ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Senior |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 4 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.2 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Nasiona, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Oleje i tłuszcze, Białko 31.1%, Błonnik surowy 12.2%, Popiół surowy 5.5%, Przeciwutleniacze, Zawartość tłuszczu 10.4% |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Cynk, Fosfor 0.61%, Jod, L-karnityna, Magnez 0.10%, Mangan, Miedź, Minerały, Potas 0.84%, Selen... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Niska zawartość tłuszczu i małokaloryczna
Bogaty i zrównoważony skład
Niska zawartość tłuszczu i małokaloryczna
Bogaty i zrównoważony skład
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 3 kg |
| Skład: | Kukurydza, Łuski i nasiona psyllium, Gluten kukurydziany, Gluten pszenny, Hydrolizat skorupiaków, Pszenica... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11%, Hydrolizat białka zwierzęcego, Suszone białko drobiowe, Tłuszcz surowy 7.5%, Tłuszcze zwierzęce... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor, Siarka, Sole mineralne, Wapń 0.3%, Witamina A |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina z ryżem |
| Waga: | 15 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.8 |
| Skład: | Ryż 16%, Kukurydza, Ekstrakt z małży zielonowargowych 0.1%, Jęczmień, Mączka rybna, Proso Milo, Proso żółte... |
| Składniki analityczne: | Tłuszcz drobiowy, Beta glukany 0.06%, Białko surowe 21.5%, Hydrolizat białka, Olej rybny, Popiół surowy 5.7%... |
| Witaminy i minerały: | Chelat aminokwasowy cynku, Chlorek potasu, Chlorek sodu, Cynk, Fosfor 0.9%, Jod, Miedź, Selen, Tlenek cynku, Wapń 1.1%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

