ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
| Rodzaj karmy: | Sucha, Senior, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 15 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Jęczmień, Kukurydza pełnoziarnista, Mączka mięsno-kostna, Mielony korzeń cykorii, Ryż |
| Składniki analityczne: | Białko 21%, Hydrolizowane białko drobiowe, Hydrolizowane białko zwierzęce, Suszone białko drobiowe, Tłuszcz drobiowy... |
| Witaminy i minerały: | Antyoksydanty, Biotyna, Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.85%, Jod, Kwas foliowy, L-karnityna, Mangan, Miedź... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z indykiem |
| Waga: | 1 kg |
| Skład: | Wołowina 55%, Indyk 10%, Banan 2%, Jabłko 2%, Marchew 2%, Borówki 1%, Maliny 1%, Drożdże piwne suszone 0.4%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 36%, Tłuszcz surowy 10%, Beta glukany 0.05%, Białko serwatkowe, Celuloza sproszkowana... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.5%, Fruktooligosacharydy 0.2%, Glukozamina, Glutamina... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Przewidywana dostępność: 03.06.2026
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Mięsny, Warzywny |
| Waga: | 3 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Kukurydza, Digest, Łuski grochu, Gluten pszenny, Jęczmień, Mączka sojowa, Suszone wysłodki buraczane |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 29%, Suszone białko drobiowe, Tłuszcz surowy 9%, Celuloza, Popiół surowy 7.5%, Tłuszcz wieprzowy... |
| Witaminy i minerały: | Jodan wapnia, Minerały, Pięciowodny siarczan miedzi, Selenin sodu, Siarczan cynku, Siarczan manganu, Siarczan żelaza... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 4 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Kurczak 6%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Warzywa, Mięczaki i skorupiaki, Nasiona... |
| Składniki analityczne: | Roślinne ekstrakty białkowe, Oleje i tłuszcze, Białko 24.8%, EPA 0.35%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 3%, Olej rybi 2.2%... |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Fosfor 0.55%, Glukozamina, Magnez 0.14%, Minerały, Potas 0.9%, Siarczan chondroityny, Sód 0.3%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Senior |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 4 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.2 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Nasiona, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Oleje i tłuszcze, Białko 31.1%, Błonnik surowy 12.2%, Popiół surowy 5.5%, Przeciwutleniacze, Zawartość tłuszczu 10.4% |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Cynk, Fosfor 0.61%, Jod, L-karnityna, Magnez 0.10%, Mangan, Miedź, Minerały, Potas 0.84%, Selen... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 3 kg |
| Skład: | Kukurydza, Łuski i nasiona psyllium, Gluten kukurydziany, Gluten pszenny, Hydrolizat skorupiaków, Pszenica... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11%, Hydrolizat białka zwierzęcego, Suszone białko drobiowe, Tłuszcz surowy 7.5%, Tłuszcze zwierzęce... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor, Siarka, Sole mineralne, Wapń 0.3%, Witamina A |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina z ryżem |
| Waga: | 15 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.8 |
| Skład: | Ryż 16%, Kukurydza, Ekstrakt z małży zielonowargowych 0.1%, Jęczmień, Mączka rybna, Proso Milo, Proso żółte... |
| Składniki analityczne: | Tłuszcz drobiowy, Beta glukany 0.06%, Białko surowe 21.5%, Hydrolizat białka, Olej rybny, Popiół surowy 5.7%... |
| Witaminy i minerały: | Chelat aminokwasowy cynku, Chlorek potasu, Chlorek sodu, Cynk, Fosfor 0.9%, Jod, Miedź, Selen, Tlenek cynku, Wapń 1.1%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

