| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kaczka z kurczakiem i pietruszką |
| Waga: | 2.72 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 32 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 10.2%, Olej z łososia 0.2%, Popiół surowy 2.8%, Tłuszcz z kurczaka, Wilgotność 80%, Włókno surowe 0.4%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk (jednowodny siarczan cynku), Fosfor 0.24%, Jod (bezwodny jodan wapnia), Mangan (siarczan manganawy, monohydrat)... |
| Skład: | Kaczka 35%, Kurczak 35%, Łuski nasion babki płesznik, Natka pietruszki 0.1%, Wywar z kurczaka |
70% pysznej kaczki z kurczakiem
Zapobiega powstawaniu kul włosowych
Liczba sztuk w opakowaniu: 32
Smak: Kaczka z kurczakiem i pietruszką
70% pysznej kaczki z kurczakiem
Zapobiega powstawaniu kul włosowych
Liczba sztuk w opakowaniu: 32
Smak: Kaczka z kurczakiem i pietruszką
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z łososiem |
| Waga: | 2.24 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 32 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 13.5%, Popiół surowy 2.6%, Tłuszcz z kurczaka, Wilgotność 77%, Włókno surowe 0.2%, Zawartość tłuszczu 6% |
| Witaminy i minerały: | Cynk (jednowodny siarczan cynku), Fosfor 0.25%, Jod (bezwodny jodan wapnia), Mangan (siarczan manganawy, jednowodny)... |
| Skład: | Filet z kurczaka 40%, Wątróbka z kurczaka, Wywar z kurczaka 39%, Łosoś 10% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 2.24 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 32 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 14%, Popiół surowy 2.3%, Tłuszcz z kurczaka, Wilgotność 77%, Włókno surowe 0.2%, Zawartość tłuszczu 5.5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk (jednowodny siarczan cynku), Fosfor 0.21%, Jod (bezwodny jodan wapnia), Mangan (siarczan manganawy, jednowodny)... |
| Skład: | Filet z kurczaka 40%, Wywar z kurczaka 39%, Kurczak |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak ze szpinakiem |
| Waga: | 2.72 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 32 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 10.2%, Olej z łososia 0.2%, Popiół surowy 2.5%, Tłuszcz z kurczaka, Wilgotność 80%, Włókno surowe 0.4%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk (jednowodny siarczan cynku), Fosfor 0.24%, Jod (bezwodny jodan wapnia), Mangan (siarczan manganawy, monohydrat)... |
| Skład: | Kurczak 70%, Łuski nasion babki płesznik, Szpinak 2%, Wywar z kurczaka |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Biała ryba, Indyk, Kurczak, Łosoś |
| Waga: | 10.4 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 104 |
| Składniki analityczne: | Białko 7.5%, Guma kasja, Materia nieorganiczna 1.5%, Tłuszcz 4.5%, Wilgotność 86%, Włókno surowe 0.2% |
| Witaminy i minerały: | Cynk (siarczan cynku, jednowodny), Jod (bezwodny jodan wapnia), Mangan (siarczan manganawy, jednowodny)... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 95%, Ryby i produkty rybne, Biała ryba 4%, Kurczak 4%, Łosoś 4%, Cukry |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina, Kaczka i indyk, Kurczak, Kurczak i wołowina |
| Waga: | 10.4 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 104 |
| Składniki analityczne: | Białko 7.8%, Materia nieorganiczna 1.7%, Wilgotność 83%, Włókno surowe 0.2%, Zawartość tłuszczu 5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Tauryna, Witamina D3, Żelazo |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Kaczka 4%, Kurczak 4%, Wołowina 4%, Indyk 4%, Jagnięcina 4%, Cukry... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Łosoś |
| Waga: | 2.04 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 9%, Popiół surowy 2%, Tłuszcz surowy 4.5%, Wilgotność 82%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.2%, Minerały, Sód 0.3%, Wapń 0.25% |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego w formie filetów 85%, Kurczak 62%, Marchew 3%, Łosoś 8%, Wątróbka 15%... |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 18,33 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
88,32 zł
Cena przed kodem
88,32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Indyk z kaczką |
| Waga: | 2.04 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 9%, Popiół surowy 2%, Tłuszcz surowy 3.5%, Wilgotność 82%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk, Fosfor 0.2%, Jod, L-metionina, Mangan, Miedź, Minerały, Sód 0.3%, Tauryna, Wapń 0.25%, Witamina D3... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego w formie filetów 85%, Kurczak 62%, Marchew 3%, Wątróbka 15%, Kurczak 4%... |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 24,81 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
94,80 zł
Cena przed kodem
94,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Tuńczyk |
| Waga: | 2.04 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 9%, Popiół surowy 2%, Tłuszcz surowy 3%, Wilgotność 82%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.2%, Minerały, Sód 0.3%, Wapń 0.25% |
| Skład: | Kurczak 62%, Marchew 3%, Wątróbka 15%, Tuńczyk 8%, Rozmaryn 0.5%, Bulion |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 22,89 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
95,28 zł
Cena przed kodem
92,88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kaczka |
