| Rodzaj: | Mata piankowa, edukacyjna |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Pianka EVA |
Najtańsza dostawa:
18 złotych i 99 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
18 złotych i 99 groszy
| Rodzaj: | Pielucha |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Muślin |
| Wymiary [cm]: | 70 x 70 |
| Cechy: | Duża chłonność, Higieniczne i wygodne, Miękki w dotyku, Nie ociera, nie odparza i nie uczula... |
| Wyposażenie: | 3 x pieluszka |
| Rodzaj: | Saszetki na pokarm |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Folia HDPE + LDPE, BPA free |
| Wyposażenie: | 75 szt sterylnych saszetek na pokarm po 150ml, instrukcja obsługi |
Najtańsza dostawa:
9 złotych i 99 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
9 złotych i 99 groszy
| Rodzaj: | Detektor tętna płodu |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary [cm]: | 13 x 10 x 3.6 |
| Cechy: | Automatyczne wyłączanie, Ergonomiczny kształt, Intuicyjna obsługa, Kolorowy wyświetlacz LCD... |
| Wyposażenie: | 2 baterie AA |
| Rodzaj: | Ręcznik |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Włókno bambusa |
| Wymiary [cm]: | 16 x 15 x 2 |
| Cechy: | Miękki i delikatny, Wielokrotnego użytku |
| Wyposażenie: | 8 x ręcznik bambusowy |
| Rodzaj: | Detektor tętna płodu |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary [cm]: | 10 x 8.5 x 5 |
| Cechy: | Bezpieczny dla płodu i matki, Możliwość nagrania dźwięku bicia serca dziecka, Niewielka i przenośna konstrukcja... |
| Wyposażenie: | Bateria 9V, Zestaw słuchawkowy |
| Rodzaj: | Organizer na pieluchy |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Filc |
| Wymiary [cm]: | 38 x 26 x 18 |
| Cechy: | Idealny do przechowywania pieluszek, chusteczek, kremów, zabawek czy innych drobnych akcesoriów niemowlęcych... |
| Wyposażenie: | Organizer na akcesoria |
| Rodzaj: | Detektor tętna płodu |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary [cm]: | 6.5 x 11.9 x 5.4 |
| Cechy: | Automatyczne wyłączanie, Bezpieczny dla płodu i matki, Łatwa w użyciu, Ostrzeżenie o nieprawidłowym tętnie płodu... |
| Wyposażenie: | Bateria 9V, Przewód, Zestaw słuchawkowy |
| Rodzaj: | Łóżeczko turystyczne |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Aluminium, Poliester |
| Wymiary [cm]: | 123.5 x 77.5 x 70 |
| Cechy: | 2 poziomy ustawienia materaca, Funkcja kojca, Lekkie w przenoszeniu, Łóżeczko 3w1... |
| Wyposażenie: | 1 x łóżeczko, Materac, Torba do transportu |
| Rodzaj: | Łóżeczko turystyczne |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Aluminium, Poliester |
| Wymiary [cm]: | 123.5 x 77.5 x 70 |
| Cechy: | 2 poziomy ustawienia materaca, Funkcja kojca, Lekkie w przenoszeniu, Łóżeczko 3w1... |
| Wyposażenie: | 1 x łóżeczko, Materac, Torba do transportu |
| Rodzaj: | Prześcieradło |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Bawełna |
| Wymiary [cm]: | 50 x 83 |
| Cechy: | Miękki i przyjemny w dotyku, Możliwość prania w temperaturze 40 stopni, Nie podrażnia skóry, Prześcieradło posiada gumkę |
| Wyposażenie: | Brak |
| Rodzaj: | Prześcieradło |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Bawełna |
| Wymiary [cm]: | 50 x 83 |
| Cechy: | Miękki i przyjemny w dotyku, Możliwość prania w temperaturze 40 stopni, Nie podrażnia skóry, Prześcieradło posiada gumkę |
| Wyposażenie: | Brak |
| Rodzaj: | Szczotka dla niemowląt |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary [cm]: | 16.8 x 10.2 x 1.6 |
