ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 19.2 kg |
| Skład: | Mieszanka mięśni jagnięcych i podrobów jagnięcych, Mieszanka mięśni wołowych i podrobów wołowych... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 16%, Tłuszcz surowy 11%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 70%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Minerały, Witaminy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
Smak: Jagnięcina
Liczba sztuk w opakowaniu: 24
Smak: Jagnięcina
Liczba sztuk w opakowaniu: 24
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 12.8 kg |
| Skład: | Mieszanka mięśni jagnięcych i podrobów jagnięcych, Mieszanka mięśni wołowych i podrobów wołowych... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 16%, Tłuszcz surowy 11%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 70%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Minerały, Witaminy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 16 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 6.4 kg |
| Skład: | Mieszanka mięśni jagnięcych i podrobów jagnięcych, Mieszanka mięśni wołowych i podrobów wołowych... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 16%, Tłuszcz surowy 11%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 70%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Minerały, Witaminy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina, Indyk i Wołowina |
| Waga: | 15.6 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 35%, Wątroba wieprzowa 9%, Jagnięcina 7%, Wołowina 7%, Warzywa... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 7.5%, Roślinne ekstrakty białkowe, Zawartość tłuszczu 5.2%, Materia nieorganiczna 1.8%, Wilgotność 82%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne 0.6%, Witamina E, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 156 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina i kurczak |
| Waga: | 15.6 kg |
| Skład: | Kurczak 14%, Kawałki bogate w kurczaka, Kawałki bogate w mieszankę jagnięciny i wątróbki... |
| Składniki analityczne: | Białko 8.5%, Roślinne ekstrakty białkowe, Guma kasja, Materia nieorganiczna 2%, Wilgotność 83.4%, Włókno surowe 0.3%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Witamina D3 (cholekalcyferol), Witamina E (tokoferol), Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 156 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina z borówką i żurawiną |
| Waga: | 15 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 65%, Jagnięcina 4%, Borówka amerykańska 2%, Żurawina 2% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 9%, Tłuszcz surowy 7%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.8% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.3%, Witamina D3 (cholekalcyferol), Witamina E (tokoferol) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 30 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 15 kg |
| Skład: | Jagnięcina 65%, Rosół jagnięcy |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 10%, Tłuszcz surowy 6%, Popiół surowy 2%, Wilgotność 79%, Włókno surowe 0.6% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.3%, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 30 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina z marchewką |
| Waga: | 15 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 65%, Marchew 4%, Ryż naturalny brązowy 4%, Rosół, Warzywa |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 10%, Tłuszcz surowy 7%, Olej lniany 0.2%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.8% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.3%, Witamina D3 (cholekalcyferol), Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 30 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina z marchewką |
| Waga: | 4.5 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 65%, Marchew 4%, Ryż naturalny brązowy 4%, Rosół |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 10%, Tłuszcz surowy 7%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.8% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.3%, Witamina D3 (cholekalcyferol), Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 30 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Junior |
|---|---|
| Smak: | Drób, Jagnięcina i wątróbka, Kurczak, Wołowina i wątróbka |
| Waga: | 14.4 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 45%, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko 8.5%, Roślinne ekstrakty białkowe, Zawartość tłuszczu 7%, Guma kasja, Materia nieorganiczna 2.5%... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Fosfor 0.3%, Jednowodny siarczan cynku, Jednowodny siarczan manganu, Jednowodny siarczan żelaza... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 144 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina z ryżem |
| Waga: | 30 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dehydratyzowana jagnięcina 40%, Ryż 38%, Drożdże piwne, Jukka Mojave, Mąka grochowa, Nasiona ostropestu plamistego... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Zawartość tłuszczu 14%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.5%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.7%, Beta glukany... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.9%, Lactobacillus helveticus (inaktywowany), Siarczan chondroityny, Sód 0.4%, Wapń 1.3% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 30 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 30 kg |
