| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garett |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Vita 4G |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.2 mm, Łatwy montaż, Powłoka oleofobowa, Wzmocnienie wyświetlacza do 250% |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Fenix 8 (47mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.3 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Niewyczuwalna grubość... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Watch GT 4 (46mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.3 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Wytrzymałość 7H, Wzmocnienie ekranu o 300%... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Apple Watch Ultra (49mm), Apple Watch Ultra 2 (49mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Łatwy montaż |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | , |
| Model smartwatcha: | Apple Watch 10 (42mm), Apple Watch 11 (42mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Łatwy montaż, Zapewnia pełną ochronę ekranu |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Descent Mk3i |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.2 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Powłoka oleofobowa... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Coros |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Apex 4 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.2 mm, Łatwy montaż, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Coros |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Apex 4 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.2 mm, Łatwy montaż, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Amazfit T-Rex |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.2 mm, Odporne na zarysowania, Powłoka oleofobowa, Rewelacyjna przezroczystość... |
Cena z kodem obowiązuje do 27.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 27.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
39,99 zł
Cena przed kodem
30,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Watch Fit 5 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.28 mm, Idealne dopasowanie, Wytrzymałość 7H |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Forerunner 570 (47 mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.2 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Powłoka oleofobowa... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Suunto |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Suunto Race All 49mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.2 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Niewyczuwalna grubość... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Realme |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Watch S2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.2 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Powłoka oleofobowa... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Amazfit |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Balance |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.2 mm, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Powłoka oleofobowa... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Nothing |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Watch Pro |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.2 mm, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Powłoka oleofobowa... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Marq Series Gen2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.2 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania... |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Forerunner 935 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.2 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Powłoka oleofobowa... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | , , , , , , |
| Model smartwatcha: | Apple Watch (40mm), Apple Watch 4 (40mm), Apple Watch 5 (40mm), Apple Watch 6 (40mm), Apple Watch 7 (41mm)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Łatwy montaż, Wytrzymałość 9H |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Watch S4 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.2 mm, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Zapewnia pełną ochronę ekranu |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Tactix 7 Pro |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Watch Ultimate |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Pixel Watch 3 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Suunto |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Titanum Solar |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Forever |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Look Me 2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Forever |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Forevive SB-320 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Precyzyjne wykonanie, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Samsung |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Galaxy Watch 6 (40mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Niewyczuwalna grubość, Odporne na zarysowania... |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Bemi |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Ari |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania... |
Cena z kodem obowiązuje do 27.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 7,31 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 27.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
39,99 zł
Cena przed kodem
38,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Bemi |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Sport |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania... |
Cena z kodem obowiązuje do 27.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 27.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
51,00 zł
Cena przed kodem
37,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Fitbit |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Versa 3, Versa 4 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
Cena z kodem obowiązuje do 27.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 7,31 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 27.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
39,99 zł
Cena przed kodem
37,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Amazfit |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | GTS 4 Mini |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
Cena z kodem obowiązuje do 27.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 10,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 27.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
51,00 zł
Cena przed kodem
38,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.


