Orbitrek magnetyczny MERACH MR-526-KO

Kod: 469442
Regulacja oporu: Tak
Rodzaj oporu: Magnetyczny
Pomiar pulsu: Tak
Waga koła zamachowego [kg]: 6
Maksymalna waga użytkownika [kg]: 150
Bluetooth
Maksymalna waga użytkownika 150 kg
Zobacz opis produktu
Orbitrek magnetyczny MERACH MR-526-KO
Orbitrek magnetyczny MERACH MR-526-KO
1 999 99
199,99 zł x 10 rat 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

Opis produktu

Trening bez wychodzenia z domu

Regulowany opór

Orbitrek magnetyczny MERACH MR-526-KO to wszechstronne urządzenie, które dopasuje się do Ciebie w każdym aspekcie. Specjalne pokrętło, dzięki któremu możesz wybrać jeden z 8 progów oporu koła zamachowego, zostało umiejscowione na głównej ramie. Możesz z czasem ustawiać coraz wyższy poziom, by nie nadwyrężając się, zapewnić sobie maksymalnie skuteczny trening.

Orbitrek magnetyczny MERACH MR-526-KO pokrelo regulcja progi

Trzy funkcje działania

MERACH MR-526-KO wyposażono w trzy funkcje, które są niezbędne do pełnego treningu cardio - funkcję bieżni, roweru fitness oraz steppera. Dzięki niemu możesz wzmocnić układ sercowo-naczyniowy i oddechowy, a także spalić kalorie. To świetny wybór dla osób każdym wieku, które chcą zachować kondycję, a także dla tych, którzy dochodzą do formy po kontuzjach. Regularne, odpowiednie ćwiczenia stanowią wymierną pomoc przy rehabilitacji.

Orbitrek magnetyczny MERACH MR-526-KO funkcje trening cardio

Cichy system magnetycznyy

Orbitrek magnetyczny MERACH MR-526-KO działa na zasadzie mechanizmu magnetycznego i pasa transmisyjnego. Wprawiamy go w ruch całkowicie tak samo, jak zwykły rower, a mechanizm magnetyczny z pasem porusza 6-kilogramowe koło zamachowe, by wygenerować właściwy opór. To wydajny i trwały mechanizm, który jednocześnie jest też bardzo cichy - generuje mniej niż 25 dB!

Orbitrek magnetyczny MERACH MR-526-KO system magnetyczny pas transmisyjny cicha praca

Komputer pomiarowy

Dzięki inteligentnemu systemowi pomiarowemu będziesz wiedzieć, czy Twój trening jest skuteczny. Drążki na kierownicy głównej są wyposażone w czujniki pomiaru tętna, a wynik możesz sprawdzić na czytelnym wyświetlaczu LCD. Możesz sprawdzić także aktualne tętno, prędkość i średnią prędkość, pokonany bieżący i całkowity dystans, czas ćwiczenia oraz spalone do tej pory kalorie. Możesz ręcznie przełączać pomiędzy funkcjami lub wybrać tryb automatyczny, w którym prezentowane parametry zmieniają się co kilka sekund.

Orbitrek magnetyczny MERACH MR-526-KO komputer czujniki pomiar

Łączność Bluetooth

Wbudowany moduł Bluetooth pozwala na przesyłanie danych pomiarowych do innych urządzeń, takich jak smartfon czy tablet. W zaplanowaniu treningu mogą pomóc Ci kompatybilne z MERACH MR-526-KO aplikacje Kinomap i Zwift. Dzięki nim zyskasz nie tylko wiele wskazówek treningowych, ale i np. opcję wyświetlania wirtualnej trasy na telewizorze. Na konsoli orbitreka możesz położyć swój tablet lub smartfon, by np. oglądać kolejny odcinek ulubionego serialu podczas treningu.

Orbitrek magnetyczny MERACH MR-526-KO bluetooth aplikacje

Przemyślana konstrukcja

Rama orbitreka MERACH MR-526-KO została wykonana ze stali, a jego obudowa z tworzywa sztucznego, przez co jest stabilny i bezpieczny. Dwa zestawy uchwytów - stałe i ruchome z podwójnym skokiem - pozwalają zachować odpowiednią postawę. Podstawy pod stopy mają powłokę antypoślizgową, więc nie musisz obawiać się ślizgania podczas ćwiczeń. Do dyspozycji masz także uchwyt na bidon, by ulubiony napój był zawsze pod ręką. Po skończonym treningu przechyl całość i przy pomocy kółek transportowych przesuń tam, gdzie nie będzie przeszkadzać.

Orbitrek magnetyczny MERACH MR-526-KO stal uchwyty kolk powloka antyposlizgowa

Zawartość opakowania

W opakowaniu z orbitrekiem magnetycznym MERACH MR-526-KO znajduje się instrukcja obsługi w języku polskim i karta gwarancyjna.


Dane techniczne

Techniczne

Parametry

Ćwiczone partie mięśni: Czworogłowe uda, Dwugłowe ramienia, Dwugłowe uda, Grzbiet, Klatka piersiowa, Łydki, Naramienne, Pośladki, Trójgłowe ramienia
Maksymalna waga użytkownika [kg]: 150
Regulacja oporu: Tak
Regulowany kąt kierownicy: Nie
Rodzaj oporu: Magnetyczny
Waga koła zamachowego [kg]: 6
Waga urządzenia [kg]: 37
Wymiary [cm]: 60 x 158 x 121
Rolki transportowe: Tak
Pomiar pulsu: Tak
Funkcje komputera: 3 funkcje działania: bieżnia/rower fitness/stepper, Bluetooth, Czas, Dystans całkowity, Obsługa aplikacji mobilnych, Prędkość, Spalane kalorie
Rodzaj napędu: Pas klinowy
Rodzaj: Orbitrek
Przeznaczenie: H - użytek domowy
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja: 24 miesiące

Dokumenty do pobrania

 • Instrukcja obsługi: Pobierz
 • Producent

 • Nazwa producenta/importera: MERACH
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 20 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Usługi

  Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

  Usługi realizowane przy dostawie kurierem

  Wniesienie


  Zamówione Towary są dostarczane do Klienta za pośrednictwem Dostawcy na adres wskazany w formularzu zamówienia.

  W przypadku niektórych Towarów, Klient ma możliwość zakupu dodatkowej usługi tj. wniesienia zamówionego Towaru przed próg drzwi pierwszego pomieszczenia znajdującego się w lokalu Klienta, pod adresem wskazanym w formularzu zamówienia, o czym każdorazowo informowany jest w trakcie składania zamówienia za pośrednictwem komunikatów zamieszczonych na stronie internetowej Sklepu.
  Dowiedz się więcej
  49 99

  Instrukcje

  Instrukcja obsługi Orbitrek magnetyczny MERACH MR-526-KO
  Orbitrek magnetyczny MERACH MR-526-KO
  Orbitrek magnetyczny MERACH MR-526-KO
  1 999 99
  199,99 zł x 10 rat 0%
  Sprawdź leasing dla firm
  U Ciebie
  W sklepie jutro

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 1999,99 zł
  1 999 99