresować się tym modelem?

Odkurzacz PowerPro Aqua gwarantuje bezprzewodowe sprzątanie.Dzięki brakowi kabla pozwala na swobodne odkurzanie w każdym zakamarku wszystkich podłóg. Duża swoboda manewrowania i niewielka waga zapewniają wygodną obsługę. Wytrzymały akumulator litowo-jonowy 18 V zapewnia bezprzewodowemu odkurzaczowi nieprzerwaną pracę nawet do 40 minut – można ładować go w każdym momencie. Odkurzacz Philips Aqua otrzymał innowacyjny system mycia podłóg twardych, dzięki któremu skutecznie usuwa zaschnięte plamy po kawie, herbacie, winie czy błocie. Zbiornik wody wystarcza na umycie 50 m². PowerCyclon zapewnia niezwykłą moc ssania. Powietrze wpływa do komory wyjątkowo szybko i przyspiesza dzięki zakrzywionemu przepustowi, co skutecznie oddziela powietrze od kurzu. Philips Aqua Pro to także Filtracja 90 procent drobinek kurzu i alergenów. Odkurzacze Philips z tej serii są wyposażone w trójwarstwowy filtr antyalergiczny, zatrzymujący ponad 90 procent ultradrobnych cząsteczek osiągających wielkość do 0,3 mikrona. W ten sposób nawet najdrobniejsze drobnoustroje pozostają w filtrze, a wydmuchiwane przez odkurzacz powietrze jest czystsze. Na wyposażeniu znajduje się montowana magnetycznie nasadka TriActive Turbo. Odkurzacz można kupić samodzielnie, wraz z turboszczotką lub z dodatkową ssawką szczelinową.SpeedPro Max Aqua – nowoczesny i skuteczny


SpeedPro to inny model z rodziny Philips Pro Aqua. Jest to odkurzacz 3w1, którego nasadkę myjącą można bez problemu wpinać i odpinać w dowolnym momencie. Dlatego, jeśli chcesz umyć podłogę, a później odkurzyć dywan, zrobisz to bez najmniejszego trudu. Odkurzacz Philips 3w1 wykorzystuje silnik z PowerCyclone 8. Szybko i bez najmniejszego trudu usuniesz piasek, sierść, okruchy i wszelkie inne zabrudzenia, nawet z grubych dywanów. Ułatwieniem jest możliwość ustawienia jednego z trzech trybów mocy, a stałą, dużą moc ssania i efektywne usuwanie zabrudzeń, gwarantuje specjalna konstrukcja silnika. Powietrze szybko wpływa do komory, a zakrzywiony przepust przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku – i już masz do dyspozycji lekki i łatwy do przenoszenia odkurzacz ręczny. Pomoże utrzymać porządek w domu, w samochodzie i gdziekolwiek będziesz tego potrzebować. Pajęczyny pod sufitem, kurz z listew przypodłogowych, rogów kanapy i z innych trudno dostępnych miejsc, można łatwo usunąć za pomocą szczotki i szczelinówki. Dla ułatwienia porządków, akcesoria do Philips Aqua 3w1 są wbudowane w urządzenie. Nie trzeba ich szukać, gdy są potrzebne do użycia. Odkurzacz Philips 3 w 1 wyposażono w podświetlenie LED – sprzątanie jest łatwiejsze, gdy nasadka oświetla podłogę. Nawet najdrobniejszy kurz jest wtedy widoczny. Szybko i dokładnie sprzątniesz rozsypany cukier, rozbite szkło czy naniesiony do domu piasek. Philips Aqua Pro 3w1 to urządzenie bezprzewodowe. Wydajny akumulator litowo-jonowy o napięciu 18 V umożliwia nawet do 55 minut pracy po pełnym naładowaniu. Cyfrowy wyświetlacz pokazuje poziom jego naładowania.


Powrót

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756