ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina z ryżem |
| Waga: | 9 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Ryż 53%, Częściowo hydrolizowane drożdże, Mączka chleba świętojańskiego, Wysłodki buraczane |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 20%, Suszone białko jagnięce 25%, Oleje i tłuszcze, Zawartość tłuszczu 11%, Popiół surowy 8.2%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk (uwodniony glicynowy chelat cynku (postać stała)), D-pantotenian wapnia, Fosfor 1.1%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
Liczba sztuk w opakowaniu: 3
Liczba sztuk w opakowaniu: 3
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Owady |
| Waga: | 9 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Mączka z grochu, Owady 10%, Hydrolizowane drożdże, Mączka chleba świętojańskiego, Suszone ziemniaki, Wysłodki buraczane |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 22%, Białko ziemniaczane, Oleje i tłuszcze, Zawartość tłuszczu 12%, Popiół surowy 6.2%, Włókno surowe 2.5% |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk (uwodniony glicynowy chelat cynku (postać stała)), D-pantetonian wapnia, Fosfor 0.65%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 45 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.5 |
| Skład: | Świeże mięso drobiowe 50%, Suszone mięso drobiowe 21%, Hydrolizowana wątroba 3%, Juka, Kukurydza, Rumianek 0.03%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Olej z łososia 1%, Oleje i tłuszcze surowe 20%, Tłuszcz drobiowy, Konserwanty, Popiół surowy 6.2%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, Fosfor 0.9%, Jod, Kwas foliowy, Mangan, Miedź, Pantotenian wapnia, Selen, Wapń 1.3%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 18 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 30 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.5 |
| Skład: | Świeże mięso drobiowe 50%, Suszone mięso drobiowe 21%, Hydrolizowana wątroba 3%, Juka, Kukurydza, Rumianek 0.03%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Olej z łososia 1%, Oleje i tłuszcze surowe 20%, Tłuszcz drobiowy, Konserwanty, Popiół surowy 6.2%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, Fosfor 0.9%, Jod, Kwas foliowy, Mangan, Miedź, Pantotenian wapnia, Selen, Wapń 1.3%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 15 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.5 |
| Skład: | Świeże mięso drobiowe 50%, Suszone mięso drobiowe 21%, Hydrolizowana wątroba 3%, Juka, Kukurydza, Rumianek 0.03%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Olej z łososia 1%, Oleje i tłuszcze surowe 20%, Tłuszcz drobiowy, Konserwanty, Popiół surowy 6.2%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, Fosfor 0.9%, Jod, Kwas foliowy, Mangan, Miedź, Pantotenian wapnia, Selen, Wapń 1.3%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Smak: | Indyk z groszkiem |
|---|---|
| Waga: | 37.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Świeży indyk 40%, Suszony indyk 10%, Ryż 8%, Wątróbka z kurczaka, Aronia 0.2%, Groszek 10%, Mniszek lekarski 0.05%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 27%, Zawartość tłuszczu 12%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 0.85%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.7%, Beta glukany... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 1.1%, Kolagen, Probiotyki Enterococcus faecium, Siarczan chondroityny, Wapń 1.6% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 15 |
Wartość poza zestawem:
568,50 zł
| Smak: | Indyk z groszkiem |
|---|---|
| Waga: | 25 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Świeży indyk 40%, Suszony indyk 10%, Ryż 8%, Wątróbka z kurczaka, Aronia 0.2%, Groszek 10%, Mniszek lekarski 0.05%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 27%, Zawartość tłuszczu 12%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 0.85%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.7%, Beta glukany... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 1.1%, Kolagen, Probiotyki Enterococcus faecium, Siarczan chondroityny, Wapń 1.6% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
Wartość poza zestawem:
379,00 zł
| Smak: | Indyk z groszkiem |
|---|---|
| Waga: | 12.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Świeży indyk 40%, Suszony indyk 10%, Ryż 8%, Wątróbka z kurczaka, Aronia 0.2%, Groszek 10%, Mniszek lekarski 0.05%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 27%, Zawartość tłuszczu 12%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 0.85%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.7%, Beta glukany... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 1.1%, Kolagen, Probiotyki Enterococcus faecium, Siarczan chondroityny, Wapń 1.6% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z marchewką |
| Waga: | 300 g |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 50%, Warzywa 4% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 10%, Tłuszcz surowy 4.5%, Popiół surowy 1.8%, Wilgotność 81%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Składniki mineralne, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina z wątróbką |
| Waga: | 300 g |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 50% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 10%, Oleje i tłuszcze surowe 4.5%, Popiół surowy 1.8%, Wilgotność 81%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Składniki mineralne, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Dziczyzna z marchewką |
| Waga: | 300 g |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 50%, Warzywa 4% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 10%, Tłuszcz surowy 4.5%, Popiół surowy 1.8%, Wilgotność 81%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Składniki mineralne, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Drób z rybą i wątróbką |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 2 |
| Skład: | Hydrolizowana wątroba 3%, Drób 50%, Juka, Kukurydza, Ostropest plamisty 0,075%, Suszone mięso drobiowe 22.5%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 28%, Oleje i tłuszcze surowe 20%, Olej łososiowy 1%, Popiół surowy 6%, Włókno surowe 3% |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, Fosfor 0.9%, Glukozamina 0.06%, Jod, Kwas foliowy, L-karnityna 150 mg, Mangan, Miedź... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Cielęcina z warzywami |
| Waga: | 300 g |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 50%, Warzywa 4% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 10%, Tłuszcz surowy 4.5%, Popiół surowy 1.8%, Wilgotność 81%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Składniki mineralne, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Hipoalergiczna, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 2 |
| Skład: | Jagnięcina 31% (18% jagnięcina świeża, 13% jagnięcina suszona), 23% indyk suszony, ziemniaki, bataty, olej z łososia 9%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe: 31%, Tłuszcz surowy: 18%, Popiół surowy: 10%, Włókno surowe: 4%, Wilgotność: 9% |
| Witaminy i minerały: | Witamina A (3a672a) 25.000IU, witamina D3 (3a671) 1.750IU, witamina E (3a700i) 200mg, witamina B6 (3a831) 2mg... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Senior |
|---|---|
| Smak: | Mięsny |
| Waga: | 2.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.4 |
| Skład: | Świeże mięso drobiowe 50%, Hydrolizowana wątroba 3%, Dzika róża 0.03%, Jaja kurze, Juka, Korzeń cykorii 0.2%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 23%, Oleje i tłuszcze surowe 12.5%, Tłuszcz drobiowy, Konserwanty, Olej łososiowy, Popiół surowy 4.9%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, Fosfor 0.7%, Glukozamina 0.03%, Jod, Kwas foliowy, Mangan, Miedź, Niacynamid... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

