| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 140 g |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 17.5%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.02%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.2%, Olej słonecznikowy 2%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk (jednowodny siarczan cynku), Fosfor 0.18%, Jod (bezwodny jodan wapnia), Mangan (jednowodny siarczan manganu)... |
| Skład: | Rosół 37%, Kurczak 60% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z wołowiną |
| Waga: | 140 g |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 18.5%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.02%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.2%, Olej słonecznikowy 2%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk (jednowodny siarczan cynku), Fosfor 0.2%, Jod (bezwodny jodan wapnia), Mangan (jednowodny siarczan manganu)... |
| Skład: | Rosół 37%, Kurczak 50%, Wołowina 10% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z krewetkami |
| Waga: | 70 g |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 17.5%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.02%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.2%, Olej słonecznikowy 2%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk (jednowodny siarczan cynku), Fosfor 0.18%, Jod (bezwodny jodan wapnia), Mangan (jednowodny siarczan manganu)... |
| Skład: | Rosół 37%, Kurczak 56%, Krewetki 4% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z krewetkami |
| Waga: | 140 g |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 17.5%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.02%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.2%, Olej słonecznikowy 2%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk (jednowodny siarczan cynku), Fosfor 0.18%, Jod (bezwodny jodan wapnia), Mangan (jednowodny siarczan manganu)... |
| Skład: | Rosół 37%, Kurczak 56%, Krewetki 4% |
