Kod: 2122812
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Watch GT 6 (41mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.39 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 7H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Forerunner 265S |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.2 mm, Łatwy montaż, Powłoka oleofobowa, Wzmocnienie wyświetlacza do 250%... |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Samsung |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Galaxy Watch 8 Classic (46mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Odporne na zarysowania, Precyzyjne wykonanie, Wytrzymałość 9H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Watch Fit 4 Pro |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.3 mm, Idealne dopasowanie, Wytrzymałość 9H, Zapewnia pełną ochronę ekranu |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garett |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Atom |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.2 mm, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Zapewnia pełną ochronę ekranu |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Venu 2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Zapewnia pełną ochronę ekranu |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | , , , , , |
| Model smartwatcha: | Apple Watch 4 (40mm), Apple Watch 5 (40mm), Apple Watch 6 (40mm), Apple Watch SE (40mm), Apple Watch SE 2 (40mm)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.28 mm, Łatwy montaż, Ramka w kolorze czarnym, Wytrzymałość 7H |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Smart Band 9 Pro |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.2 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Powłoka oleofobowa... |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Fenix 7, Fenix 7 Pro |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Frezowane krawędzie 2.5D, Grubość: 0.3 mm, Idealne dopasowanie, Odporne na zarysowania... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Forerunner 55 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.3 mm, Idealne dopasowanie, Wytrzymałość 9H, Zapewnia pełną ochronę ekranu |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Realme |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Watch 5 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.39 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 7H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | , |
| Model smartwatcha: | Apple Watch 4 (44mm), Apple Watch 5 (44mm), Apple Watch 6 (44mm), Apple Watch SE (44mm), Apple Watch SE 2 (44mm)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | , |
| Model smartwatcha: | Apple Watch 4 (40mm), Apple Watch 5 (40mm), Apple Watch 6 (40mm), Apple Watch SE (40mm), Apple Watch SE 2 (40mm)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garett |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Forerunner 265 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.2 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Powłoka oleofobowa... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Watch 5 (46mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.2 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple Watch SE 40mm |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Apple Watch SE 40mm |
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Band 11 Pro |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.2 mm, Łatwy montaż, Wzmocnienie wyświetlacza do 250% |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Apple Watch 11 (42mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.2 mm, Odporne na zarysowania, Wzmocnienie wyświetlacza do 250%... |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei Watch Fit 3 |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Huawei Watch Fit 3 |
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Band 11 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.2 mm, Łatwy montaż, Wzmocnienie wyświetlacza do 250% |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Watch GT 6 (46mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.39 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 7H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Lily 2 Active |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.2 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Wzmocnienie wyświetlacza do 250%... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | , , |
| Model smartwatcha: | Apple Watch Ultra (49mm), Apple Watch Ultra 2 (49mm), Apple Watch Ultra 3 (49mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 9H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garett |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Kids Tech 4G |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.2 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Powłoka oleofobowa... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Venu 3 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.28 mm, Idealne dopasowanie, Wytrzymałość 7H, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Forerunner 570, Forerunner 970 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.28 mm, Idealne dopasowanie, Wytrzymałość 7H, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Band 10 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.2 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Powłoka oleofobowa... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | , |
| Model smartwatcha: | Apple Watch 10 (46mm), Apple Watch 11 (46mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Fenix 8 (47mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Samsung |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Galaxy Watch 8 (44mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.39 mm, Idealne dopasowanie, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 7H... |




