| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z indykiem i królikiem |
| Waga: | 1.2 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Składniki analityczne: | Białko 11.5%, Popiół surowy 1.8%, Wilgotność 79%, Włókno surowe 0.5%, Zawartość tłuszczu 6.5% |
| Witaminy i minerały: | Chlorek sodu, Jednowodny siarczan cynku, Jednowodny siarczan żelaza, Jodan wapnia, Węglan wapnia, Witamina D3 200 j.m |
| Skład: | Wołowina 34%, Indyk 17%, Królik 14% |
Liczba sztuk w opakowaniu: 6
Smak: Wołowina z indykiem i królikiem
Liczba sztuk w opakowaniu: 6
Smak: Wołowina z indykiem i królikiem
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Wołowina |
| Waga: | 1.2 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Składniki analityczne: | Białko 11.5%, Popiół surowy 1.8%, Tłuszcz 6.5%, Wilgotność 79%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Chlorek sodu, Cynk, Jod, Mangan, Tauryna, Węglan wapnia, Witamina D3 |
| Skład: | Wołowina 65% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z sarniną i borówkami |
| Waga: | 2.4 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Skład: | Wołowina 57%, Sarna 8%, Borówka 1%, Węglan wapnia |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Wołowina i serca |
| Waga: | 2.4 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Składniki analityczne: | Białko 11.5%, Popiół surowy 1.8%, Tłuszcz 6.5%, Wilgotność 79%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Chlorek sodu, Cynk, Jod, Mangan, Tauryna, Węglan wapnia, Witamina D3 |
| Skład: | Wołowina 48%, Serce 17% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z indykiem i królikiem |
| Waga: | 1.2 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Składniki analityczne: | Białko 11%, Popiół surowy 2.4%, Wilgotność 79%, Włókno surowe 0.5%, Zawartość tłuszczu 6% |
| Witaminy i minerały: | Chlorek sodu, Tauryna, Węglan wapnia |
| Skład: | Królik 10%, Kurczak 44%, Serca indycze 16% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z indykiem i królikiem |
| Waga: | 2.4 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Składniki analityczne: | Białko 11%, Popiół surowy 2.4%, Wilgotność 79%, Włókno surowe 0.5%, Zawartość tłuszczu 6% |
| Witaminy i minerały: | Chlorek sodu, Tauryna, Węglan wapnia |
| Skład: | Królik 10%, Kurczak 44%, Serca indycze 16% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Indyk z kurczakiem i krewetkami |
| Waga: | 1.2 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Składniki analityczne: | Białko 11%, Błonnik 0.5%, Popiół surowy 2.4%, Tłuszcz 6%, Tłuszcz z kurczaka, Wilgotność 79% |
| Witaminy i minerały: | Chlorek sodu, Tauryna, Węglan wapnia |
| Skład: | Indyk 40%, Kurczak 21%, Krewetki 6% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Indyk |
| Waga: | 1.2 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Skład: | Indyk 57%, Jagnięcina 10%, Chlorek sodu, Tłuszcz z kurczaka, Węglan wapnia |
Najtańsza dostawa:
12 złote i 99 groszy
Wysyłka w 2 dni robocze
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
12 złote i 99 groszy
Najtańsza dostawa:
12 złote i 99 groszy
Wysyłka w 2 dni robocze
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
12 złote i 99 groszy
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Indyk |
| Waga: | 415 g |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 9%, Olej z łososia 0.5%, Popiół surowy 2.5%, Tłuszcz surowy 3.4%, Wilgotność 80%, Włókno surowe 0.4% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Tauryna, Witamina A, Witamina D3, Witamina E |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 90%, Indyk 8%, Produkty pochodzenia roślinnego |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
