Kod: 2121044
| Wiek dziecka: | 6 - 36 m |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 15 |
| Materiał wykonania: | Poliester, Stal, Tworzywo PP |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja tacy, Składane |
| Dodatkowe informacje: | Kompaktowe po złożeniu, Konstrukcja, która "rośnie" razem z dzieckiem, Łatwe w czyszczeniu... |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 68.2 x 55 x 86.5 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Wiek dziecka: | 6 m - 6 lat |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 25 |
| Materiał wykonania: | Stal, Tworzywo PVC |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja tacy, Regulacja wysokości |
| Dodatkowe informacje: | Antypoślizgowe nogi, Ergonomiczny kształt, Łatwe w czyszczeniu |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 60 x 61 x 91 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Wiek dziecka: | 6-36 m |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 15 |
| Materiał wykonania: | Poliester, Stal, Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja oparcia, Regulacja tacy, Składane |
| Dodatkowe informacje: | Łatwe w czyszczeniu, Zdejmowana tacka |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 75 x 58 x 93 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Wiek dziecka: | 0+ |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 15 |
| Materiał wykonania: | Poliester, Stal, Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja oparcia, Regulacja tacy, Regulacja wysokości, Składane |
| Dodatkowe informacje: | Funkcja automatycznego wykrywania ruchu dziecka, Funkcja bujaczka |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 83 x 61 x 103 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.