| Skład: | Dehydratyzowana jagnięcina 40%, Ryż 35%, Drożdże piwne, Jukka Mojave, Mąka grochowa, Nasiona ostropestu plamistego... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Zawartość tłuszczu 16%, Ekstrakty z tokoferolu z olejów roślinnych, Kwasy tłuszczowe Omega 3... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk organiczny, D-pantotenian wapnia, Fosfor 1%, Jod, L-karnityna, Mangan organiczny... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 30 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina z ryżem |
| Waga: | 30 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Dehydratyzowana jagnięcina 42%, Ryż 35%, Hydrolizowane drożdże 0.5%, Drożdże piwne, Ekstrakt z rozmarynu, Jukka Mojave... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 28%, Zawartość tłuszczu 16%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.8%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.2%, Beta glukany... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk organiczny, D-pantotenian wapnia, Fosfor 1%, Fruktooligosacharydy, Glukozamina, Jod... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 30 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Senior,Junior |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina z wieprzowiną i wołowiną |
| Waga: | 42 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Wołowina 16%, Dehydratyzowana jagnięcina 15%, Dehydratyzowana wieprzowina 8%, Surowa wieprzowina 2%, Świeży jarmuż... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 27%, Oleje i tłuszcze surowe 16%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.3%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.2%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek choliny, Chlorek potasu, Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 1.1%, Miedź, Niacyna, Sól, Tauryna, Wapń 1.6%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 21 |
Wartość poza zestawem:
1 551,27 zł
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 9.6 kg |
| Skład: | Kurczak 42%, Jagnięcina 4%, Dzika róża, Mięta, Nerka 4%, Cykoria, Pietruszka |
| Składniki analityczne: | Białko 7.5%, Zawartość tłuszczu 5%, Olej z łososia 0.35%, Popiół surowy 2%, Wilgotność 82%, Włókno surowe 0.2% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Minerały, Witamina A, Witamina D3 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Siemię lniane 3%, Algi 0.5%, Jagody, Mączka z mięsa jagnięcego 30%, Żółty groszek, Borówki, Ciecierzyca, Cytrusy... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 29%, Zawartość tłuszczu 18%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 1.1%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.3%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek choliny, Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 1.3%, Fruktooligosacharydy, Inulina, Jod, Mangan, Miedź... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 30 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina z ryżem |
| Waga: | 30 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Jagnięcina 35%, Suszone borówki, Hydrolizowana wątróbka z kurczaka, Drożdże browarnicze, Hydrolizat muszli skorupiaków... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Zawartość tłuszczu 13%, Ekstrakty z tokoferolu z olejów roślinnych, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.2%... |
| Witaminy i minerały: | Aminokwasowy chelat manganowy, Biotyna, Chelat aminokwasowy miedzi, Chelat żelazowo-aminokwasowy, Chlorek choliny... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 30 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior,Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina z dynią i borówkami |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Jagnięcina 24%, Śledź, Suszona dynia 5%, Łuski i nasiona babki płesznik 0.3%, Kurkuma 0.2%, Suszona marchewka... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 35%, Tłuszcz surowy 20%, Ekstrakty z tokoferolu z olejów roślinnych, Kwasy tłuszczowe Omega 6 3.4%... |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Cynk, D-pantotenian wapnia, DL-metionina, Fosfor 0.91%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 30 |
Wartość poza zestawem:
1 374,00 zł
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina z dynią i borówkami |
| Waga: | 2.52 kg |
| Skład: | Gicz jagnięca 50%, Śledź, Wątroba jagnięca, Dynia 5%, Borówki 4%, Bataty, Gotowane kurze jaja |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11%, Tłuszcz surowy 7%, Popiół surowy 2.4%, Wilgotność 75%, Włókno surowe 1% |
| Witaminy i minerały: | Chlorek choliny, Cynk, DL-metionina, Hydrat, L-karnityna, Mangan, Miedź, Selen, Tauryna, Witamina A, Witamina E, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 18 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Drób, Jagnięcina, Kurczak, Wołowina |
| Waga: | 14.4 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 40%, Kurczak 14%, Wątroba wieprzowa 9%, Jagnięcina 6%, Wołowina 6%... |
| Składniki analityczne: | Białko 8.5%, Roślinne ekstrakty białkowe, Zawartość tłuszczu 5.2%, Guma kasja, Materia nieorganiczna 2%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne 0.6%, Witamina E, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 144 |

