| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Drób, Jagnięcina, Kurczak, Wołowina |
| Waga: | 8.16 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 96 |
| Składniki analityczne: | Cukry, Roślinne ekstrakty białkowe |
| Witaminy i minerały: | Jodan wapnia, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny), Miedź (siarczan miedzi (II), pięciowodny), Siarczan cynku... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 20%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 21%, Drób 4%, Kurczak 4%... |
Liczba sztuk w opakowaniu: 96
Liczba sztuk w opakowaniu: 96
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Drób, Jagnięcina, Kurczak, Wołowina |
| Waga: | 4.08 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 48 |
| Składniki analityczne: | Cukry, Roślinne ekstrakty białkowe |
| Witaminy i minerały: | Jodan wapnia, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny), Miedź (siarczan miedzi (II), pięciowodny), Siarczan cynku... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 20%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 21%, Drób 4%, Kurczak 4%... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z marchewką, Wołowina z pomidorami |
| Waga: | 8.16 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Składniki analityczne: | Białko 11.5%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 0.4%, Popiół surowy 2.5%, Roślinne ekstrakty białkowe, Tłuszcz surowy 2.5%... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Monohydrat siarczanu manganu, Monohydrat siarczanu żelaza... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 14%, Ryby i produkty rybne, Aromaty, Kurczak 8%, Wołowina 4%, Cukry, Warzywa |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Indyk z wątróbką, Jagnięcina z cielęciną, Kurczak z cynaderkami, Wołowina z drobiem |
| Waga: | 8.16 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Składniki analityczne: | Białko 11.5%, Guma kasja, Kwasy tłuszczowe Omega 6 0.4%, Popiół surowy 2.5%, Roślinne ekstrakty białkowe... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Monohydrat siarczanu manganu, Monohydrat siarczanu żelaza... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 14%, Ryby i produkty rybne, Aromaty, Cielęcina 2%, Drób 2%, Indyk 2%... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kaczka |
| Waga: | 2 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 20 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 9%, Oleje i tłuszcze, Popiół surowy 1.6%, Tłuszcz surowy 5%, Wilgotność 80%, Włókno surowe 0.8% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Tauryna, Wapń 0.3%, Witamina D3, Witamina E |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 65%, Suszony tymianek 0.01%, Kaczka 4% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak, Łosoś, Sardynki, Wołowina |
| Waga: | 12.24 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Składniki analityczne: | Białko 13.5%, Guma kasja, Popiół surowy 2.6%, Roślinne ekstrakty białkowe, Tłuszcz surowy 2.8%, Wilgotność 77.5%... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Monohydrat siarczanu manganu, Monohydrat siarczanu żelaza... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 18%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 20%, Ryby i produkty rybne... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Indyk |
| Waga: | 2.4 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 7%, Popiół surowy 2.5%, Roślinne ekstrakty białkowe, Tłuszcz surowy 4.5%, Wilgotność 82%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Minerały, Tauryna, Witamina A, Witamina B6, Witamina D3, Witamina E, Żelazo |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 78%, Indyk 4%, Cukry, Zboża |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 2.4 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 7%, Popiół surowy 2.5%, Roślinne ekstrakty białkowe, Tłuszcz surowy 4.5%, Wilgotność 82%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Minerały, Tauryna, Witamina A, Witamina B6, Witamina D3, Witamina E, Żelazo |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 76%, Kurczak 4%, Zboża |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 2.21 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 26 |
| Składniki analityczne: | Białko 11.5%, Guma kasja, Kwasy tłuszczowe Omega 6 0.4%, Popiół surowy 2.5%, Roślinne ekstrakty białkowe... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Monohydrat siarczanu manganu, Monohydrat siarczanu żelaza... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 14%, Ryby i produkty rybne, Aromaty, Kurczak 8%, Cukry |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 2.21 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 26 |
| Składniki analityczne: | Białko 6.5%, Tłuszcz surowy 2.5%, Wilgotność 84%, Włókno surowe 2.1% |
| Witaminy i minerały: | Składniki mineralne, Witamina A, Witamina D3 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Kurczak 4%, Cukry, Zboża |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z marchewką, Wołowina z pomidorami |
| Waga: | 4.08 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 48 |
| Składniki analityczne: | Białko 11.5%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 0.4%, Popiół surowy 2.5%, Roślinne ekstrakty białkowe, Tłuszcz surowy 2.5%... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Monohydrat siarczanu manganu, Monohydrat siarczanu żelaza... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 14%, Ryby i produkty rybne, Aromaty, Kurczak 8%, Wołowina 4%, Cukry, Warzywa |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Indyk z wątróbką, Jagnięcina z cielęciną, Kurczak z cynaderkami, Wołowina z drobiem |
| Waga: | 4.08 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 48 |
| Składniki analityczne: | Białko 11.5%, Guma kasja, Kwasy tłuszczowe Omega 6 0.4%, Popiół surowy 2.5%, Roślinne ekstrakty białkowe... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Monohydrat siarczanu manganu, Monohydrat siarczanu żelaza... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 14%, Ryby i produkty rybne, Aromaty, Cielęcina 2%, Drób 2%, Indyk 2%... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak, Wołowina |
| Waga: | 4.08 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 48 |
| Składniki analityczne: | Białko 11.5%, Popiół surowy 2%, Roślinne ekstrakty białkowe, Tłuszcz surowy 2.5%, Wilgotność 82%, Włókno surowe 0.2% |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Minerały, Pentahydrat siarczanu miedzi, Siarczan manganawy... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 16%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 15%, Ryby i produkty rybne... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Indyk, Jagnięcina, Kaczka, Tuńczyk |
| Waga: | 6.12 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 72 |
| Składniki analityczne: | Białko 13%, Popiół surowy 2.5%, Roślinne ekstrakty białkowe, Tłuszcz surowy 2.5%, Wilgotność 80%, Włókno surowe 0.05% |
| Witaminy i minerały: | Aromaty, Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Mangan (siarczan manganawy, monohydrat)... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 18%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 20%, Ryby i produkty rybne... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak, Łosoś, Sardynki, Wołowina |
| Waga: | 6.12 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 72 |
| Składniki analityczne: | Białko 13.5%, Guma kasja, Popiół surowy 2.6%, Roślinne ekstrakty białkowe, Tłuszcz surowy 2.8%, Wilgotność 77.5%... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Monohydrat siarczanu manganu, Monohydrat siarczanu żelaza... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 18%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 20%, Ryby i produkty rybne... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kaczka |
| Waga: | 1 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 9%, Oleje i tłuszcze, Popiół surowy 1.6%, Tłuszcz surowy 5%, Wilgotność 80%, Włókno surowe 0.8% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Tauryna, Wapń 0.3%, Witamina D3, Witamina E |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 65%, Suszony tymianek 0.01%, Kaczka 4% |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 800 g |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Skład: | Kurczak, Drożdze, Glutenowa mączka kukurydziana, Glutenowa mączka pszenna, Grys kukurydziany, Kukurydza, Mączka sojowa... |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

