| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Samsung |
| Seria smartwatcha: | Galaxy Watch 8 |
| Model smartwatcha: | Galaxy Watch 8 (44mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Odporne na zarysowania, Powłoka oleofobowa, Precyzyjne wykonanie, Wytrzymałość 9H... |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Polar |
| Seria smartwatcha: | Vantage |
| Model smartwatcha: | Vantage V3 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.2 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Powłoka oleofobowa, Precyzyjne wykonanie... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: | Xiaomi Watch |
| Model smartwatcha: | 5 Lite |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Wytrzymałość 7H... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Fenix 8 |
| Model smartwatcha: | Fenix 8 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Fenix 8 |
| Model smartwatcha: | Fenix 8 (43mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Instinct |
| Model smartwatcha: | Instinct 3 45 mm AMOLED, Instinct 3 45 mm Solar |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Niewyczuwalna grubość, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 7H, Wzmocnienie ekranu o 300% |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Forerunner |
| Model smartwatcha: | Forerunner 965 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.2 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Powłoka oleofobowa... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | Watch GT |
| Model smartwatcha: | Watch GT 6 (46mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Wytrzymałość 7H, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Venu |
| Model smartwatcha: | Venu X1 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.2 mm, Idealne dopasowanie, Montaż na mokro, Odporne na zarysowania, Powłoka oleofobowa... |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garett |
| Seria smartwatcha: | Kids |
| Model smartwatcha: | Kids Sun Ultra 4G |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.2 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Powłoka oleofobowa... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Venu |
| Model smartwatcha: | Venu 2S |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.28 mm, Idealne dopasowanie, Wytrzymałość 7H, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | Watch GT |
| Model smartwatcha: | Watch GT 4 (41mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | Watch GT |
| Model smartwatcha: | Watch GT 4 (46mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Epix |
| Model smartwatcha: | Epix Pro gen 2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania... |
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | Apple Watch Ultra, Apple Watch Ultra 2 |
| Model smartwatcha: | Apple Watch Ultra (49mm), Apple Watch Ultra 2 (49mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Wytrzymałość 9H, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk... |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | Watch Fit |
| Model smartwatcha: | Watch Fit 2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Zapewnia pełną ochronę ekranu |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | IMOO Z1 |
| Seria smartwatcha: | IMOO Z1 |
| Model smartwatcha: | IMOO Z1 |
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Stelio |
| Seria smartwatcha: | Stelio Activ |
| Model smartwatcha: | Activ Pro AI GPS |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.2 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Samsung |
| Seria smartwatcha: | Galaxy Watch 8 |
| Model smartwatcha: | Galaxy Watch 8 (44mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.2 mm, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Pokrywa pełną powierzchnię ekranu, Rewelacyjna przezroczystość |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: | Watch GT |
| Model smartwatcha: | Watch GT Runner 2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.2 mm, Łatwy montaż, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk... |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Samsung Galaxy Watch Ultra 2025 47mm |
| Seria smartwatcha: | Samsung Galaxy Watch Ultra 2025 47mm |
| Model smartwatcha: | Samsung Galaxy Watch Ultra 2025 47mm |
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei Watch GT 6 41mm |
| Seria smartwatcha: | Huawei Watch GT 6 41mm |
| Model smartwatcha: | Huawei Watch GT 6 41mm |
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple Watch Ultra|Ultra 2 |
| Seria smartwatcha: | Apple Watch Ultra|Ultra 2 |
| Model smartwatcha: | Apple Watch Ultra|Ultra 2 |
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Xiaomi Redmi Watch 5 Active |
| Seria smartwatcha: | Xiaomi Redmi Watch 5 Active |
| Model smartwatcha: | Xiaomi Redmi Watch 5 Active |
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei Watch Fit 4 |
| Seria smartwatcha: | Huawei Watch Fit 4 |
| Model smartwatcha: | Huawei Watch Fit 4 |
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei Watch GT 6 46mm |
| Seria smartwatcha: | Huawei Watch GT 6 46mm |
| Model smartwatcha: | Huawei Watch GT 6 46mm |
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Huawei Watch GT5 41mm |
| Seria smartwatcha: | Huawei Watch GT5 41mm |
| Model smartwatcha: | Huawei Watch GT5 41mm |
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garett |
| Seria smartwatcha: | Garett Compass |
| Model smartwatcha: | Compass GPS |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.2 mm, Łatwy montaż, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk... |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Motorola |
| Seria smartwatcha: | Moto Watch |
| Model smartwatcha: | Moto Watch (47mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.2 mm, Łatwy montaż, Powłoka oleofobowa, Wzmocnienie wyświetlacza do 250% |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Vivomove |
| Model smartwatcha: | Vivomove Trend |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.2 mm, Łatwy montaż, Powłoka oleofobowa, Wzmocnienie wyświetlacza do 250% |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł



