MINI
NA IMPREZĘ
DUŻE
OUTDOOROWE
DO DOMU
SYSTEMY MULTIROOM
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 28 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | , |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Niebieski |
Legendarne brzmienie JBL z technologią AI Sound Boost
Wbudowany powerbank
Kolor: Niebieski
Legendarne brzmienie JBL z technologią AI Sound Boost
Wbudowany powerbank
Kolor: Niebieski
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 24 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | , |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Moro |
Sprawdź
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
|---|---|
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
Taniej o 118,24 zł
649,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
617,24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 28 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem USB |
| Zasilanie: | , |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Niebieski |
Sprawdź
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 20 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Niebieski |
Sprawdź
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Zielony |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 20 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Niebieski |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
349 zł
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 14 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 30 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
899 zł
Sprawdź
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 24 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Zielony |
Sprawdź
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 5 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm, Urządzenia ze złączem USB |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Różowy |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 20 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czerwony |
Sugerowana cena producenta:
229 zł
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 14 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czerwony |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 16 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Niebieski |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 16 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem USB |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Brązowy |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
|---|---|
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem USB |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
Sprawdź
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia z Wi-Fi |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Beżowy |
Sugerowana cena producenta:
6 499 zł
Sprawdź
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 4 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Niebiesko-granatowy |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 5 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem USB |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem HDMI |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Biały |
Sprawdź
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
|---|---|
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Niebieski |
Taniej o 118,24 zł
619,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
617,24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 18 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Szary |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 20 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Niebieski |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 20 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
Taniej o 730,03 zł
1 559,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
1 559,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź


