| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | , |
| Model smartwatcha: | Apple Watch 10 (46mm), Apple Watch 11 (46mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | , |
| Model smartwatcha: | Apple Watch 10 (42mm), Apple Watch 11 (42mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Precyzyjne wykonanie, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Samsung |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Galaxy Watch 8 (44mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.39 mm, Idealne dopasowanie, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 7H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Redmi Watch 5 Lite |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.39 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Pokrywa pełną powierzchnię ekranu... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Redmi Watch 5 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Idealne dopasowanie, Precyzyjne wykonanie, Wytrzymałość 7H, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Watch GT 6 (41mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Wytrzymałość 7H, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Watch S4 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.3 mm, Idealne dopasowanie, Precyzyjne wykonanie, Wytrzymałość 9H, Zapewnia pełną ochronę ekranu |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Amazfit |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Bip 6 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Powłoka oleofobowa... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Vivoactive 6 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Ceramiczna powłoka, Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.28 mm, Idealne dopasowanie, Precyzyjne wykonanie... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Instinct 3 50 mm AMOLED, Instinct 3 50 mm Solar |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.2 mm, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Zapewnia pełną ochronę ekranu |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Hammer |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Watch 2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.2 mm, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Zapewnia pełną ochronę ekranu |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Watch Fit 3 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Powłoka oleofobowa |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Fenix 7 Pro Solar |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania... |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Samsung |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Galaxy Watch 8 Classic (46mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.3 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Wytrzymałość 7H, Wzmocnienie ekranu o 300%... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Forerunner 165, Forerunner 165 Music |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Niewyczuwalna grubość, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 7H, Wzmocnienie ekranu o 300% |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Instinct E 45 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.3 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Niewyczuwalna grubość... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Apple Watch 11 (46mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.2 mm, Odporne na zarysowania, Pokrywa pełną powierzchnię ekranu... |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Samsung |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Galaxy Watch Ultra (47mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.3 mm, Powłoka oleofobowa, Precyzyjne wykonanie, Wytrzymałość 9H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Forerunner 255 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | , , , , |
| Model smartwatcha: | Apple Watch 4 (44mm), Apple Watch 5 (44mm), Apple Watch 6 (44mm), Apple Watch 7 (45mm), Apple Watch SE (44mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple Watch 11 42mm |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Apple Watch 11 42mm |
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi Redmi Watch 5 Lite |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Xiaomi Redmi Watch 5 Lite |
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Watch GT 6 Pro (46mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.39 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 7H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Samsung |
| Seria smartwatcha: | , , , |
| Model smartwatcha: | Galaxy Watch 4 (44mm), Galaxy Watch 5 (44mm), Galaxy Watch 6 (44mm), Galaxy Watch 7 (44mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Frezowane krawędzie 2.5D, Grubość: 0.3 mm, Idealne dopasowanie, Odporne na zarysowania... |
22,90 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
19,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Forerunner 955, Forerunner 955 Solar |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Niewyczuwalna grubość, Odporne na zarysowania... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple Watch 9 41mm |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Apple Watch 9 41mm |
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei Watch GT 6 41mm |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Huawei Watch GT 6 41mm |
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Samsung |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Galaxy Watch 8 (40mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.3 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Wytrzymałość 7H, Wzmocnienie ekranu o 300%... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Instinct 3 Tactical Edition 50mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.39 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 7H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Suunto |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Vertical 2 49mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.3 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Wytrzymałość 7H, Wzmocnienie ekranu o 300%... |




