ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 3.2 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 32 |
| Składniki analityczne: | Białko 10%, Oleje i tłuszcze, Popiół surowy 2%, Wilgotność 80%, Włókno surowe 0.3%, Zawartość tłuszczu 7% |
| Witaminy i minerały: | Aminokwas miedzi, Jednowodny siarczan manganu, Jodan wapnia, Jodowany siarczan cynku, Minerały, Witamina D3 200 j.m |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 63%, Wieprzowina, Jagnięcina 8%, Kurczak, Wołowina |
Liczba sztuk w opakowaniu: 32
Smak: Jagnięcina
Liczba sztuk w opakowaniu: 32
Smak: Jagnięcina
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Indyk z łososiem |
| Waga: | 3.2 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 32 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11.2%, Popiół surowy 1.8%, Wilgotność 81%, Włókno surowe 0.5%, Zawartość tłuszczu 5% |
| Witaminy i minerały: | Chlorek sodu, Tauryna, Węglan wapnia |
| Skład: | Indyk 45%, Łosoś 7.5%, Pstrąg |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kaczka |
| Waga: | 2 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 20 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 9%, Oleje i tłuszcze, Popiół surowy 1.6%, Tłuszcz surowy 5%, Wilgotność 80%, Włókno surowe 0.8% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Tauryna, Wapń 0.3%, Witamina D3, Witamina E |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 65%, Suszony tymianek 0.01%, Kaczka 4% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z kurczakiem i kaczymi sercami |
| Waga: | 4.8 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Skład: | Wątróbka drobiowa 20%, Wołowina 37%, Serca kacze 8%, Chlorek sodu, Węglan wapnia |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z indykiem i królikiem |
| Waga: | 4.8 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Składniki analityczne: | Białko 11.5%, Sole mineralne 1.8%, Tłuszcz 6.5%, Wilgotność 79%, Włókno 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Węglan wapnia |
| Skład: | Wołowina 46%, Indyk 17%, Królik 14% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z indykiem i krewetkami |
| Waga: | 4.8 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Składniki analityczne: | Białko 11.5%, Błonnik 0.5%, Popiół surowy 1.4%, Wilgotność 79%, Zawartość tłuszczu 6.5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Tauryna, Węglan wapnia, Witamina D3 |
| Skład: | Bulion 31%, Wołowina 35%, Indyk 29%, Krewetki 4% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z indykiem i królikiem |
| Waga: | 2.4 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Składniki analityczne: | Białko 11.5%, Popiół surowy 1.8%, Wilgotność 79%, Włókno surowe 0.5%, Zawartość tłuszczu 6.5% |
| Witaminy i minerały: | Chlorek sodu, Jednowodny siarczan cynku, Jednowodny siarczan żelaza, Jodan wapnia, Węglan wapnia, Witamina D3 200 j.m |
| Skład: | Wołowina 34%, Indyk 17%, Królik 14% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Wołowina |
| Waga: | 2.4 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Składniki analityczne: | Białko 11.5%, Popiół surowy 1.8%, Tłuszcz 6.5%, Wilgotność 79%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Chlorek sodu, Cynk, Jod, Mangan, Tauryna, Węglan wapnia, Witamina D3 |
| Skład: | Wołowina 65% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z sarniną i borówkami |
| Waga: | 4.8 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Skład: | Wołowina 57%, Sarna 8%, Borówka 1%, Węglan wapnia |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z indykiem i królikiem |
| Waga: | 4.8 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Składniki analityczne: | Białko 11%, Popiół surowy 2.4%, Wilgotność 79%, Włókno surowe 0.5%, Zawartość tłuszczu 6% |
| Witaminy i minerały: | Chlorek sodu, Tauryna, Węglan wapnia |
| Skład: | Królik 10%, Kurczak 44%, Serca indycze 16% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Indyk z kurczakiem i krewetkami |
| Waga: | 2.4 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Składniki analityczne: | Białko 11%, Błonnik 0.5%, Popiół surowy 2.4%, Tłuszcz 6%, Tłuszcz z kurczaka, Wilgotność 79% |
| Witaminy i minerały: | Chlorek sodu, Tauryna, Węglan wapnia |
| Skład: | Indyk 40%, Kurczak 21%, Krewetki 6% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina, Królik, Kurczak, Wołowina |
| Waga: | 12.24 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Składniki analityczne: | Białko 11.5%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 0.4%, Popiół surowy 2.5%, Roślinne ekstrakty białkowe, Tłuszcz surowy 2.5%... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Monohydrat siarczanu manganu, Monohydrat siarczanu żelaza... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 14%, Ryby i produkty rybne, Aromaty, Królik 4%, Kurczak 8%, Wołowina 4%... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Indyk |
| Waga: | 2.4 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Skład: | Indyk 57%, Jagnięcina 10%, Chlorek sodu, Tłuszcz z kurczaka, Węglan wapnia |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z indykiem |
| Waga: | 200 g |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Składniki analityczne: | Białko 10.5%, Olej rybny, Olej rzepakowy, Olej szafranowy, Popiół surowy 1.8%, Tłuszcz surowy 6.3%, Wilgotność 80%... |
| Witaminy i minerały: | Aminokwas miedzi, Jodan wapnia, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny), Monohydrat siarczanu, Tauryna, Witamina D3 |
| Skład: | Indyk 30%, Wołowina 33% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z kurczakiem i królikiem |
| Waga: | 200 g |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Składniki analityczne: | Białko 10.5%, Olej rybny, Olej rzepakowy, Olej szafranowy, Popiół surowy 1.8%, Tłuszcz surowy 6.3%, Wilgotność 80%... |
| Witaminy i minerały: | Aminokwas miedzi, Jednowodny siarczan cynku, Jednowodny siarczan manganu, Jodan wapnia, Minerały, Witamina D3 200 j.m |
| Skład: | Kurczak 24%, Wołowina 27%, Podroby z królika 12% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z kurczakiem |
| Waga: | 4.8 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Składniki analityczne: | Białko 10%, Popiół surowy 1.8%, Wilgotność 81%, Włókno surowe 0.3%, Zawartość tłuszczu 6.5% |
| Witaminy i minerały: | Chlorek sodu, Cynk, Jod, Mangan, Tauryna, Węglan wapnia, Witamina D3 |
| Skład: | Kurczak 32%, Wołowina 38% |
Wartość poza zestawem:
131,52 zł
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Królik |
| Waga: | 2.21 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 26 |
| Składniki analityczne: | Białko 11.5%, Guma kasja, Kwasy tłuszczowe Omega 6 0.4%, Popiół surowy 2.5%, Roślinne ekstrakty białkowe... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Monohydrat siarczanu manganu, Monohydrat siarczanu żelaza... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 14%, Ryby i produkty rybne, Aromaty, Królik 4%, Cukry |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z kurczakiem i kaczymi sercami |
| Waga: | 2.4 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Skład: | Wątróbka drobiowa 20%, Wołowina 37%, Serca kacze 8%, Chlorek sodu, Węglan wapnia |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Koktajl mięsny |
| Waga: | 1.2 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Składniki analityczne: | Białko 11.5%, Popiół surowy 1.8%, Tłuszcz 6.5%, Wilgotność 79%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Chlorek sodu, Jednowodny siarczan manganu, Jodan wapnia, Monohydrat siarczanu, Tauryna, Węglan wapnia, Witamina D3 |
| Skład: | Kurczak 29%, Wołowina 30%, Dziczyzna 6% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Koktajl mięsny |
| Waga: | 2.4 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Składniki analityczne: | Białko 11.5%, Popiół surowy 1.8%, Tłuszcz 6.5%, Wilgotność 79%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Chlorek sodu, Jednowodny siarczan manganu, Jodan wapnia, Monohydrat siarczanu, Tauryna, Węglan wapnia, Witamina D3 |
| Skład: | Kurczak 29%, Wołowina 30%, Dziczyzna 6% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z indykiem i krewetkami |
| Waga: | 2.4 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Składniki analityczne: | Białko 11.5%, Błonnik 0.5%, Popiół surowy 1.4%, Wilgotność 79%, Zawartość tłuszczu 6.5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Tauryna, Węglan wapnia, Witamina D3 |
| Skład: | Bulion 31%, Wołowina 35%, Indyk 29%, Krewetki 4% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z indykiem i królikiem |
| Waga: | 1.2 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Składniki analityczne: | Białko 11.5%, Popiół surowy 1.8%, Wilgotność 79%, Włókno surowe 0.5%, Zawartość tłuszczu 6.5% |
| Witaminy i minerały: | Chlorek sodu, Jednowodny siarczan cynku, Jednowodny siarczan żelaza, Jodan wapnia, Węglan wapnia, Witamina D3 200 j.m |
| Skład: | Wołowina 34%, Indyk 17%, Królik 14% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Wołowina |
| Waga: | 1.2 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Składniki analityczne: | Białko 11.5%, Popiół surowy 1.8%, Tłuszcz 6.5%, Wilgotność 79%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Chlorek sodu, Cynk, Jod, Mangan, Tauryna, Węglan wapnia, Witamina D3 |
| Skład: | Wołowina 65% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z sarniną i borówkami |
| Waga: | 2.4 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Skład: | Wołowina 57%, Sarna 8%, Borówka 1%, Węglan wapnia |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z indykiem i królikiem |
| Waga: | 2.4 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Składniki analityczne: | Białko 11%, Popiół surowy 2.4%, Wilgotność 79%, Włókno surowe 0.5%, Zawartość tłuszczu 6% |
| Witaminy i minerały: | Chlorek sodu, Tauryna, Węglan wapnia |
| Skład: | Królik 10%, Kurczak 44%, Serca indycze 16% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Indyk z kurczakiem i krewetkami |
| Waga: | 1.2 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Składniki analityczne: | Białko 11%, Błonnik 0.5%, Popiół surowy 2.4%, Tłuszcz 6%, Tłuszcz z kurczaka, Wilgotność 79% |
| Witaminy i minerały: | Chlorek sodu, Tauryna, Węglan wapnia |
| Skład: | Indyk 40%, Kurczak 21%, Krewetki 6% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Indyk |
| Waga: | 1.2 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Skład: | Indyk 57%, Jagnięcina 10%, Chlorek sodu, Tłuszcz z kurczaka, Węglan wapnia |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kaczka |
| Waga: | 1 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 9%, Oleje i tłuszcze, Popiół surowy 1.6%, Tłuszcz surowy 5%, Wilgotność 80%, Włókno surowe 0.8% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Tauryna, Wapń 0.3%, Witamina D3, Witamina E |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 65%, Suszony tymianek 0.01%, Kaczka 4% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Mięsny |
| Waga: | 100 g |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 63%, Wołowina 23%, Królik 10%, Kurczak 10%, Minerały, Indyk 10%... |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Indyk i kurczak z ziołami |
| Waga: | 100 g |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Skład: | Wieprzowina, Minerały, Indyk 5%, Pierś z kurczaka 4%, Kurczak, Papryka 2%, Wołowina, Bazylia 0.01%, Pietruszka 0.01%... |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

