ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina i serca gęsi |
| Waga: | 6 kg |
| Skład: | Gęś 40%, Wołowina 40%, Marchew 1%, Rosół, Awokado, Borówka amerykańska, Gruszka, Jukka Mojave, Nasiona babki płesznik... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11%, Tłuszcz surowy 7.5%, Zawartość tłuszczu 9%, Popiół 2%, Wilgotność 76%, Włókno 0.8% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Siarczan chondroityny, Substancje mineralne, Wapń 0.3%, Witamina E (tokoferol) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 20 |
80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
Wspierająca odporność i trawienie
Liczba sztuk w opakowaniu: 20
Smak: Wołowina i serca gęsi
80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego
Wspierająca odporność i trawienie
Liczba sztuk w opakowaniu: 20
Smak: Wołowina i serca gęsi
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z indykiem |
| Waga: | 4.8 kg |
| Skład: | Wieprzowina 53%, Bulion z indyka 29%, Indyk 15% |
| Składniki analityczne: | Tłuszcz 5%, Białko 10.5%, Olej z krokosza, Popiół 2.5%, Wilgotność 79%, Włókno: 0.4% |
| Witaminy i minerały: | Węglan wapnia |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jeleń i kaczka |
| Waga: | 3 kg |
| Skład: | Jeleń 40%, Kaczka 40%, Batat 1%, Rosół, Groszek 0.5%, Żurawina 3%, Gruszka, Jukka Mojave, Nasiona babki płesznik... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11%, Tłuszcz surowy 7.5%, Popiół surowy 2%, Wilgotność 76%, Włókno surowe 1% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.25%, Siarczan chondroityny, Substancje mineralne, Wapń 0.3% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina i serca gęsi |
| Waga: | 3 kg |
| Skład: | Gęś 40%, Wołowina 40%, Marchew 1%, Rosół, Awokado, Borówka amerykańska, Gruszka, Jukka Mojave, Nasiona babki płesznik... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11%, Tłuszcz surowy 7.5%, Zawartość tłuszczu 9%, Popiół 2%, Wilgotność 76%, Włókno 0.8% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Siarczan chondroityny, Substancje mineralne, Wapń 0.3%, Witamina E (tokoferol) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 19.2 kg |
| Skład: | Jagnięcina 65%, Rosół jagnięcy |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 10%, Tłuszcz surowy 6%, Popiół surowy 2%, Wilgotność 79%, Włókno surowe 0.6% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.3%, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Kaczka |
| Waga: | 400 g |
| Skład: | Kaczka 65%, Rosół z kaczki |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 9%, Tłuszcz surowy 7%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 79%, Włókno surowe 1% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.25%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.3%, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Dziczyzna |
| Waga: | 400 g |
| Skład: | Dzik 65%, Rosół z dzika |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 10%, Tłuszcz surowy 7%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 79%, Włókno surowe 0.6% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.3%, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wieprzowina |
| Waga: | 4.44 kg |
| Skład: | Wieprzowina 46%, Kurczak 16%, Jaja 6%, Ryż naturalny brązowy 2.5%, Suszone drożdże piwne 0.5%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 12%, Oleje i tłuszcze surowe 8%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 1%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.5%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, L-karnityna, Miedź, Tauryna, Wapń 0.3%, Witamina C (kwas askorbinowy), Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wieprzowina |
| Waga: | 400 g |
| Skład: | Wieprzowina 46%, Kurczak 15%, Jaja 6%, Ryż naturalny brązowy 2.5%, Suszone drożdże piwne 0.5%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 12%, Oleje i tłuszcze surowe 8%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 1%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.5%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, L-karnityna, Miedź, Tauryna, Wapń 0.3%, Witamina C (kwas askorbinowy), Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 9.6 kg |
| Skład: | Jagnięcina 65%, Rosół jagnięcy |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 10%, Tłuszcz surowy 6%, Popiół surowy 2%, Wilgotność 79%, Włókno surowe 0.6% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.3%, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wieprzowina |
| Waga: | 2.22 kg |
| Skład: | Wieprzowina 46%, Kurczak 16%, Jaja 6%, Ryż naturalny brązowy 2.5%, Suszone drożdże piwne 0.5%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 12%, Oleje i tłuszcze surowe 8%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 1%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.5%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, L-karnityna, Miedź, Tauryna, Wapń 0.3%, Witamina C (kwas askorbinowy), Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wieprzowina |
| Waga: | 4.8 kg |
| Skład: | Wieprzowina 46%, Kurczak 15%, Jaja 6%, Ryż naturalny brązowy 2.5%, Suszone drożdże piwne 0.5%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 12%, Oleje i tłuszcze surowe 8%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 1%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.5%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, L-karnityna, Miedź, Tauryna, Wapń 0.3%, Witamina C (kwas askorbinowy), Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina i warzywa |