| Cechy: | Antypoślizgowa rączka, Naturalne, miękkie włosie |
| Wyposażenie: | 1 x szczotka |
| Rodzaj: | Szczotka dla niemowląt |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary [cm]: | 16.8 x 10.2 x 1.6 |
| Cechy: | Antypoślizgowa rączka, Naturalne, miękkie włosie |
| Wyposażenie: | 1 x szczotka |
W apce taniej
29,99 zł
| Rodzaj: | Nożyczki |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Wymiary [cm]: | 10 x 6 |
| Cechy: | Antypoślizgowa rączka, Bezpieczny i higieniczny |
| Wyposażenie: | 1 x etui |
| Rodzaj: | Cążki do paznokci |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Wymiary [cm]: | 8.5 x 3 |
| Cechy: | Bezpieczny i higieniczny, Ergonomiczny uchwyt |
| Wyposażenie: | Brak |
| Rodzaj: | Detektor tętna płodu |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary [cm]: | 13 x 10 x 3.6 |
| Cechy: | Automatyczne wyłączanie, Duży wyświetlacz LCD, Regulacja poziomu głośności z boku urządzenia, Wbudowany głośnik |
| Wyposażenie: | 1 x sonda, 2 baterie AA |
| Rodzaj: | Podkładka |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Wymiary [cm]: | 40 x 26.5 |
| Cechy: | Antypoślizgowa powierzchnia, Miękki w dotyku, Można myć w zmywarce, Składane |
| Wyposażenie: | Brak |
| Rodzaj: | Ręcznik |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Bawełna |
| Wymiary [cm]: | 100 x 100 |
| Cechy: | Bezpieczny dla skóry, Duża chłonność, Kaptur, Miękki i przyjemny w dotyku, Możliwość prania w temperaturze 40 stopni... |
| Wyposażenie: | 1 x ręcznik 100 x 100 cm |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj: | Pielucha |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Bawełna |
| Wymiary [cm]: | 70 x 70 |
| Cechy: | Miękki w dotyku |
| Wyposażenie: | 2 x pieluszka |
| Rodzaj: | Pielucha |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Bawełna |
| Wymiary [cm]: | 70 x 70 |
| Cechy: | Miękki w dotyku |
| Wyposażenie: | 2 x pieluszka |
| Rodzaj: | Pojemnik na mleko |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary [cm]: | 10 x 13 x 11 |
| Cechy: | Idealny podczas podróży i na spacerze, Nie zawiera BPA (Bisfenolu A), Pozwala przygotować pokarm na bieżąco... |
| Wyposażenie: | 1 x pojemnik na mleko w proszku |
| Rodzaj: | Mata antypoślizgowa |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Winyl |
| Wymiary [cm]: | 55 x 35 |
| Cechy: | Łatwa w użyciu, Nie zawiera ftalanów, Zapobiega poślizgnięciu się dziecka podczas kąpieli... |
| Wyposażenie: | 1 x mata antypoślizgowa |
| Rodzaj: | Pojemnik na mleko |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Wymiary [cm]: | 12 x 8 x 15 |
| Cechy: | Hermetyczne zamknięcie pojemników, Idealny podczas podróży i na spacerze, Nie zawiera BPA (Bisfenolu A)... |
| Wyposażenie: | 1 x pojemnik na mleko w proszku, Łyżeczka |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Gąbka do kąpieli |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Poliuretan |
| Wymiary [cm]: | 10.4 x 8 x 2 |
| Cechy: | Dzięki właściwościom hipoalergicznym odpowiednia dla wrażliwej skóry, Nie podrażnia skóry, Nie zawiera lateksu... |
| Wyposażenie: | Gąbka |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Wymienna siateczka |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Wymiary [cm]: | 3 x 14.5 x 8.8 |
| Cechy: | Łatwa w czyszczeniu, Nie zawiera BPA (Bisfenolu A), Niejednolita powierzchnia, Specjalne otwory w ustniku |
| Wyposażenie: | 1 x wymienna siateczka |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
