| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Watch GT 2 (42mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Ramka w kolorze czarnym... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Watch GT 5 Pro (42 mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Odporne na zarysowania, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 9H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Fit 3 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Ramka w kolorze czarnym, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Watch 4 Pro |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Ramka w kolorze czarnym, Wytrzymałość 7H... |
21,59 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
21,59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Watch 3 Pro (46mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Wytrzymałość 9H, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Watch GT 2e |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 9H |