| Waga: | 10 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.4 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 10%, Zboża pełnoziarniste 64%, Produkty pochodzenia roślinnego |
| Składniki analityczne: | Białko 20%, Oleje i tłuszcze, Tłuszcz surowy 10%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.1%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.5%... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Jednowodny siarczan manganu, Jednowodny siarczan żelaza... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Indyk |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 43%, Drożdże 1.5%, Groszek, Produkty pochodzenia roślinnego |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Tłuszcz surowy 17%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.15%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.2%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Siarczan chondroityny 0.03%, Substancje mineralne, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina i warzywa |
| Waga: | 10 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.4 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 10%, Zboża pełnoziarniste 64%, Produkty pochodzenia roślinnego |
| Składniki analityczne: | Białko 20%, Oleje i tłuszcze, Tłuszcz surowy 10%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.1%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.5%... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Jednowodny siarczan manganu, Jednowodny siarczan żelaza... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Indyk |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 43%, Drożdże 1.5%, Groszek, Produkty pochodzenia roślinnego |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Tłuszcz surowy 17%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.15%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.2%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Siarczan chondroityny 0.03%, Substancje mineralne, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina i warzywa |
| Waga: | 10 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.4 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 10%, Zboża pełnoziarniste 64%, Produkty pochodzenia roślinnego |
| Składniki analityczne: | Białko 20%, Oleje i tłuszcze, Tłuszcz surowy 10%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.1%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.5%... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Jednowodny siarczan manganu, Jednowodny siarczan żelaza... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Indyk |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 43%, Drożdże 1.5%, Groszek, Produkty pochodzenia roślinnego |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Tłuszcz surowy 17%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.15%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.2%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Siarczan chondroityny 0.03%, Substancje mineralne, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina i warzywa |
| Waga: | 10 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.4 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 10%, Zboża pełnoziarniste 64%, Produkty pochodzenia roślinnego |
| Składniki analityczne: | Białko 20%, Oleje i tłuszcze, Tłuszcz surowy 10%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.1%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.5%... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Jednowodny siarczan manganu, Jednowodny siarczan żelaza... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Indyk |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 43%, Drożdże 1.5%, Groszek, Produkty pochodzenia roślinnego |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Tłuszcz surowy 17%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.15%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.2%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Siarczan chondroityny 0.03%, Substancje mineralne, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina i warzywa |
| Waga: | 10 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.4 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 10%, Zboża pełnoziarniste 64%, Produkty pochodzenia roślinnego |
| Składniki analityczne: | Białko 20%, Oleje i tłuszcze, Tłuszcz surowy 10%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.1%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.5%... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Jednowodny siarczan manganu, Jednowodny siarczan żelaza... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Indyk |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 43%, Drożdże 1.5%, Groszek, Produkty pochodzenia roślinnego |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Tłuszcz surowy 17%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.15%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.2%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Siarczan chondroityny 0.03%, Substancje mineralne, Witamina A... |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina i serca |
| Waga: | 4.8 kg |
| Skład: | Wieprzowina 53%, Bulion wołowy 29%, Serca 15% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 10.5%, Tłuszcz surowy 5%, Olej z krokosza, Popiół surowy 1.8%, Wilgotność 77%, Włókno surowe 0.4% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jednowodny siarczan manganu, Pięciowodny siarczan miedzi, Witamina D3 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |

