| Przeznaczenie: | Dla psa |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Materiał: | Tworzywo termoplastyczne |
| Zapięcie: | Klamra |
| Dodatkowe informacje: | Zdobienie, Regulacja |
Raty
więcej
Raty
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Przeznaczenie: | Dla psa |
|---|---|
| Rozmiar: | M/L |
| Materiał: | Tworzywo termoplastyczne |
| Zapięcie: | Klamra |
| Dodatkowe informacje: | Zdobienie, Regulacja |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Przeznaczenie: | Dla psa |
|---|---|
| Rozmiar: | L/XL |
| Materiał: | Tworzywo termoplastyczne |
| Zapięcie: | Klamra |
| Zakres regulacji: | 53 - 61 cm |
| Cechy: | Łatwe do czyszczenia, Wodoodporność, Wytrzymała |
| Dodatkowe informacje: | Zdobienie, Regulacja |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Przeznaczenie: | Dla psa |
|---|---|
| Rozmiar: | XL |
| Materiał: | Tworzywo termoplastyczne |
| Zapięcie: | Klamra |
| Zakres regulacji: | 53 - 61 cm |
| Dodatkowe informacje: | Zdobienie, Regulacja |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Przeznaczenie: | Dla psa |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Materiał: | Poliester |
| Zapięcie: | Klamra |
| Dodatkowe informacje: | Zdobienie, Regulacja |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Przeznaczenie: | Dla psa |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Materiał: | Poliester |
| Zapięcie: | Zatrzask |
| Dodatkowe informacje: | Zdobienie, Regulacja |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Przeznaczenie: | Dla psa |
|---|---|
| Rozmiar: | S |
| Materiał: | Poliester |
| Zapięcie: | Zatrzask |
| Dodatkowe informacje: | Zdobienie, Regulacja |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Przeznaczenie: | Dla psa |
|---|---|
| Rozmiar: | S |
| Materiał: | Poliester |
| Zapięcie: | Zatrzask |
| Dodatkowe informacje: | Zdobienie, Regulacja |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Przeznaczenie: | Dla psa |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Materiał: | Neopren, Tworzywo TPU |
| Zapięcie: | Klamra |
| Zakres regulacji: | 32 - 40 cm |
| Dodatkowe informacje: | Regulacja |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Przeznaczenie: | Dla psa |
|---|---|
| Rozmiar: | M/L |
| Materiał: | Tworzywo termoplastyczne |
| Zapięcie: | Klamra |
| Zakres regulacji: | 42 - 50 cm |
| Cechy: | Łatwe do czyszczenia, Wodoodporność, Wytrzymała |
| Dodatkowe informacje: | Zdobienie, Regulacja |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Przeznaczenie: | Dla psa |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Materiał: | Neopren, Tworzywo TPU |
| Zapięcie: | Klamra |
| Dodatkowe informacje: | Regulacja |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Przeznaczenie: | Dla psa |
|---|---|
| Rozmiar: | XS |
| Materiał: | Poliester |
| Zapięcie: | Zatrzask |
| Dodatkowe informacje: | Zdobienie, Regulacja |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