| Waga: | 2.04 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 8.5%, Popiół surowy 2%, Tłuszcz surowy 4.5%, Wilgotność 82%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.2%, Minerały, Sód 0.3%, Wapń 0.25% |
| Skład: | Kurczak 62%, Rokitnik zwyczajny 1%, Wątróbka 15%, Kaczka 8%, Bulion, Nasturcja 0.5% |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 23,61 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
93,60 zł
Cena przed kodem
93,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z serem |
| Waga: | 2.04 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 8.5%, Tłuszcz surowy 4%, Wilgotność 82% |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk, Fosfor 0.2%, Jod, Mangan, Miedź, Minerały, Sód 0.3%, Tauryna, Wapń 0.25%, Witamina D3, Witamina E, Żelazo |
| Skład: | Marchew 3%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego w filetach 82%, Rozmaryn 0.5%, Ser 3%, Bulion |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 24,81 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
95,28 zł
Cena przed kodem
94,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kaczka z kurczakiem i pietruszką |
| Waga: | 1.36 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 16 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 10.2%, Olej z łososia 0.2%, Popiół surowy 2.8%, Tłuszcz z kurczaka, Wilgotność 80%, Włókno surowe 0.4%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk (jednowodny siarczan cynku), Fosfor 0.24%, Jod (bezwodny jodan wapnia), Mangan (siarczan manganawy, monohydrat)... |
| Skład: | Kaczka 35%, Kurczak 35%, Łuski nasion babki płesznik, Natka pietruszki 0.1%, Wywar z kurczaka |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z łososiem |
| Waga: | 1.12 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 16 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 13.5%, Popiół surowy 2.6%, Tłuszcz z kurczaka, Wilgotność 77%, Włókno surowe 0.2%, Zawartość tłuszczu 6% |
| Witaminy i minerały: | Cynk (jednowodny siarczan cynku), Fosfor 0.25%, Jod (bezwodny jodan wapnia), Mangan (siarczan manganawy, jednowodny)... |
| Skład: | Filet z kurczaka 40%, Wątróbka z kurczaka, Wywar z kurczaka 39%, Łosoś 10% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 1.12 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 16 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 14%, Popiół surowy 2.3%, Tłuszcz z kurczaka, Wilgotność 77%, Włókno surowe 0.2%, Zawartość tłuszczu 5.5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk (jednowodny siarczan cynku), Fosfor 0.21%, Jod (bezwodny jodan wapnia), Mangan (siarczan manganawy, jednowodny)... |
| Skład: | Filet z kurczaka 40%, Wywar z kurczaka 39%, Kurczak |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak ze szpinakiem |
| Waga: | 1.36 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 16 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 10.2%, Olej z łososia 0.2%, Popiół surowy 2.5%, Tłuszcz z kurczaka, Wilgotność 80%, Włókno surowe 0.4%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk (jednowodny siarczan cynku), Fosfor 0.24%, Jod (bezwodny jodan wapnia), Mangan (siarczan manganawy, monohydrat)... |
| Skład: | Kurczak 70%, Łuski nasion babki płesznik, Szpinak 2%, Wywar z kurczaka |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Biała ryba, Indyk, Kurczak, Łosoś |
| Waga: | 4.42 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 52 |
| Składniki analityczne: | Białko 7.5%, Guma kasja, Materia nieorganiczna 1.5%, Tłuszcz 4.5%, Wilgotność 86%, Włókno surowe 0.2% |
| Witaminy i minerały: | Cynk (siarczan cynku, jednowodny), Jod (bezwodny jodan wapnia), Mangan (siarczan manganawy, jednowodny)... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 95%, Ryby i produkty rybne, Biała ryba 4%, Kurczak 4%, Łosoś 4%, Cukry |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina, Kaczka i indyk, Kurczak, Kurczak i wołowina |
| Waga: | 5.2 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 52 |
| Składniki analityczne: | Białko 7.8%, Materia nieorganiczna 1.7%, Wilgotność 83%, Włókno surowe 0.2%, Zawartość tłuszczu 5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Tauryna, Witamina D3, Żelazo |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Kaczka 4%, Kurczak 4%, Wołowina 4%, Indyk 4%, Jagnięcina 4%, Cukry... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kaczka |
| Waga: | 1.02 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 8.5%, Popiół surowy 2%, Tłuszcz surowy 4.5%, Wilgotność 82%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.2%, Minerały, Sód 0.3%, Wapń 0.25% |
| Skład: | Kurczak 62%, Rokitnik zwyczajny 1%, Wątróbka 15%, Kaczka 8%, Bulion, Nasturcja 0.5% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Indyk |
| Waga: | 2.4 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 7%, Popiół surowy 2.5%, Roślinne ekstrakty białkowe, Tłuszcz surowy 4.5%, Wilgotność 82%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Minerały, Tauryna, Witamina A, Witamina B6, Witamina D3, Witamina E, Żelazo |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 78%, Indyk 4%, Cukry, Zboża |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 800 g |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Skład: | Kurczak, Drożdze, Glutenowa mączka kukurydziana, Glutenowa mączka pszenna, Grys kukurydziany, Kukurydza, Mączka sojowa... |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

