Laptopy

Zobacz więcej
z kategorii
laptopy
Sprawdź
SMARTFONY

Zobacz więcej
z kategorii
smartfony
Sprawdź

Wyprawka szkolna

Wakacje kojarzone są z przygodą, beztroską i swobodnym wylegiwaniem się nad wodą. Nie ma lepszej okazji, aby nawiązać nowe przyjaźnie, spróbować ciekawych potraw czy sportów. Powrót do szkoły po dwóch miesiącach beztroski może nie wydawać się zbyt przyjemny, ale można go osłodzić, kupując wyprawkę szkolną i nowy sprzęt, który przyda się nie tylko do nauki, ale także do wieczornej rozrywki po trudnym dniu pełnym lekcji czy korepetycji. W Media Expert półki uginają się od produktów, które przydadzą się każdemu uczniowi i studentowi!

Koniec wakacji i pierwszy dzień szkoły nie kojarzą się uczniom najlepiej, ale możliwość spotkania znajomych po długim okresie niewidzenia to miły element, który pozwala na skuteczniejsze zmierzenie się z wrześniowymi wyzwaniami. Nowa wyprawka szkolna, laptop, tablet czy drukarka to także przyjemne zakupy, dzięki którym bezboleśnie można przetrwać cały rok szkolny.

Rodzina na wakacjach nad morzem

Back to school - przybory do szkoły

Powrót do szkoły to dobry moment, aby uzupełnić przybory i akcesoria szkolne. Przydać może się na pewno nowy plecak, piórnik, zeszyty, linijka czy cyrkiel. Warto nie odwlekać zakupu przyborów szkolnych, aby uniknąć przykrych konsekwencji nieprzygotowania do lekcji.

Świadomi rodzice wiedzą, że stare encyklopedie i zwykła kartka papieru mogą nie być najlepszymi pomocami edukacyjnymi dla współczesnego ucznia. Ważna jest możliwość ciągłego aktualizowania swojej wiedzy oraz sprawdzania na bieżąco potrzebnych do nauki informacji. W wielu szkołach wypracowania oddaje się w formie wydruku oraz potrzebne są na przykład programy graficzne zainstalowane na komputerze, aby wykonać prawidłowe swoje zadania domowe. Dlatego tak pomocy jest sprzęt w postaci smartfona, laptopa czy urządzenia wielofunkcyjnego, którego pozwalają na lepsze przygotowanie się do zajęć i sprostanie wymaganiom współczesnego systemu edukacji. Dziecko dysponujące wszystkimi akcesoriami szkolnymi ma szansę rozwijać swoje umiejętności i wiedzę bez przeszkód.

Rodzeństwo leżące przy laptopie

Powrót do szkoły – zakupy szkolne

Grupa studentów ucząca się przy użyciu laptopów

Nie warto czekać z zakupami szkolnymi na ostatni moment. Kupując wyprawkę i sprzęt odpowiednio wcześniej, unikniesz niepotrzebnych nerwów. Koniec wakacji to dobry moment na wyposażenie się w niezbędne narzędzia, aby od początku roku szkolnego nie zaprzątać sobie już tym głowy. Dokonaj przeglądu odłożonego do szafy plecaka i sprawdź co będzie potrzebne.

Zakupy szkolne możesz zrobić online, wybierając ofertę zaproponowaną przez nasz sklep. Unikniesz w ten sposób kolejek i zaoszczędzisz dużo czasu, który lepiej wykorzystać na ostatnie chwile relaksu przed kolejnymi miesiącami intensywnej nauki. Na mediaexpert.pl kupisz przybory, akcesoria oraz urządzenia elektroniczne umożliwiające dostęp do nieograniczonej bazy wiedzy jaką jest Internet. Już teraz życzymy uczniom, studentom oraz ich rodzicom najlepszych ocen i znakomitych osiągnięć!

Przyjemny powrót do szkoły razem z Media Expert!

Grupa nastolatków z przyborami szkolnymi

Back to school może być bardzo kolorowy i ubrany w najlepsze gadżety, które goszczą w naszej ofercie. Kończy się lato i Twoje dzieci dopada nostalgia za srebrzystym morzem i przestronnymi plażami? Nawet największą tęsknotę da się ukoić przy pomocy odpowiedniego prezentu. Nowy tablet czy laptop jako prezenty, które pozwolą lepiej radzić sobie z szkolnymi obowiązkami i miło spędzać czas wolny? Jak najbardziej! Nowoczesny sprzęt dla ucznia od Media Expert umożliwia rozpoczęcie roku szkolnego z przytupem i porządną dozą satysfakcji!

Akcja obowiązuje do 14.10.2021 r. godz. 23:59 lub do wyczerpania zapasów na stronie www.mediaexpert.pl.

Sprawdź regulamin akcji »


Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać »


Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert