| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Mi Band 6, Mi Band 6 NFC |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Wytrzymałość 7H |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Watch GT 3 (46mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 9H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Watch GT 3 (42mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Ramka w kolorze czarnym, Wytrzymałość 7H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Redmi Watch 4 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Odporne na zarysowania, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 9H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Samsung |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Galaxy Watch 4 (40mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Wytrzymałość 7H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Fit 3 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Samsung |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Galaxy Watch 4 (46mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 9H, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Watch Fit 2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Precyzyjne wykonanie... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | , , , , , , |
| Model smartwatcha: | Apple Watch 4 (44mm), Apple Watch 5 (44mm), Apple Watch 6 (44mm), Apple Watch 7 (45mm), Apple Watch 8 (45mm)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Montaż na mokro, Odporne na zarysowania... |
Sugerowana cena producenta:
49 zł
Odbierz
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Amazfit T-Rex 3 Pro |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.3 mm, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 9H |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Band 8 Pro |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Wytrzymałość 7H, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Watch S4 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.3 mm, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 9H |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | , , |
| Model smartwatcha: | Apple Watch Ultra (49mm), Apple Watch Ultra 2 (49mm), Apple Watch Ultra 3 (49mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Powłoka oleofobowa, Precyzyjne wykonanie, Wytrzymałość 9H, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Samsung |
| Seria smartwatcha: | , , , , |
| Model smartwatcha: | Galaxy Watch 4 (40mm), Galaxy Watch 5 (40mm), Galaxy Watch 6 (40mm), Galaxy Watch 7 (40mm), Galaxy Watch FE |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Frezowane krawędzie 2.5D, Grubość: 0.3 mm, Idealne dopasowanie, Odporne na zarysowania... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Amazfit |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Bip 6 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Ceramiczna powłoka, Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.28 mm, Idealne dopasowanie, Precyzyjne wykonanie... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Apple Watch 10 (42mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Pokrywa pełną powierzchnię ekranu... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Band 9 Active |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Band 9 pro |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
22,50 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
19,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Watch GT 5 Pro (42 mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Odporne na zarysowania, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 9H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | , , |
| Model smartwatcha: | Apple Watch 7 (41mm), Apple Watch 8 (41mm), Apple Watch 9 (41mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Idealne dopasowanie, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 7H, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Fit 3 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Ramka w kolorze czarnym, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Watch S3 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Powłoka oleofobowa, Precyzyjne wykonanie, Wytrzymałość 9H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Samsung |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Galaxy Fit 3 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Wytrzymałość 7H, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | , , |
| Model smartwatcha: | Apple Watch 7 (45mm), Apple Watch 8 (45mm), Apple Watch 9 (45mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Precyzyjne wykonanie, Ramka w kolorze czarnym... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Band 8 Active |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Wytrzymałość 7H, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Redmi Watch 3 Active |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Ramka w kolorze czarnym, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
24,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
24,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Samsung |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Galaxy Watch 6 Classic (47mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Odporne na zarysowania, Wytrzymałość 9H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Samsung |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Galaxy Watch 6 Classic (43mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Odporne na zarysowania, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 9H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Watch 4 Pro |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Ramka w kolorze czarnym, Wytrzymałość 7H... |
21,59 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
21,59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Band 8/8 NFC |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Wytrzymałość 7H... |

