Odstąpienie od umowy

Informujemy, że zgodnie z obowiązującym prawem możesz odstąpić od umowy w terminie 14 dni od momentu odbioru zamówionego towaru, poprzez wypełnienie formularza online lub wysłanie oświadczenia odstąpienia, którego wzór znajdziesz tutaj.

Informuję o odstąpieniu od Umowy sprzedaży poniższych towarów/usług dodatkowych, zakupionych w sklepie internetowym www.mediaexpert.pl:

Jeśli chcesz otrzymać zwrot płatności za zamówienie na rachunek bankowy, wpisz jego numer w poniższe pola. Podanie numeru rachunku nie jest obowiązkowe, ale pozwoli nam jeszcze szybciej zwrócić Ci pieniądze.

Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

* - Pola obowiązkowe

Informacje dodatkowe:

  1. Przelew środków na rachunek bankowy jest najszybszą metodą rozliczenia zwrotu.
  2. Zwrot płatności nastąpi po dostarczeniu towaru (w przypadku zwrotu towaru), stanowiącego przedmiot zwrotu, na nasz adres.
  3. Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem.

Spółka TERG S.A. informuje, że na podstawie art. 34 ust. 4 ustawy o prawach konsumenta z dnia z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 827) oraz par. 9 ust.10 Regulaminu Sklepu Sprzedawca uprawniony jest do obciążenia Kupującego z tytułu zmniejszenia wartości towaru będącego wynikiem korzystania z towaru w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

Innymi słowy w celu stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru Kupujący powinien obchodzić się z towarem i sprowadzać go tylko w taki sposób, w jaki mógłby to zrobić w sklepie stacjonarnym.